Tagy Angela Merkelová

štítek: Angela Merkelová

Zásadami hájila Merkelová sankce proti Rusku, to se ptá: Jaké zásady?

Na hodně tenký led skočila německá kancléřka Angela Merkelová při zahájení německo-ukrajinského ekonomického fóra v Berlíně když vysvětlovala, proč Západ ukládá sankce proti Rusku.

Merkelová to absolutně zazdila. Jak to vůbec mohla říct?

"Národní státy dnes musí - říkám, měly by dnes být ochotny odevzdat suverenitu", řekla odcházející předsedkyně CDU ve středu (21. 11. 2018) při akci v nadaci Konráda Adenauera na téma "Parlamentarismus mezi globalizací a národní suverenitou" v Berlíně. "Ale to přirozeně řádným postupem", připustila Merkelová – napsal mj. německý deník Die Welt.
Merkelová

Welt: Merkelová žádá evropské země, aby předaly svoji suverenitu EU!

Angela Merkelová přednesla řeč o potřebě poskytnout Evropské unii v budoucnosti více pravomocí, uvedl německý deník Die Welt. Je zřejmé, že se kritikům EU zježí vlasy.

Trump a Merkelová vyzývají Rusko k zásahu v Sýrii

Německá kancléřka Angela Merkelová a americký prezident Donald Trump v telefonickém rozhovoru spolu probírali mezinárodní situaci a obchodní otázky, oznámil tiskový mluvčí spolkové vlády Steffen Seibert.

Tak to není vůbec hezké. Takhle ošklivě zesměšnili kanceléřku Merkelovou…

Uživatelé sociálních sítí se vysmáli fotografii německé kancléřky Angely Merkelové za prohlížení ruské armády pomocí dalekohledu.
Merkelová

Německo: Po ubodání „cizincem“ vystoupila Merkelová. Čekali byste tato slova? + VIDEO

Po vraždě pětatřicetiletého Němce není v Saské Kamenici stále klid. V centru města se včera konala demonstrace a tragická událost mezi místními obyvateli stále silně rezonuje.

Setkání Putina a Merkelové: Ukončil Trump dobu ledovou ve vztazích mezi Německem a Ruskem?...

Velmi přesně se o setkání Vladimíra Putina a Angely Merkelové 18. srpna v Mesebergu vyjádřily noviny německých obchodních kruhů Handelsblatt. „Doba ledová mezi Německem a Ruskem skončila díky Donaldu Trumpovi,“ napsaly.
Merkelová

Merkelová chce získat plyn z Kaspické oblasti pro Německo

Jedním z hlavních cílů cesty Merkelové do kavkazských republik, je posílení hospodářské spolupráce a hlavně dodávky plynu do Německa.

Kdo vystřídá Junckera? Může to být osobně paní Merkelová…

Na počátku každého volebního období Evropského parlamentu se svede politická bitva o to, kdo povede nejdůležitější orgán Evropské unie – Evropskou komisi. V tomto volebním období je předsedou komise Lucemburčan Jean-Claude Juncker. Zdá se, že v příštím volebním období by šéfem Komise mohl být Němec. Možná by ji mohla vést dokonce stávající německá kancléřka Angela Merkelová.
Merkelová

“Zrádkyně národa!” a “Merkel vypadni!” uvítali kancléřku v Drážďanech

Čtvrteční návštěva kancléřky Merkel v Zemském sněmu v Drážďanech vzbudila vlnu protestů občanů v ulicích.

Oblíbené články

Nejpodivnější havárie v dějinách? Tragédie v Montparnasse je stejně tak hrůzná...

O tragédiích se většinou nehovoří v dobrém. Ať už jde o výbuch, zemětřesení či nehody, umírají při nich lidé a mnoho zraněných si odnáší i celoživotní následky. 22. října 1895 se ale odehrála katastrofa, při níž sice umírali lidé, přesto dnes působí poněkud komicky.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com