Tagy Andrej Babiš

štítek: Andrej Babiš

Babiš srovnal účty: Ponižovali nás. Pokrytci. A takto je to ve skutečnosti s politikou...

Předseda vlády Andrej Babiš se na summitu NATO osobně postavil americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi. Odmítl jeho požadavek, aby členské země NATO ihned dávaly dvě procenta HDP ročně na obranu. Informoval o tom na svém facebooku, kde se také vrátil k proběhlému hlasování o důvěře své vládě.

Babiš: Zrušit sankce a začít obchodovat s Ruskem. To je potřeba

Premiér Andrej Babiš (ANO) se vyjádřil proti sankcím, které podle jeho slov nic moc nepřinesly. Jak uvedl na summitu zemí střední, východní a jihovýchodní Evropy a Číny v Sofii, chtěl by také začít obchodovat s Ruskem. Jeho slova přinesl server iROZHLAS.cz.

Tohle ne! Mám toho dost! Podraz od Babiše! Vojtěch Filip zvažuje, že KSČM se...

Předseda KSČM Vojtěch Filip je pořádně naštvaný. Zatímco původně to vypadalo, že jediným jablkem sváru ohledně nově sestavované vlády premiéra Andreje Babiše bude osoba Miroslava Pocheho (ČSSD), nyní je vše jinak. Vojtěchu Filipovi vadí, že Babiš na poslední chvíli zamíchal kartami v dozorčí radě státem vlastněného gigantu ČEZ a dosadil tam svoje lidi. Problém má Filip i s některými nominacemi na jednotlivá ministerstva. O svých pochybnostech se Vojtěch Filip rozhovořil pro MF Dnes.

Vláda ČR před pár dny podpořila přesun dalších Afričanů do Evropy a Čech. Proti...

Před pár dny skončila v africkém Maroku 5. Euro-africká ministerská konference o migraci a rozvoji na které byla přijata deklarace proti které se postavilo pouze Maďarsko, deklarace vyjadřuje podporu další masové migraci Afričanů do Evropy. Jediný stát, který byl proti této deklaraci bylo Maďarsko, oznámil maďarsky ministr zahraničí Péter Szijjártó. Česká republika se opět zachovala přesně v duchu Háchovské a Husákovské politiky podřízenosti vládnoucímu politbyru (teď v Bruselu) a deklaraci odsouhlasila.

Kauza Nikulin: “Babiš pevně v rukou amerických tajných služeb. Nebyl by i Sobotka lepší?”

Petr Hájek vidí v Babišově vypovězení ruských diplomatů a „vydání“ J. Nikulina do washingtonských bažin překročení bodu, z něhož není návratu – nejen pro premiéra v demisi.

Bašta: Proč Babiš nectí presumpci neviny v případu Skripal?

Ke známému románu F. M. Dostojevského přirovnal kauzu otrávení bývalého plukovníka GRU Skripala a jeho dcery Julie britský ministr zahraničí Boris Johnson. Píše v komentáři Jaroslav Bašta.

Babiš donesl do Bruselu švestičky z české zahrádky: “Také ty Rusy od nás vykážu,...

Rusko údajně porušilo mezinárodní právo a dopustilo se agrese vůči Velké Británii. To hlásí Londýn a současně obviňuje Moskvu z pokusu o vraždu bývalého agenta GRU Sergeje Skripala a jeho dcery Julie.

Velikost textu: Tři nezralé dvanáctileté děti pronesly srdceryvný projev k demonstrantům

"Zemana a Babiše do koše! Kam s Kalouskem a s Němcovou? Fica do basy! Kam s Kiskou?" ptá se ve svém komentáři současného dění publicista Zdeněk Hrabica.

Poslanci v šoku! Babiš jim chce zmrazit platy! Podívejte, kolik mají.

Platy politiků několik posledních let meziročně rostou o tisíce korun. S tím by ale mohl být konec. Vláda totiž bude usilovat o to, aby se dále nezvyšovaly.

Obvinění se dá lehce vyrobit, tvrdí Čunek a do vlády by šel s Babišem

KDU-ČSL by podle hejtmana Zlínského kraje, senátora a bývalého předsedy lidovců Jiřího Čunka měla jednat o vstupu do vlády bez ohledu na trestní stíhání Andreje Babiše, což Čunek uvedl mimo jiné druhé únorové pondělí v pořadu Interview ČT24.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com