Tagy Armáda

štítek: Armáda

Světová válka 3: Ruské útoky na povstalce ve severozápadní Sýrie zabily 40 lidí

Ruské vzdušné údery zabily v úterý v severozápadní Sýrii nejméně 40 lidí při velkém útoku armády za podpory íránských milic na vyklizení povstalců, kteří vyslali desítky tisíců lidí k útěku na hranici s Tureckem, uvedli obyvatelé a záchranáři.

Světová válka 3: Ruská válečná loď střílí rakety; Syrská armáda utrpěla ztráty; Možná zranění...

Posádka malé raketové lodi Černomořské flotily Vyshny Volochyok pořádala cvičení s využitím raketového systému Kalibr-NK, informovala tisková kancelář flotily ve čtvrtek.

Nový ruský stíhací letoun Su-34 bude schopen detekovat a sestřelit neviditelné cíle

Ruský Aerospace Forces obdrží „Super-Obranyschopnost“. Již letos začne sériová výroba aktualizované verze bombardéru Su-34 píše portál BulgarianMiltary.com, který cituje Izvestia. Stroju je přidělen index HBO - „nové funkce“. Letadlo bude vybaveno moderním střelivem, vylepšeným elektronickým válečným vybavením a jedinečnými průzkumnými kontejnery. Modernizace je založena na zkušenostech získaných během nepřátelských akcí v Sýrii.

Všechno vidíme: ruský radar dokázal odhalit F-35 u íránských hranic

Ruské systémy protivzdušné obrany kontrolují vzdušný prostor kolem Ruska na tisíce kilometrů. Řekl to Sergej Lavrov, který uvedl, že ruské systémy protivzdušné obrany dokázaly odhalit šest stíhaček F-35 poblíž íránské hranice několik hodin po raketovém útoku na americké základny. Informuje o tom portál RG.ru.

Světová válka 3: Rusko pomohlo Íránu zničit americkou vojenskou leteckou základnu v Iráku

Izraelská informační agentura Debka uvádí, že podle zdrojů v ruském obranném oddělení Írán použil ruskou kosmickou technologii k úderu na americkou vojenskou leteckou základnu v sousedním Iráku

Světová válka 3: Ruská letecká základna byla napadena; Americké jednotky blokují ruské síly; Letecký...

Letecké obranné systémy ruské základny v Sýrském Hmeymim v neděli odrazily útok dronů, nikdo nebyl zraněn, uvedlo ruské ministerstvo obrany.

Ruské stíhačky MiG-31 při značné oblačnosti jedním tahem vyhnaly „narušitele“ vzdušného prostoru

Ruské stíhací letouny MiG-31 na Kamčatce v rámci kontroly výkonu bojové služby provedly zachycení „narušitele“ ruského vzdušného prostoru.

Ruské systémy protivzdušné obrany S-400 pomohou Íránu sestřelit americké stíhačky F-35

Ruské systémy protivzdušné obrany rozmístěné v Sýrii poskytnou Íránu všechny potřebné informace o pokusech USA a útocích na islámskou republiku ze západního směru.

Světová válka 3: Tohle se Putinovi líbit nebude pokut se to potvrdí. Ruští důstojníci...

Militanti syrského národního frontu za osvobození zničili ředitelství syrských vládních sil a podle prohlášení syrského národního frontu za osvobození zaplatili životy čtyři ruské důstojníky.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com