Tagy Andrej Babiš

štítek: Andrej Babiš

Protest proti Babišovi byla řízená provokace. A Kalousek a Němcová… Překvapivý hlas ze sněmovní...

„Tento projev je legitimní, nicméně je to nevhodné. To, že pískali na projev Andreje Babiše a Radka Vondráčka bych pochopil, pokud by stejný pískot byl na projev dlouholetého komunisty a dnes předsedy Senátu Milana Štěcha. Je evidentní, že se jednalo o řízenou provokaci s cílem zabránění dalšímu blížícímu se debaklu ČSSD v nadcházejících komunálních volbách,“ říká o chování lidí na pietním aktu k srpnu 1968 člen předsednictva SPD a poslanec Radovan Vích.

Andrej Babiš: Ani jednoho migranta, neustoupím! Nejsou to trosečníci, nezachraňovat. Můj návrh bude velmi...

„Trvám na tom, že žádného ilegálního migranta z Itálie ani odjinud nevezmeme," nechal se slyšet před jednáním v Itálii český premiér Andrej Babiš (ANO). Rozhovor poskytl MF Dnes.

Babiš nabídl Itálii drony. Mají pomoct k boji s nelegální migrací

Premiér Andrej Babiš (ANO) za dva týdny při své cestě do Itálie navštíví i Maltu a setká se předsedy vlád obou zemí.

Neziskovky? Andrej Babiš odhalil, kdo se má třást

Premiér Andrej Babiš, jenž je zároveň lídrem hnutí ANO, se ve svém pravidelném týdenním shrnutí na facebookovém profilu vyjádřil zejména k lídrovi pražské kandidátky v komunálních volbách Petru Stuchlíkovi. Ale také k neziskovým organizacím.

Babiš usvědčil sám sebe ze lži! Na facebooku vychvaluje podepsání přijetí migrantů a v...

To, že šéf hnutí ANO Andrej Babiš je schopný lhář a manipulátor je jasné každému kdo pozorně sleduje jeho veřejné projevy.

Babiš v zahraničním tisku. Nadával na česká média, že nafukují fake news o komunistech...

Všichni řeší eurozónu, ačkoliv by měli řešit Schengen, vyjádřil se Andrej Babiš v interview pro agenturu Reuters. Podle něj je ochrana společných hranic mnohem důležitější než problémy s eurem a eurozónou. A připomenul, že dělení migrantů mezi země není řešení.

Hledá se lék proti politické HIV infekci. Značka spěchá

Andreji Babišovi se podařilo, aby český národ snil jeho sen. Nejdříve uspal české zemědělce a podnikatele, pak české učitele a úředníky, nakonec se mu podařilo uspat české důchodce, novináře a politiky.

Babiš seděl a mlčel, před ním létaly hromy blesky. O tom, jak to prý...

Včera večer se v Horoměřicích u Prahy konala debata členů stavebního bytového družstva Svatopluk. Na ní se měli členové informovat o dalším postupu ve věci domů dostavěných svépomocí po krachu společnosti H-System. Na debatu dorazil i premiér Andrej Babiš, který chce mezi SBD Svatopluk a správcem konkurzní podstaty Josefem Monsportem působit jako mediátor. Padla ostrá slova na adresu Hany Marvanové i soudce Kamila Kydalky.

Babiš: Žádné migranty. Když vezmeme 450 migrantů, jen podpoříme pašeráky. A připlují další a...

Premiér Andrej Babiš (ANO) se jako pravidelně v neděli rozepsal na svém facebookovém profilu o tom, co mu přinesl minulý týden.

Babiš srovnal účty: Ponižovali nás. Pokrytci. A takto je to ve skutečnosti s politikou...

Předseda vlády Andrej Babiš se na summitu NATO osobně postavil americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi. Odmítl jeho požadavek, aby členské země NATO ihned dávaly dvě procenta HDP ročně na obranu. Informoval o tom na svém facebooku, kde se také vrátil k proběhlému hlasování o důvěře své vládě.

Oblíbené články

David Icke: Koronavirus je monstrózní podvod elit

Britský nezávislý novinář David Icke vysvětluje, jak je to s epidemií koronaviru. Icke (nar. 1952) je autor desítek knih, ve kterých odhaluje praktiky různých tajných společností a těmto tématům se věnuje přes třicet let. Je zjevné že je opravdu dobře informován. Zde se můžete podívat na jeho rozhovor
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com