Tagy Armáda

štítek: Armáda

Lee Camp: Američané shodí na lidi jednu bombu každých 12 minut

Žijeme v době neutuchající války a zvláštní je, že to na své vlastní kůži nepociťujeme. A zatím co si třeba pochutnáváme na smrzlině, na někoho – a to naším jménem – právě padá bomba. Máte za to, že žijete v normálním světě?

A této arogance USA si nikdo nevšiml? Kde jsou všichni ti bojovníci a bojovnice,...

Během průjezdu amerického konvoje ČR bylo Seznamu na veřejném prostranství US vojákem prakticky zakázáno točit. Kolonizátoři, pardon partneři, vystrkují růžky? A této arogance si nikdo nevšiml? Udělat to Maďar (nedej bože Rus)?

NI: V konfrontaci s Ruskem budou letadlové lodě USA v Baltu k ničemu!

Americké námořní letectvo úspěšně uskutečnilo cvičení v Baltském moři, operující z letadlové lodi na Jadranu.

Moc Západu se v Afghánistánu hroutí, Tálibán se vrací

Ve stínu světové politiky a jejích hlavních aktérů si extrémní Tálibán v Afghánistánu pomalu, ale jistě vybojoval cestu zpátky k moci.

Vlajková loď britského námořnictva poprvé na otevřeném moři

Testovací operace se uskutečnila ve vodách severního Atlantiku. Palivo bylo čerpáno do letadlové lodi z tankeru, který byl vzdálen pouhých 42 metrů, obě lodi se pohybovaly sníženou rychlostí 12 uzlů.

Ukrajina chce mít jaderné zbraně a rakety, které zasáhnou Moskvu!

Tajemník Rady pro národní bezpečnost a obranu Oleksandr Turčynov uvedl, že Ukrajina musí vytvořit strategické (jaderné) odstrašující prostředky.

DW: Sen o světě bez jaderných zbraní zmizel jako loňský sníh!

Závod ve zbrojení na světě se nezpomaluje, naopak se jen zrychluje, napsaly Deutsche Welle.

Kúpi Slovensko švédske Gripeny alebo americké F-16? Premiér, chce odstrániť akékoľvek šumy okolo stíhačiek

Vláda nerozhodne o nákupe stíhacieho letectva v júni. Pred rokovaním vlády to oznámil premiér Peter Pellegrini (Smer-SD), ktorý od ministra obrany Petra Gajdoša (SNS) očakáva dve porovnateľné ponuky a odstránenie šumov, ktoré nákup sprevádzajú.

A bude mela: Senát USA zakázal prodej F-35 Turecku kvůli nákup S-400!

Americký Senát v pondělí přijal návrh obranného rozpočtu na rok 2019, který stanoví ukončení účasti Turecka na programu výroby amerického bitevniku páté generace F-35 kvůli záměru koupit ruský raketový systém S-400.

Palestinci se nejraději baví touto oblíbenou kratochvílí. Jen pro silné žaludky

Stát Izrael 14.5.2018 oslavil sedmdesáté výročí svého vzniku, tohoto dne vypukly největší palestinské protiizraelské násilnosti, ale ani koncem května a na začátku června palestinský terorismus neustal.

Oblíbené články

Kurz: Rakúsko presadzuje európske riešenie migračnej otázky

Nezhody ohľadne azylovej a migračnej politiky sa netýkajú iba Nemecka a je preto potrebné hľadať európske riešenie. Rakúsky kancelár Sebastian Kurz to podľa agentúry DPA povedal v nedeľu v Bruseli, kde sa zúčastňuje na zasadnutí lídrov 16 členských štátov EÚ venovanom uvedenej téme
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com