Tagy Americký prezident

štítek: Americký prezident

Setkání Putin-Trump, to už by měla být jenom třešnička na dortu!

Richard Nathan Haass, americký diplomat, v rozhovoru pro Fox News uvedl, že nepatří k těm, kteří se staví proti setkání Donalda Trumpa a Vladimíra Putina.

Trump sa vrátil na Twitter a poopravil status: “Útok na Sýrii může začít velmi...

Prezident USA Donald Trump vo štvrtok na Twitteri uviedol, že útok na Sýriu “sa môže začať veľmi skoro, alebo aj nie!” Informovala o tom tlačová agentúra AP.

Jak bude posuzováno Trumpovo prezidentství?

V řadě zásadních otázek - jako je jmenování soudců typu Antonina Scalii a podpora daňových úlev, nejrozsáhlejších od dob Reagana - je prezident Trump konvenčním republikánem.

Přízrak obchodních válek: USA proti všem!

„Země, která nebrání svůj blahobyt domu, nemůže bránit své zájmy za hranicemi“

“Nemáte na výběr, pane prezidente. Budete válečným prezidentem!”, uslyšel Trump od šedé eminence.

Deník Washington Post píše o neshodách mezi americkým prezidentem Trumpame a ministrem obrany Jamesem Mattisem, který bývá považován za šedou eminenci a člověka vojenských tajných služeb.

Bílý dům: “Trump je přesvědčen o vítězství v případě obchodní války!”

Mluvčí Bílého domu Sarah Sandersová uvedla, že americký prezident Donald Trump je přesvědčen o vítězství v případě obchodní války.

Trumpovy dluhy může zlikvidovat jenom velká válka

Osm let republikáni a také Donald Trump si hlasitě stěžovali, že prezident Obama novými půjčkami většími než 1 bilion dolarů ročně zadlužuje nadále stát.

Trump vyčítá FBI: “Plýtváte časem na “ruské kauze”, neřešili jste signály, které upozorňovali na...

Americký prezident Donald Trump spojil streľbu na floridskej škole s vyšetrovaním amerického federálneho úradu pre vyšetrovanie (FBI) údajného zasahovania Ruska do amerických prezidentských volieb v roku 2016. Informovala o tom v nedeľu agentúra DPA.

Fotografie, která mohla stát Baracka Obamu politickou kariéru!

V síti se zveřejnila fotografie z roku 2005, na níž se zubí Barack Obama s Louisem Farrachanem, vůdcem radikální organizace „Nation of Islam“, který je často obviňován z rasismu a antisemitismu.

Čínská agentura snížila rating USA na úroveň Kolumbie, Peru či Turkménistanu

Američania si poriadne zavarili. Ich nezodpovedné hospodárenie a “bohatstvo na dlh” sa im môže vypomstiť. Popredná čínska agentúra Dagong Global Credit Rating zhoršila hodnotenie úverovej spoľahlivosti Spojených štátov amerických na stupeň BBB +. Podobné...

Oblíbené články

Neziskovky? Pašeráci. Migrace musí skončit, zní už i z Belgie

„Kdo připluje do Evropy, neměl by mít nárok na azyl,“ pronesl Theo Francken, belgický ministr pro migraci, azyl a zjednodušení administrativy. Přeje si, aby Evropa měla stejná pravidla pro azyl jako Austrálie. Čerpáno ze serveru politico.eu.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com