Tagy Armáda

štítek: Armáda

Su-27

Bylo zveřejněno video, jak ruský Su-27 nad Baltským mořem zachytil americký letoun

Ministerstvo obrany Ruské federace zveřejnilo video, jak ruský stíhací letoun Su-27 nad Baltským mořem zachytil průzkumné letadlo RC-135 amerického letectva.

Maříková srovnala ruskou a americkou vojenskou přítomnost ve světě. Výsledky vás překvapí

Poslankyně za SPD Karla Maříková na své stránce na Facebooku zveřejnila dvě mapy, které znázorňují vojenskou přítomnost Ruska a Spojených států ve světě. Z ní jasně vyplývá, že Rusko se Spojeným státům v počtu zahraničích vojenských misí nevyrovná.

Havárie bojového stíhače v Číně: Tchaj-wan obviněn ze sestřelení stíhačky se systémem protiraketové obrany...

Na videozáznamech šířených online lze vidět plameny a kouř vycházející z místa havárie čínského vojenského stíhače.

Byla uvedena podmínka „viditelnosti“ F-35

Radar systému protivzdušné obrany (PVO) nepřítele vidí americkou stíhačku páté generace F-35 Lightning II na vzdálenost 7 mil (asi 11,3 km), tvrdí Popular Mechanics.

Generál Breedlove: USA jsou připraveny „bojovat a porazit“ RF v Evropě, bude-li třeba

USA jsou připraveny „bojovat a porazit“ Rusko v Evropě, bude-li to třeba, prohlásil velitel ozbrojených sil Severoatlantické aliance v Evropě, generál Philip Breedlove.
Su-27

Video ruského stíhače Su-27 zachycujícího americký bombardér nad Černým mořem

Dne 28. srpna byli dva bojovníci Su-27 ze služebních sil protivzdušné obrany Jižního vojenského okruhu ve službě poté, co ruské systémy kontroly protivzdušné obrany detekovaly vzdušný cíl blížící se státní hranici země přes neutrální vody Černého moře, uvedlo Centrum národní obrany.
Si Ťin-Pching

Už to začíná. Čína vystřelila rakety v Jihočínském moři „na varování USA“ poté, co...

ČÍNA vypustila dvě rakety v Jihočínském moři v zuřivém varování pro Spojené státy.

Zpráva S-400 z Ruska: Turecko musí získat povolení

Turecko musí získat povolení Ruska k prodeji systémů S-400 třetím zemím.

Čínští vojenští experti nabádají Peking, aby se připravil na válku s USA

Wang dále varuje, že americký prezident Donald J. Trump pravděpodobně zahájí vojenský konflikt v oblasti Jihočínského moře ještě před prezidentskými volbami v USA, které se budou konat 3. listopadu 2020, a spekuluje, že "vyvolávání mezinárodních třenic, zejména vojenského konfliktu s Čínou, pomůže stávajícímu prezidentovi v předvolební kampani za jeho znovuzvolení."

USA a Izrael připravily F-35 k úderu ruského raketového systému S-400! + VIDEO

Zrušení mezinárodního embarga na nákup zbraní Íránem by mohlo vést k tomu, že Teherán začne získávat protivzdušnou obranu [vzdušnou obranu] a stíhače z Moskvy a Pekingu, píše portál BulgarianMilitary.com podle analytiků Bradley Bowman a Shane Preiswater Nadace pro obranu demokracií a jejich článek v časopise Breaking Defense.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Vatikánská akademie zveřejnila fotografii Panny Marie, která drží černého Ježíše

Papežská akademie života zveřejnila na Twitteru upravenou verzi Michelangelovy sochy Pietà, na které bylo černé tělo Ježíše Krista. Papežská akademie v čele s arcibiskupem Vincenzem Pagliou ve svém příspěvku nazvala fotografii „Obraz, který stojí za řeč.“
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com