Tagy Afrika

štítek: Afrika

Koronavirus může v Africe zabít přes tři miliony lidí, OSN vyzývá k posílání peněz

Afrika by do konce letošního roku mohla mít v lepším případě 300 tisíc obětí koronavírusovej nákazy, v horším 3,3 milionu mrtvých a 1,2 miliardy nakažených virem Sars-CoV-2.

Která africká země přijímá nejvíc uprchlíků? + VIDEO

Uganda je domovem asi 1,3 milionu uprchlíků - to je největší počet uprchlíků v jakékoli africké zemi a třetí největší na světě.

V Africe je v pohybu 30 milionů uprchlíků. Přijdou do Evropy?

V Africe, kontinentu stiženém mnoha konflikty či klimatickými problémy, je nyní na 30 miliónů migrantů. Průzkum provedený stanicí Deutsche Welle odhaluje, že velká většina z nich odchází ze svých konflikty stižených zemí do jiných afrických zemí, které na tom nejsou o nic lépe.

Juncker: Budoucnost Afriky utváří osud Evropy

"Budoucnost Afriky utváří evropský osud," řekl předseda Evropské komise Juncker na společném investičním fóru Africká unie-Evropská unie ve Vídni.

Zapadni vědci se zbláznili. Navrhují zabíjení narozených dětí – tzv. poporodní potrat. Je to...

Vědci seriózně prosazují brilantní myšlenku po-porodního potratu, tedy ubíjení novorozenců.

Afrika není chudá, my krademe její bohatství

Afrika je chudá, ale můžeme se pokusit pomoci svému lidu.

Západní humanitární pomoc Africe ji ve skutečnosti ničí. Čtěte děsivé příběhy

Kresťanskí aktivisti v Afrike dlhodobo upozorňujú na to, že západná “humanitárna” pomoc rozvojovým krajinám ma často aj svoju odvrátenú stránku. Vyspelé svetové ekonomiky investujú miliardy do afrického kontinentu, pričom veľká časť “pomoci” smeruje do zdravotníctva, kde je prioritou Západu tzv. reprodukčné zdravie, súčasťou ktorého sú podľa západnej filozofie aj potraty.

Leckteří byli ve vězení, domů už nechtějí. Otevřená zpověď o migrantech z Afriky

Renomovaná česká novinářka Markéta Kutilová se na svém facebookovém profilu opět zamyslela nad migrační krizí. Prozradila, co se asi tak mladému Afričanovi honí hlavou, když se blíží k branám Evropské unie.

Africký imigrant znásilnil ženu a pokusil se ji upálit …

V době kdy u nás v ČR opět začínají na veřejnosti neziskovky a multikulturalisté z Žit Brno (s podporou například senátora za ČSSD Bublana), tak se v sousedním Německu objevil další případ brutálního sexuálního násilí.

Proti dokumentu podporujúcom masívnu migráciu z Afriky sa postavilo len Maďarsko. Blaha: Ani mne...

Na medzinárodnej konferencii 58 ministrov zahraničných vecí z Európy a Afriky bol podpísaný ďalší kontroverzný dokument podporujúci masívnu migráciu z Afriky do Európy v nasledujúcich rokoch. Na riziká súvisiace s týmto procesom upozornil len jeden účastník konferencie – Maďarsko, ktoré sa navyše odmietlo podpísať pod politickú deklaráciu a akčný plán euro-afrického dialógu o migrácii a rozvoji. Pod dokument sa podpísalo aj Slovensko.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com