Tagy Armáda

štítek: Armáda

Americký vojenský atašé v Poľsku: „Rusi nemajú právo považovať sa za rovnocenných s Američanmi“

Ak vezmeme do úvahy, že Poľsko nie je najprívetivejším štátom k Rusku na svete, bolo logické predpokladať, že si USA v tejto krajine ponechajú oficiálneho zástupcu, ktorý nebude o nič menej horlivý voči Moskve. Všetko sa ale nakoniec ukázalo inak …

Daily Mail: Počet ruských ponorek v Atlantiku bere dech

Počet ruských ponorek působících v severním Atlantiku prudce stoupl, věnuje se tomu britský bulvární deník Daily Mail, který vyjmenovává ruské ponorky, které byly v Atlantském oceánu zpozorovány.

Odborníci předpověděli porážku Ruska ve válce s Japonskem!

Odborníci z ruského „Vojenského průmyslového kurýra“ se domnívají, že Japonsko má nad Ruskem v lokálním konfliktu vojenskou převahu, a to je třeba vzít v úvahu.

Riziko nové světové války je skutečné, varuje šéf britských ozbrojených sil!

Hrozí nová světová válka, pokud se současné menší konflikty vymknou spod kontroly a přitáhnou více zemí a zbraní, varoval šéf britských ozbrojených sil, uvedly zahraniční média.

Systém protivzdušné obrany ázerbájdžánských sil S-300 sestřelil dvě arménské Su-25

Celkový počet sestřelených arménských letounů Su-25 je již čtyři přesně za měsíc od oznámení prvního sestřeleného arménského letadla.

Válka v Jihočínském moři: Filipíny varovaly před brutálními střety Pekingu s námořní milicí +...

Filipínský šéf námořnictva Giovanni Carlo Bacordo oznámil, že země vyšle stovky milicionářů do napadených vod v Jihočínském moři, aby si udržela kontrolu nad jejich územím. Odborníci však varovali, že nový plán zvýší riziko střetnutí nevojenských sil v již tak nepříjemných vodách. Filipíny, mimo jiné indicko-tichomořské národy, nedávno znovu potvrdily své nároky na vody, přičemž USA a Indie zpochybňují Čínu kvůli jejich „šikanujícím“ nárokům na „suverenitu“.

Rand: V první fázi války s Ruskem budou nejlepší F-35!

V případě vojenského konfliktu s Ruskem by země NATO měly zmodernizovat své letecké flotily, aby poskytly podporu těm zemím, které nemají v provozu bojová letadla páté generace F-35 Lightning II.
Erdogan

Al-Jazeera: Turecko varuje Řecko před rozpoutáním války!

Turecký viceprezident Fuat Oktay varoval, že pokud se Řecko jednostranně rozhodne rozšířit své teritoriální vody, mohlo by to vést k válce.

Nový americký superkanón bude prý schopen „ostřelovat Moskvu“!

Strategické dělo dlouhého doletu (SLRC), které se americká armáda chystá přijmout, bude schopno „ostřelovat Moskvu“, píše Popular Mechanics.

Arméni těsně před náletem sestřelili ázerbájdžánské letadlo nebo UAV + VIDEO

Sdílené videozáznamy z ázerbájdžánského letadla nebo dronu sestřeleného arménskými systémy protivzdušné obrany těsně předtím, než letadlo dokončilo svoji misi a bombardovalo oblast.

Oblíbené články

V Belgii začíná soudní proces s policistou po smrti Kurdského batolete

Mawda Shawri měla jen dva roky, když zemřela v květnu 2018. Kurdské batole bylo v dodávce, která přepravovala své rodiče a další migranty na belgické pobřeží, v naději, že se dostanou do Velké Británie. Policista byl v lednu tohoto roku obviněn z neúmyslného zabití - dnes začíná soudní proces.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com