Rozhovor pro ČeskoAktuálně: “…nejde mi o dokonalost, ale o zachycení okamžiku…,” pesničkár, skladateľ, spevák...

Pod označením JoRek sa ukrývajú prvé písmená Vášho mena a priezviska alebo je to len pseudonym? JoRek je pseudonym.

Retro rozhovor s Babišem: Babiš v rozhovoru označil Okamuru za extremistu a odmítl, že...

S naším premiérem udělal rozhovor server Politico, ve kterém Babiš odpověděl na některé klíčové otázky týkající se jeho postojů.

Juncker zase perlil: Označuje Brity za „Evropany na částečný úvazek“, kteří nikdy nebyli plně...

Odstupující prezident Jean-Claude Juncker v rozhovoru pro portál Euronews v ústředí Evropské komise, uvedl, že Britové byli od samého začátku pouze „Evropany na částečný úvazek“ a nikdy nebyli plně v unii.

„Pověsí mě? Postaví mi gilotinu?“ Babiš vyjel po Milionu chvilek, s PL mluvil o...

ROZHOVOR S PREMIÉREM Jak vnímá Andrej Babiš letní krizi kolem ministerstva kultury, kterou podle něho vytvořila média? A co očekává na podzim, obává se demonstrací? “Čeho se mám bát, že mě pověsí nebo postaví gilotinu?” ptá se. Čtěte názory českého premiéra na dění aktuální doby.

Bývalý viceprezident Světové banky o finančním systému

Rozhovor s Josephem E. Stiglitzem, bývalým viceprezidentem Světové banky, ekonomickým poradcem prezidenta USA Clintona, laureátem Nobelovy ceny za ekonomii v roce 2001, který napsal knihu o MMF pod názvem El malestar en la Globalizaciуn (Nemoc globalizace – přibližný překlad). Rozhovor byl zveřejněn v nedělní příloze novin El Pais z 23. června 2002.

„Naprosté šílenství. Neuvěřitelné. A tomu zralí lidé tleskají v EP.“ Klaus se zarmoutil nad...

Bývalý český prezident Václav Klaus poskytl velký rozhovor Parlamentním listům. Dotkl se různých témat, včetně kauzy jmenování ministra kultury. Hlavní pozornost však dostala otázka politizace tzv. klimatismu.

Po krásné poslankyni jde policie. Dovolila si říct názor o migrantech, který se nesmí...

Exkluzivní rozhovor s poslankyní za SPD Karlou Maříkovou, kterou policie vyšetřuje kvůli příspěvku na Facebooku o migrantech. Narazila svoboda slova na svou hranici? Nebo jde o zlovůli policie, kterou kontroluje ČSSD?

“Som nepriateľ alkoholu,” Jožo M. Červeň, novinár a “alkoholik”

Metla ľudstva. Za tú je, právom, pokladaný alkohol a s ním spojený alkoholizmus. Podľa štatistických údajov je Slovensko v spotrebe alkoholu na dospelého obyvateľa na 19. mieste na svete. To zodpovedá 45 fľašiam tvrdého alkoholu na hlavu ročne. Ľudia teda pijú stále veľa a počty alkoholikov neklesajú.

Český přeživší holocaustu varuje před vzestupem antisemitismu a rasismu v celé Evropě

Doris Grozdanovičová, 92, jena z mála žijících přeživších koncentračního tábora SS v Terezíně, se tento týden vrátila k odhalení pomníku.

Jestli je Tito krvavý pes, co je potom Albrightová? Langšádlová vykládala o demokracii NATO,...

PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Pokud Evropě něco hrozí, je to nestabilní situace na Balkáně. Tak to vidí poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna, jehož matka z území bývalé Jugoslávie pochází. „Josip Broz Tito patří k vítězům a k těm, kdo porazili fašismus. Neznám nikoho, koho by mohl Marek Výborný doporučit z našich politiků nedávné, nebo i minulé doby, ke komu vzhlížejí lidé všech generací,“ vysvětlil v rozhovoru k názorové výměně mezi ním a předsedou lidovců ve Sněmovně. Pro ParlamentníListy.cz mimo jiné řekl, že krev a nenávist na Balkáně přišla až s takzvanou demokratizací, protože předtím to bylo naposledy, kdy tamní obyvatelé žili v klidu.

Oblíbené články

Nejpodivnější havárie v dějinách? Tragédie v Montparnasse je stejně tak hrůzná...

O tragédiích se většinou nehovoří v dobrém. Ať už jde o výbuch, zemětřesení či nehody, umírají při nich lidé a mnoho zraněných si odnáší i celoživotní následky. 22. října 1895 se ale odehrála katastrofa, při níž sice umírali lidé, přesto dnes působí poněkud komicky.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com