Tagy Armáda

štítek: Armáda

V USA se rozhořčili a obvinili Ukrajinu ze zrádcovské “rány do zad” !

Američtí experti naléhají na vládu USA, aby vyvinula tlak na Ukrajinu v souvislosti s dodávkou motorů do Číny pro bojová letadla, a přirovnali to k „úderu do zad".

„Rusko se udusí vlastní krví”: V Kyjevě se pochlubili “mocnou” armádou!

Náměstek ministra pro dočasně okupovaných územích a vnitřně vysídlených osob Ukrajiny Jurij Grymčak pohrozil Rusku „krvavou“ odpovědí.

Ruský vliv na Středním východu roste, vojenská policie obsadila Golany

Ruská vojenská policie začala hlídat demilitarizovanou zónu mezi Izraelem a Sýrií na Golanských výšinách a podtrhuje tak rostoucí vliv Moskvy jako nejdůležitějšího hráče na Středním východu.

Ladislav Větvička: Znám vojáky z misí. Hrdinové? Pozor na to slovo. Článek o Afghánistánu,...

„Politici se řečmi o hrdinství jen pokoušejí ospravedlnit svá rozhodnutí, aby se někdo snad nezeptal, co vlastně v tom Afghánistánu děláme. Poláci, Kanaďani i Francouzi už dávno své jednotky odvolali nebo silně omezili jejich počty,“ říká známý blogger, spisovatel a cestovatel Ladislav Větvička. Vyjádřil se například i k písni Jaroslava Hutky a připomenul slova Karla Kryla právě ohledně tohoto písničkáře. Vysvětlil také, proč podle něj řadě lidí vadí různé neziskové organizace. V rozhovoru se podělil i o zajímavosti ze svého cestování a prozradil, jak vnímá život lidí v dnešním Rusku.

Porošenko představil zmodernizovaný ruský tank T-72 + VIDEO

Na Ukrajině se testuje nový tank T-72AMT, píše na facebooku ukrajinský prezident Petro Porošenko.

Za koho umírají čeští vojáci v Afghánistánu? Výsledkem dosavadní války proti terorismu je masová...

PETR ŠTĚPÁNEK se ptá po smyslu našich zahraničních vojenských operací a klade desítku zásadních protiargumentů jejich obhájcům

V Chomutově má dnes pohřeb první z vojáků zabitých v Afghánistánu

V Chomutově se dnes od 12:00 uskuteční pohřeb Martina Marcina, který se stal obětí atentátníka v Afghánistánu. Obřad bude v kostele sv. Ignáce z Loyoly. Marcin je jedním ze tří českých vojáků, kteří 5. srpna zahynuli při útoku, k němuž se přihlásilo radikální islamistické hnutí Tálibán. Afghánec se v jejich blízkosti odpálil, když byli na pěší hlídce nedaleko Bagrámu.

NI: USA se připravují na bitvu s Ruskem v severním Atlantiku!

Americká flotila se chystá ke konfrontaci s Ruskem v severním Atlantiku, uvedl americký časopis The National Interest.

Roček: Kecy o odveta české armády byly komediální

Kdyby to nebylo smutné téma, mohl bych napsat, že jsem se před TV bednou válel smíchy, když ČT24 bavila diváky s pomocí moderátorů a občana Aleše Opaty, dočasně zaměstnaného jako náčelník Generálního štábu mikroArmády ČR.

Čínske stíhačky sa snažili odohnať americké výzvedné lietadlo od sporných ostrovov v Juhočínskom mori...

Menší vzdušný konflikt sa odohral na oblohe nad Juhočínskym morom. Čínske stíhačky sa snažili odohnať americké výzvedné lietadlo P-8A Poseidon, ktoré letelo nad sporným súostrovím Spratly – nad ostrovmi, ktoré Čína považuje za svoje.

Oblíbené články

Výsledek demonstrace v Dubí, kde napadli reportéra PL: Šest zadržených lidí

Policie dnes zadržela na shromáždění krajní pravice v Dubí šest lidí, dva podezřívá z výtržnictví v souvislosti s útokem na reportéra ParlamentníchListů.cz. Čtyři osoby jsou podezřelé ze spáchání přečinu projev sympatií k hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka. ČTK to řekl mluvčí policie Dan Vítek. Zásah v Dubí policie krátce před půl čtvrtou ukončila.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com