Tagy Armáda

štítek: Armáda

Ruský stíhací letoun Su-57 vystřelil raketu z vertikální polohy + VIDEO

Videorámečky předložené Ministerstvem obrany Ruské federace ukazují, jak ruské bojové letadlo páté generace Su-57 vypouští raketu ve vzduchu z plně vertikální polohy a v tomto případě účinnost zasažení rakety letecký terč není v žádném případě menší než v případě odpálení rakety z horizontální polohy.

Ruský přísně tajný hypersonický kluzák může proniknout jakoukoli raketovou obranou

Podle analytického webu Ostkraft se mohou ruská nová ultralehmotná hypersonická kluzné zbraně Yu-74 stát další reakcí na rozmístění raketových instalací NATO ve východní Evropě.

Dramatický Incident: Írán téměř sestřelil americký F-18 Super Hornet + VIDEO

Ve videu, které bylo vydáno na zpravodajském webu YJC, íránská letecká obrana v letadle téměř vystřelila na letoun, než se stihla odvrátil od íránské hranice.

Severní Korea testovala „super velké“ odpalovače raket

Jaderně vyzbrojená Severní Korea úspěšně testovala „super velké raketomety“, uvedla státní média v pondělí, ale vůdce Kim Jong Un nebyl popsán jako velící cvičení, protože analytici tvrdí, že se Pyongyang snaží normalizovat své vypuštění.

Erdogan obkľučuje Grécko migrantmi – vyslal ich 30 tisíc do Albánska, to vyhlásilo vojnový...

Do oblastí, kde v Albánsku sídli grécka menšina, sa podľa dohody albánskeho premiéra Ediho Ramy a tureckého prezidenta Recepa Erdogana už sťahujú moslimskí migranti! Ďalší sú na ceste letecky. Presúvajú sa podľa dohody medzi tureckým prezidentom Erdoganom a albánskym premiérom Edi Ramomom o premiestnení 30 000 moslimských prisťahovalcov z Turecka (!) Na albánske územie, konkrétne do severného Epiru okolo hraničných priechodov s Gréckom – Kakaviá, Rípesi, Mavromáti, Treis Géfyres, Kapestítsa.

Ruské válečné lodě se přesouvají na povel Putina přes kanál v Anglii, zatímco Spojené...

Rozmístění válečných lodí na povel Putina dále na anglický kanál, než je obvyklé, přimělo bývalého velitele NATO, aby varoval, že by to mohli být Rusové, kteří se snaží využít britské koronavírové krize.

Americký vojenský magazín objevil u TU-160 jedinou vadu. Budete překvapen

Ruský bombardér Tu-160 je nejrychlejší, největší a nejtěžší ze všech jemu podobných letadel existujících na světě. Nemá konstruktérské vady kromě jedné: nejsou v něm použity stealth technologie. K tomuto závěru dospěl americký vojenský magazín The National Interest.

Válka v Sýrii: Raketový útok v Tripolisu; Nálety v Sýrii; Americká národní garda ve...

Raketový útok sil libyjského válečníka Khalify Haftara v neděli zabil jednu osobu a také zranil dvě děti ze stejné rodiny, uvedla agentura Anadolu.

NI: Ruské Su-35 představují ve vzduchu skutečnou hrozbu!

Ruské ozbrojené síly považují Su-35 za dočasné opatření, dokud se jim nepodaří zvýšit výrobu stíhaček Su-57, píše The National Interest.

Rusko dává Turecku a Sýrii posledný ultimátum pro příměří v Idlibu. Jinak…

Informaci přinesli zpravodajské agentury Al-Masdar a Aviapro.

Oblíbené články

Daily Mail: Katastrofa v USA začala, v New Yorku zažívají biblické...

Peklo dorazilo do USA. Britský žurnalista Keith Griffith na portáli dailymail načrtáva pochmúrny obraz vírusom zasiahnutých USA, kde sa pandémia prudko šíri najmä v New Yorku. V posledných hodinách sa počet nakazených prudko zvýšil, prevyšuje počet 100 tisíc a americkému zdravotníckemu systému v New Yorku hrozí bezprostredný kolaps
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com