Tagy Armáda

štítek: Armáda

Známý americký admirál prozradil, jak se zachová NATO v případě konfliktu mezi Ruskem a...

V případě, že by došlo mezi Ruskem a Ukrajinou k válce, budou Washington a NATO „kategoricky proti, ale nepodniknou žádné kroky“. V článku pro Bloomberg to uvedl admirál amerického námořnictva ve výslužbě a bývalý vrchní velitel Severoatlantické aliance James Stavridis.

Ukrajinské námořnictvo je prý připraveno válčit s Ruskem!

Ukrajinské námořnictvo (Navy) se připravuje na rozsáhlé vojenské operace s Ruskem, uvedl v rozhovoru pro noviny „Dumskaja“ velitel námořnictva admirál Alexej Neižpapa.

Americké námořnictvo střílí varovné výstřely na íránská plavidla, které na ně zaútočili + VIDEO

Americké námořnictvo uvedlo, že íránská plavidla v pondělí zaútočila na dvě americké lodě v Perském zálivu. Incident přinutil USA jednat, přičemž jedna válečná loď vypálila varovné výstřely na íránské čluny. Během neuvěřitelně blízkého setkání...

NATO zahájilo jednání o umělé inteligenci ve zbraních

Představitelé NATO začínají s novými otázkami pro členské státy týkající se umělé inteligence v obranných aplikacích, protože aliance hledá společnou řeč před strategickým dokumentem plánovaným na toto léto.

NATO požaduje od Ruska volný průchod do ukrajinských přístavů v Azovském moři

Krajiny NATO požadují volný průchod z Ruska přes Černé moře do ukrajinských přístavů v Azovském moři, informuje epochtimes.de.

POZOR. Blíži se něco hrozného. Joe Biden dal Putinovi ultimátum: USA zaútočí, pokud Rusko...

Ve čtvrtek ve svém projevu v Bílém domě varoval americký prezident Vladimira Putina, že řada amerických sankcí vůči Rusku mohla být mnohem přísnější. Biden však tvrdil, že nechce zhoršit již tak vysoké napětí s Moskvou.

“Putin chce odříznout Ukrajinu od Černého moře”. Americký generál opět předpovídá

Ukrajinská agresia v Donbase sa môže skončiť tým, že krajina stratí more.

Bidenovy dvojité standardy a to, jak USA prodávají F-35 do SAE

Americký prezident Joe Biden podpoří dohodu „na poslední chvíli“ svého předchůdce Donalda Trumpa. Mluvčí ministerstva zahraničí uvedl, že nová americká administrativa navrhne Kongresu, aby byla schválena dohoda o zbrojení pro SAE.

Ruská média: USA odstartují třetí světovou válku, aby zachránily „americkou říši“

Problematika financování volebních kampaní amerických prezidentských kandidátů začíná ve Spojených státech přitahovat pozornost. Účast tak zvané židovské lobby v tomto procesu se stala v poslední době také aktuální. Jak důležitá je tato lobby pro Spojené státy? Kdo kontroluje tok peněz v Americe? V jakém rozsahu spolu podnikání a moc souvisejí?

Čipy v mozcích vojáků. To už není sci-fi! K čemu mají sloužit?

Armáda Spojených států chce vylepšit vojáky implantací speciálních čipů do jejich mozků. Nedávno už byly zahájeny pokusy na lidech.

Oblíbené články

Nizozemsko: Zesílené volání mešity k modlitbě umlčané přežírnutým kabelem

Intenzivně zesílené volání k modlitbě v Amsterodamské Modré mešitě, které bylo poprvé slyšet minulý pátek v newyorské čtvrti Amsterdamu, umlčel někdo, kdo přerušil kabel zvukového systému. Zítra nastane nový pokus.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com