Tagy Anglie

štítek: Anglie

Slovenka natočila video o Londýně, které se stalo hitem a nikdy to v TV...

Mladá Lívia, která je tváří portálu Kulturblog.sk se vybrala do Londýna, kde natočila jeho odvrácenou tvář. Zaměřila se na to, jak se Londýn změnil díky migraci a multikulturalismu.

Mimořádně: V Anglii nejvyšší soud rozhodl, že islámská manželská smlouva není podle anglického práva...

Odvolací soud, druhý nejvyšší soud v Anglii a Walesu po Nejvyšším soudu, rozhodl, že islámská manželská smlouva, známá jako arabica nikah, není podle anglického práva platná.

Imigrantské děti s mačetami a noži přepadly kino + VIDEO

Imigrantské děti mezi 14 a 19 lety v sobotu večer s mačetami a noži vlítli do zaplněného kina Star City v imigrantsky profláknutém Birminghamu, kde se promítal film Blue Story o dětských imigrantských bandách.

Podezřelý na mostě London Bridge byl zastřelen kvůli teroristickému útoku + VIDEO (bitva s...

Muž, jehož zastřelila policie na mostě London Bridge, zemřel na místě činu. Na podezřelém byla připoutána falešná bomba a tento incident se považuje za teroristický útok.

Britská armáda potřebuje větší zbraně, zjistila studie

Britská armáda má kritický nedostatek dělostřelectva a zjistilo se, že by byly poraženy v jakémkoli potenciálním budoucím konfliktu s Ruskem, uvedl jeden z předních evropských děkovacích tanků ve zprávě zveřejněné 27. listopadu.

„Stále trpím traumatem“: nezákonné zadržení ministerstvem vnitra v Anglii. Žádá odškodnění

Mohamed, žadatel o azyl ze Súdánu, vypráví, jak byl mnohokrát uvězněn po příjezdu do Velké Británie v roce 2012

«Bílý bastardi! Jste v mý zemi !» útok imigrantů sekerou v Anglii

V multikulturních zemích západní Evropy se množí rasistické útoky proti tuzemcům, zejména v oblastech, které imigranti již považují za svrchovaně své. Manchesterský soud tento měsíc uzavřel jeden z takových případů s prokazatelně rasistickým, ba genocidním podtextem, který se udál před dvěma lety.

Šokující masová svatební rvačka v Anglii! + VIDEO

Znáte to. Svatba by měla být nejkrásnějším dnem pro nevěstu a ženicha. Ale to co se událo na této svatbě, zato by se nemuseli stydět ani zápasníci MMA.

Rasistický migrantský gang odřízl ruku mladému pracovníkovi v cíleném útoku na „bílé bastardy“ +...

Dospívajícímu arboristovi začali sekat sekerou ruku poté, co ozbrojený gang dvaceti rasistických migrantů zacílil na skupinu čtyř bílých britských dospívajících pracovníků v anglickém Rochdale a označil je za „bílé bastardy“.

Britský řidič autobusu požadoval, aby žena sejmula hidžáb a on jí viděl do tváře....

Řidič meziměstského autobusu v britském Bristolu požadoval po cestující v hidžábu, aby svůj závoj sundala a on jí mohl vidět do obličeje. To vše z bezpečnostních důvodů. Žena ho udala za “rasismus” a zaměstnavatel ho potrestal.

Oblíbené články

Dvě gumičky na penis a sklenářský tmel. Vídeňská zdravotnice popsala, jak...

Podle Multikulturního centra Praha do Rakouska imigranti nejčastěji přicházejí ze sousedního Německa, které je následováno Srbskem, Černou horou, Kosovem a Tureckem, přičemž víc než polovina všech přistěhovalců je z členských států EU. Ostatní migranti přichází nejčastěji z rodinných důvodů, za prací, nebo z humanitárních důvodů.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com