Tagy Armáda

štítek: Armáda

Ohromující! Ruské letectvo testuje nejnovější stíhačku Su-35S. Podle USA je jedním z nejlepších ruských...

Letecký akrobatický tým Ruští viťazi vyzkoušel nové víceúčelové stíhací letouny Su-35S. Piloti si letouny převzali ve firemní barvě ve výrobním leteckém závodě v ruském Komsomolsku na Amuru, informuje tiskové oddělení Ministerstva obrany Ruska.

Fox: Pentagon pošle do Evropy více než 50 F-35, aby „zadržel Rusko“!

Do roku 2022 bude v Evropě rozmístěno více než 50 víceúčelových stíhaček F-35 v Evropě, uvádí zprávy Fox News.

EU odstartuje nové společné obranné projekty – ale co dělat?

Evropské státy doufají, že po schválení 13 nových společných obranných projektů posílí své vojenské schopnosti. Jaké jsou některé z těchto projektů a které země spolupracují?

Turecký nákup S-400 možná zkazil šance zemí Mexického zálivu létat na F-35

Před dvěma lety se Dubajská letecká show se zlobila, že Spojené státy se připravují zahájit rozhovory se Spojenými arabskými emiráty o společném úderném stíhači F-35, což signalizuje, že američtí představitelé snad věřili, že je čas pro arabský záliv dostat ruce na jeden z nejočekávanějších a nejcitlivějších kusů americké technologie.

Cizí technologie v rukou armády! Testovací modelové sady pro Roswell UFO a americká přísně...

Tom Keller, letecký inženýr, který pracoval jako analytik počítačových systémů pro NASA Jet Propulsion Laboratory řekl:

Česko nutně potřebuje nové vrtulníky, za stovky milionů jejich nakoupí od Američanů

České ministerstvo obrany koupí od Spojených států 12 vrtulníků za 14,6 miliardy korun (572 milionů eur). Armáda by měla mít vrtulníky k dispozici v roce 2023. Na tiskové konferenci po jednání vlády to uvedl ministr obrany Lubomír Metnar.

Americká média uvedla, co je „největší noční můrou“ Číny a Ruska

Časopis The National Interest označil eventuální zahájení prodeje amerických ponorek s jaderným pohonem spojencům za „největší noční můru“ Ruska a Číny.

Může nová francouzsko-německá dohoda o vývozu vyčistit vzduch pro budoucí evropské stíhačky?

Francouzští a němečtí činitelé oslavili minulý měsíc podepsání nové dohody o vývozu obrany jako moment povodí, ale politická a průmyslová nedůvěra zůstává divokou kartou pro program Future Combat Air System - předpokládaný stíhací letoun šesté generace.

Česká republika zvýší výdaje na pozemní zbraně

Ministr obrany Lubomír Metnár oznámil plány akvizice ministerstva. Země chce mimo jiné zakoupit 210 bojových vozidel pěchoty, víceúčelové vrtulníky a mobilní radary protivzdušné obrany (MADR).

Nejnovější stíhačky amerického vojenského letectva se dostaly do trapné situace díky Tu-160 + VIDEO

Tu-160 nabral rychlost a okamžitě nechal vzadu dvě F-35. O příhodě, k níž údajně došlo 3. listopadu nad Japonským mořem, píše čínský portál Sina.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com