Tagy Armáda

štítek: Armáda

Ukrajina zahájí velkou ofenzívu 14.prosince, uvedla rozvědka DLR

Údajně 14. prosince velké seskupení ozbrojených sil Ukrajiny, složené z 12 000 lidí, zahájí útok ve směru Mariupol.

Kyjev utajil údaje o tom, kdo a proč poslal lodě do Kerčské úžiny!

Kyjev utajil informace proč odeslal ukrajinské námořníky do Kerčské úžiny 25. listopadu, informovala zpravodajská agentura „Ukrajinské zprávy“.

Proč Rusko dovolilo Západu zaútočit na bezcenné cíle v Sýrii

Západ v hrůze sledoval, jak při americkém „vojensko-masturbačním“ útoku bylo zničeno 70% raket vypálených na Sýrii

Americké námořnictvo se prý vytahovalo na Rusko v Japonském moři

Vojenská loď USS McCambell amerického pacifické flotily vstoupila do Japonského moře a demonstrativně se plavila se nedaleko Primorje, kde je ruská základna Tichomořské flotily, uvedl americký tisk.

Je to zde zase – když podle Daily Express Rusko napadne Evropu…

Daily Express porovnal schopnosti ozbrojených sil NATO s ruskými a dospěl k závěru, že v případě skutečné vojenské konfrontace bez použití jaderných zbraní by Rusko nebylo schopno odolat silám NATO.

Fantazie Tast & Purpose: Jak Rusko zničí NATO ve válce v roce 2024!

Profesor vojenské historie John Kuehn ve svém článku v Tast & Purpose představil scénář budoucího konfliktu mezi Ruskem a NATO, který by podle jeho verze mohl začít v roce 2024.

Provokace před volbami? Putin se s Porošenkem nemazlí

Mezi Ruskem a Ukrajinou to opět vře. Čtyři roky po Euromajdanu a ruské anexi Krymu se znovu dostává na scénu riziko otevřeného válečného konfliktu. Podle ruského prezidenta Vladimíra Putina se však jeho ukrajinský protějšek Petro Porošenko pouze snaží prostřednictvím provokací v Černém moři odvést pozornost a získat politické body před blížícími se prezidentskými a parlamentními volbami. Informoval o tom britský deník The Guardian.

Porošenko: Chci zbraně, chci lodě NATO a Merkelová mu přikyvuje

Angela Merkelová znovu zasahuje do konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou a může přimět Německo k válce proti Rusku. Její cíl je jasný, chce dostat Ukrajinu do NATO a využije každou příležitost k dosažení tohoto cíle.

Jsou USA zapojeny do provokace v Azovském moři?

Bývalý americký velvyslanec na Ukrajině, John Herbst, navrhl zakázat ruským lodím, které opustily azovské přístavy, vstoupit do přístavů Evropy a USA.

Co vezly ukrajinské lodě? Atomové miny na likvidaci Kerčského mostu?

Objevily se zprávy v ruských médiích, říkám ‚byly‘, protože zmizely, ruská tajná služba FSB zabránila zničení nového mostu přes Kerčskou úžinu, píše na svém blogu Schall und Rauch von Freeman.

Oblíbené články

Dvojice mužů byla v Argentině odsouzena za mučení a únosy. Jeden...

Soud v Argentině se rozhodl odsoudit dva bývalé manažery místního závodu americké automobilky Ford Motor a to za podíl na únosech a mučení 24 dělníků a odborářů za vojenské diktatury na přelomu 70. a 80. let.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com