Čeští fotbalisté nepokľakli na podporu hnutí BLM, na Západě z toho hysterčia

Kdybychom tento článek zveřejnili prvního dubna, nikdo by nám nevěřil. Ale žijeme ve zvláštní době, která převrací z nohou na hlavu. Fotbal není sport, je to pokračování politiky na pažitu. O co jde?

Jediní čeští poražení zápasu Rangers – Slavie

Není na tom příliš dobře, ba co víc je na tom příliš špatně člověk, který si pamatuje příliš mnoho. Který si pamatuje, jak reportovali fotbalové či hokejové zápasy Josef Laufer, Štefan Mašlonka, Stanislav Zikmund, Gabo Zelenay, Vít Holubec, Karol Polák, Štěpán Škorpil, Pavel Čapek a řada reportérů dalších a dalších.

OBROVSKÝ ŠKANDÁL bývalej tenistky Cibulkovej a jej manžela má ŠOKUJÚCU dohru!

Cibulkovej škandál okolo prvej dávky vakcíny proti COVID-19 šokoval všetkých Slovákov. Problémom je, že, Cibulková a ani jej manžel Michal Navara vekovo ani profesiou nespadajú do kritickej infraštruktúry, ktorá ako jediná sa môže dať...

Aktualizované: OBROVSKÝ ŠKANDÁL bývalej slovenskej tenistky Cibulkovej!

Svinstvo a hyenizmus v novodobej podobe! Zatiaľ čo stovky Slovákov pozitívnych na COVID-19 umreli, tisíce sú pozitívnych a musia si na očkovaciu látku v poradovníku počkať, kým príde na nich rad, tak nielen politici...

Při zazimování elektrokola věnujte pozornost baterii, radí recyklační firma

Elektrokola letos zažívají svůj boom. Výrazné zvýšení poptávky všech kategorií potvrzuje také jeden z nejvýznamnějších tuzemských výrobců kol, firma BP Lumen, která stojí za značkami Apache a Qayron. S rostoucím prodejem se zároveň mění...

Nástroj, který sázkařům ušetří práci, čas a zvýší šance na úspěch

Při úspěšném sázení na sport nelze spoléhat na štěstí, těm nejlepším sázkařům nepomáhá v úspěchu náhoda, ale informovanost. Profesionálové neustále sledují sportovní dění a když na nějaký tým vsadí, vědí o něm první poslední, od jeho trenéra až po sestavu, strategii a zdravotní stav hráčů. Všechny tyto informace jsou důležité pro správnou předpověď výsledku. Sledování všech informací je složité a časově náročné, vyžaduje neustálé sledování sportovních serverů a nutnost znát i nenadálé změny, které by mohly ovlivnit utkání nebo kurz.

Zdraví Michaela Schumachera: Neurolog vydává zlou zprávu

Odborník na neurologii v Curychu, profesor Erich Riederer, odhalil své myšlenky na stav Němce a jeho šance na úplné uzdravení ze zranění.

Barbie se svaly Hulka: Seznamte se s Julií Vinsovou, která dokáže zvednout více než...

Julia Vins je ruská powerlifterka, která získala internetovou slávu za to, že má velmi vyvinuté svalnaté tělo a hezkou tvář podobnou Barbie.

Jenom pro silné žaludky. Ruský silák ukázal výsledek strašného zranění + FOTO

Ruský šampion v powerliftingu Alexander Sedykh sdílí obrázky po operaci, které ukazují rozsah strašného zranění, které utrpěl minulý týden na mistrovstvích Evropy v surovém powerliftingu (WRPF).

Jsi pro fair play? Pak nemůžeš fandit liberodemobloku

Baví tě dění ve sportu, kde zásada fair play vznikla? Jsi pro to, aby dva naše nejúspěšnější fotbalové kluby Slavie Praha a Viktoria Plzeň hrály své zápasy za rovných podmínek, i když fandíš jen jednomu z těch dvou klubů? Anebo když fandíš Slávii, bral bys všemi čtyřmi, aby Plzeň musela do zápasů nastupovat a hrát v teplácích, bez rozvičky, bez náhradníků, bez lékaře a s trenérem zásadně jen na tribuně?

Oblíbené články

Václavova koncepce české státnosti

Zřetelným dokladem změny zahraničněpolitické orientace českého státu za Václavovy vlády je změna zasvěcení nově zbudovaného ústředního chrámu na Pražském hradě. Se stavbou tohoto kostela...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com