Tagy Armáda

štítek: Armáda

NATO

NATO náhodně objevilo místa, na nichž jsou skladovány americké jaderné zbraně

Ve zprávě Výboru Parlamentního shromáždění NATO se uvádí, že daná Aliance náhodně odhalila místa, kde jsou skladovány americké jaderné zbraně. O události informoval deník The Washington Post.

Foreign Policy: Stíhačky F-35 jsou Novou hedvábnou stezkou USA!

Čína má ambiciózní projekt Nové hedvábné stezky, která je kritizována za svůj rozsah a metody, ale je stále ve fázi tvorby. Ale Spojené státy již mají stejné schéma pro dodávky stíhacích letounů F-35.

Operace „Nemyslitelné“, 1. část

Události a fakta popsané v tomto článku se zdají neuvěřitelné a nemyslitelné. Je opravdu těžké jim uvěřit, protože normální člověk nepochopí zradu toho, koho považoval za spojence a přítele. A přesto tomu tak bylo.

Ďalšia provokácia ruských militaristov: Ruské brehy sa objavili v blízkosti lodí NATO

Putin si nedá pokoj ani cez prázdniny: ruské brehy sú opäť nebezpečne blízko lodí krajín NATO, ktoré majú v Čiernom mori mierové vojenské cvičenie. Ťažko to hodnotiť inak ako ruskú provokáciu

Rusko říká, že jaderná ponorka je „státní tajemství“

Kreml řekl, že neplánuje identifikovat ponorku, která se účastnila pondělního požáru, který stál životy nejméně 14 vojáků - ani neuvádí žádné podrobnosti o svém poslání.

Kolik Američanů podporuje jaderný úder na KLDR? Analytik varuje před překvapivými čísly

Bývalý americký ministr obrany William Perry ví, jak postupuje Severní Korea, konstatuje Daniel R. DePetris v komentáři pro server National Interest. Analytik z think tanku Defense Priorities připomíná, že předtím, než se Perry v roce 1999 stal zvláštním zmocněncem amerického prezidenta Billa Clintona pro rozhovory o raketovém programu KLDR, studoval pro Bílý dům plán vojenského úderu na severokorejská jaderná zařízení.

Jedna „drobná“ událost a „Zabiják národů“

Jaksi unikla mainstreamovým presstitutům. Válečná fregata Admirál Gorshkov proplula minulý týden maximální rychlostí přes Tichý oceán spolu s doprovodem a přes Panamský průplav vplula do Mexického zálivu.

Íránský ministr zahraničních věcí odhalil další let amerického špionážního dronu (FOTO)

Íránský ministr zahraničí Mohammad Džavád Zaríf zveřejnil na Twitteru mapu, která, jak napsal, ukazuje další americký špionážní prostředek, který 26. května porušil íránský vzdušný prostor. Naznačil také, že Írán má informace o tom, že USA připravují obvinění na Írán kvůli útokům na ropné tankery.

Záběry dokazující sestřelení amerického dronu systémem protivzdušné obrany Íránu + VIDEO

Íránská státní televize ve čtvrtek 20. června zveřejnila záběry dronu RQ-4 Global Hawk, který byl sestřelen systémem protivzdušné obrany. Záznam také ukazuje mapu místa, kde bylo podle televize letadlo sestřeleno.
Ruská armáda

Čínská média uvedla, proti jaké ruské technice jsou USA bezmocné

Ruské elektronické tlumiče jsou schopny zcela vyřadit z provozu americké GPS přijímače. Staly se tak skutečným důvodem toho, proč Spojené státy „sužují bolesti hlavy“. Informoval o tom čínský portál Sina.

Oblíbené články

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com