Tagy Americká armáda

štítek: Americká armáda

Žerty končí. Hrozí bojový střet Rusů a Američanů?

Portál Naspravdi publikoval materiál ruského experta Jurija Podoljaka (Yurasumy), ktorý reaguje na posledné diania v Sýrii.

Americký generál vyzval armádu k přípravě na válku s Ruskem!

Velitel americké námořní pěchoty v Norsku, generál Robert Neller, varoval armádu, že v tomto regionu by mohl začít „obrovský boj", uvedl portál Military.com.

Ruský plukovník o armádě USA: “Jsou to piráti 21. století. Ničí krajiny, nezodpovídají se...

Sila americkej armády je v beztrestnosti. Sú to piráti 21. storočia. Nikomu sa nezodpovedajú. Zničili Irak, Líbyu. A všetci, okrem Ruska, o tom mlčia, hovorí riaditeľ Centra výskumu verejných problémov národnej bezpečnosti plukovník Alexandr Žilin.

Sýrie se připravuje na válku s USA!

Súbežne s tým, ako sa v Sýrii normalizuje situácia, bandy protiasadovskej opozície a iní teroristi utrpeli ťažkú porážku a výrazné straty, menia sa aj politické priority v krajine. Informácie o obnovovaní sýrskej vládnej moci a štruktúr v krajine priniesol portál k-politika.

Čína a Rusko by mohly škodit USA útokem z vesmíru, varuje šéf armády

US Comander přiznal, že americká armáda by mohla být zcela zmrzačena vesmírným útokem z Číny nebo Ruska.

USA nechtějí opustit Sýrii, Rusko reaguje: “To je hrubost nejvyššího stupně!”

Administrativa Donalda Trumpa rozšířila americké cíle ve vztahu k Sýrii a bude nyní usilovat nejen vyhnání militantů „Islámského státu“, ale také o určitý scénář v politickém urovnání v zemi, uvedl The Washington Post.

Sysrský ministr zahraničí: “USA vedená koalice ničí v Sýrii vše, kromě ISIS!”

USA vedená koalice v Sýrii ničí vše, kromě ISIS, řekl během rozhovorů s ruským protějškem Sergejem Lavrovem syrský ministr zahraničí Walid Muallem, hlásí TASS.

Nová americká superzbraň má nepřítele zcela roztavit! Máme se čeho obávat?

Díky rychlosti až 5.600 mil za hodinu a velké kinetické energii projektil hypervelocity nepotřebuje žádné výbušniny. Střely s rychlostí až 2.000 metrů za sekundu mají třikrát vyšší rychlost než většina stávajících zbraní.
USA

Vozidla U. S. Army prověřují v šesti proudech české dálnice a řidiče

V této fázi přesunů se bude jednat o průjezd šesti proudů logistické techniky.

Oblíbené články

Vídeňský imigrantský Bronx

Řev, nože, mačety, střelba v ulicích. Z načinčané Vídně se stále více stává nebezpečný Bronx. Přinejmenším z imigrantské čtvrti Favoriten, která se týden co týden potýká s válkami imigrantských gangů. Nejnebezpečnější v v tomto smyslu jsou zejména víkendy.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com