Tagy 2. Světová válka

štítek: 2. Světová válka

Strašný příběh japonského kanibalismu během druhé světové války + VIDEO

V roce 1945 stál student lékařské fakulty prvního ročníku jménem Toshio Tono v halách císařské univerzity v Kjúšú, zatímco japonští vojáci vedli dva americké zajatce se zavázanýma očima do laboratoře patologie.

Co hledala fašistická jednotka Ahnenerbe v Karélii?

Nejednou jsme měli možnost slyšet o tajných výzkumech hitlerovské armády, o mystických zkušenostech a hledání tajných artefaktů. Ale teprve docela nedávno se podařilo dát dohromady zajímavý a docela záhadný fakt: německá vojska prováděla velký průzkum v Karélii, přičemž v něm byly zapojeny i elitní jednotky Ahnenerbe. Co hledala fašistická jednotka Ahnenerbe v Karélii?

Izraelský voják Polákům: Také máte podíl na holokaustu!

Ve čtvrtek 17. května se izraelský voják objevil v muzeu osvětimského tábora s praporem s nápisem polštině: "Také jste se na něm podíleli".

Donald Trump: “Spojené státy vyhrály dvě světové války, ne Rusko nebo někdo jiný!”

Americký prezident Donald Trump, který hovořil před příznivci na Floridě, označil Spojené státy za zemi, která vyhrála dvě světové války a dostala komunismus na kolena, informoval Fox Television.

Pozoruhodné informace od Henry Makowa: Hitlera najali k rozpoutání druhé světové války iluminátští bankéři.

Na versailleské mírové dohodě ještě osychal inkoust, když začali Ilumináti pracovat na druhé světové válce budováním Adolfa Hitlera a nacistické strany.

8 bizarních skutečností o Adolfu Hitlerovi, kterým nebudete chtí uvěřit

Či sa to niekomu páči alebo nie, Hitler bol, je a navždy aj bude považovaný za jedného z najhorších a najkrutejších ľudí, akí kedy žili.

Tajný projekt cestování v čase je největší záhadou druhé světové války

To, co následovalo poté, je o dost děsivější.
Američané

Američané si myslí, že Hitlera porazili oni, a Sovětský svaz „jen pomohl”

Ve Spojených státech se na vítězství ve druhé světové válce vzpomíná jako na triumf Američanů, a má se za to, že Rudá armáda jednala „více či méně jako asistent", napsal The Washington Post. Američané se...
Polsko

Bude požadovat Polsko zaplacení válečných reparací od Německa?

Podle názoru mnoha polských expertů má Polsko právo na požádání válečných reparací od Německa, které tak s velkou pravděpodobností čekají velké problémy. I když polští experti tvrdí, že země má na tyto finance právo, německá...
Merkelová

Merkelová by měla odejít do exilu, tvrdí Beatrix von Storch

Politička a představitelka německé politické strany Alternativa pro Německo Beatrix von Storch vzkázala německé kancléřce Angele Merkelové, že by měla co nejdřív odejít do exilu, například do Chile nebo do Jižní Ameriky. Členka německé...

Oblíbené články

PROBLÉM LÍBIVÝCH INFORMACÍ SOCIÁLNÍCH SÍTÍ A MOŽNOSTI ŘEŠENÍ TOHOTO PROBLÉMU

Prakticky všechny sociální sítě, včetně všech nejoblíbenějších, jako je Facebook, Youtube nebo Whatsapp, jsou soukromé organizace. Sociální sítě, stejně jako všechny soukromé organizace, především vydělávají peníze a zisk je jejich hlavním cílem. Problematice objektivity zpráv sociálních sítí se systematicky věnuje autorka knihy Průmysl lží Alexandra Alvarová.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com