Tagy Armáda

štítek: Armáda

NATO v roce 2011 bombardovalo Libyi municí s ochuzeným uranem!

Podle zprávy z libyjských jaderných vědců, NATO v roce 2011 během bombardování Libye použilo zbraně s ochuzeným uranem.

Výdaje USA a NATO už dvacetinásobně převyšují ruské!

Ruský velvyslanec ve Velké Británii Alexandr Jakovenko vyzval při porovnání nákladů na obranu USA, NATO a Ruska, čtenáře na Twitteru, aby přemýšleli o těchto číslech.

První zobrazení evropské stíhačky páté generace! + VIDEO

Francouzská společnost Dassault Aviation ukázala první obraz evropské stíhačky páté generace. Celkový koncept leteckého stroje zveřejnila na videu na YouTube.

Rusko vyzvalo se zamyslet při srovnání výdajů na obranu NATO a RUSKA!

Ruský velvyslanec ve Velké Británii Alexandr Jakovenko vyzval při porovnání nákladů na obranu USA, NATO a Ruska, čtenáře na Twitteru, aby přemýšleli o těchto číslech.

Izraelská letka zaútočila na syrskou armádu

Izraelské letectvo zaútočilo ešte včera večer na niekoľko vojenských pozícii sýrskej armády a jej spojencov na juhozápade Sýrie.

Vláda odklepla nákup amerických stíhačiek F-16. Ondrejcsák: Posilní sa naše strategické partnerstvo s USA...

Ako včera avizoval premiér Peter Pellegrini (Smer-SD) vláda schválila nákup nadzvukových lietadiel F-16 americkej výroby.

Jak na Ukrajině vymysleli se dostat blíže k NATO!

Šéf ukrajinského Centra pro armádu, konverze a odzbrojení Valentin Badrak navrhl umístit na území Ukrajina americkou protiraketovou základnu, a několik praporů s „Patrioty“ a vytvořit „bariéru“ z jednotek NATO.

Polsko posiluje ukrajinskou armádu? + VIDEO

Vlaky naložené samohybnými houfnicemi ráže 122mm, tzv.Gvozdik směřují z Polska na Ukrajinu, přesunují se také po silnici, vše už je v pohybu na území Zakarpatské oblasti na Ukrajině.

Itálie odmítla další nákup amerických stíhaček F-35!

Itálie odmítne další nákup bojových letounů F-35 a vláda nyní rozhoduje, jak bude postupovat ohledně příslušných smluv, uvedla italská ministryně obrany Elisabetta Trentová.

Fox News: Čína svojí „megaraketou“ předstihne Spojené státy!

Čína očekává, že do roku 2030 dokončit testy jejich supertěžké rakety „Dlouhý pochod - 9“, která bude podle čínské strany silnější, než jakýkoli americký protějšek, informoval Fox News.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com