Tagy Angela Merkelová

štítek: Angela Merkelová

Trump a Merkelová vyzývají Rusko k zásahu v Sýrii

Německá kancléřka Angela Merkelová a americký prezident Donald Trump v telefonickém rozhovoru spolu probírali mezinárodní situaci a obchodní otázky, oznámil tiskový mluvčí spolkové vlády Steffen Seibert.

Tak to není vůbec hezké. Takhle ošklivě zesměšnili kanceléřku Merkelovou…

Uživatelé sociálních sítí se vysmáli fotografii německé kancléřky Angely Merkelové za prohlížení ruské armády pomocí dalekohledu.
Merkelová

Německo: Po ubodání „cizincem“ vystoupila Merkelová. Čekali byste tato slova? + VIDEO

Po vraždě pětatřicetiletého Němce není v Saské Kamenici stále klid. V centru města se včera konala demonstrace a tragická událost mezi místními obyvateli stále silně rezonuje.

Setkání Putina a Merkelové: Ukončil Trump dobu ledovou ve vztazích mezi Německem a Ruskem?...

Velmi přesně se o setkání Vladimíra Putina a Angely Merkelové 18. srpna v Mesebergu vyjádřily noviny německých obchodních kruhů Handelsblatt. „Doba ledová mezi Německem a Ruskem skončila díky Donaldu Trumpovi,“ napsaly.
Merkelová

Merkelová chce získat plyn z Kaspické oblasti pro Německo

Jedním z hlavních cílů cesty Merkelové do kavkazských republik, je posílení hospodářské spolupráce a hlavně dodávky plynu do Německa.

Kdo vystřídá Junckera? Může to být osobně paní Merkelová…

Na počátku každého volebního období Evropského parlamentu se svede politická bitva o to, kdo povede nejdůležitější orgán Evropské unie – Evropskou komisi. V tomto volebním období je předsedou komise Lucemburčan Jean-Claude Juncker. Zdá se, že v příštím volebním období by šéfem Komise mohl být Němec. Možná by ji mohla vést dokonce stávající německá kancléřka Angela Merkelová.
Merkelová

“Zrádkyně národa!” a “Merkel vypadni!” uvítali kancléřku v Drážďanech

Čtvrteční návštěva kancléřky Merkel v Zemském sněmu v Drážďanech vzbudila vlnu protestů občanů v ulicích.

Merkelová s Macronom diskutovali po telefóne o migrácii

Nemecká kancelárka Angela Merkelová diskutovala s francúzskym prezidentom Emmanuelom Macronom o otázke utečencov zachránených v Stredozemnom mori, informoval v piatok Elyzejský palác
Putin

Putin pojede za Merkelovou. Témata rozhovoru jsou známá

Ruský prezident Vladimir Putin se v sobotu 18. 8. setká v Berlíně s německou kancléřkou Angelou Merkelovou, jde tak už o druhou schůzku za poslední čtvrtletí. Cílem jednání mají být například konflikty v Sýrii a na východě Ukrajiny, uvedla ČTK.

Merkelová svými dohodami přivede do Německa ještě více migrantů

Ujednání o migrantech mezi Španělskem a Německem to je jenom taková úlitba pro Němce, jak je Merkelová úspěšná a mainstream ji v tom podporuje.

Oblíbené články

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com