Petr Pelikán: Žádní migranti, jen 12 azylantů? Projděte se po Praze, černoši nahánějí turisty....

ROZHOVOR „Jedním z mediálních klišé je čísi výrok, že tu žádní migranti nejsou, že máme 12 azylantů, ani nevím, kdo a kdy ho vyslovil. Projděte se po Praze. Odkud se vzali všichni ti černoši, kteří na Václaváku nahánějí turisty do nočních podniků, nebo v mariňáckých oblečcích zvou na projížďku po Vltavě?“ říká v rozhovoru zostra arabista Petr Pelikán. Prozrazuje také, proč si myslí, že v souvislosti s politikou evropských zemí, co se týká migrantů, přetrvává „systémová chyba“ a proč odmítnuté žadatele o azyl není „nikdo schopen donutit odjet“.

Moslimskí migranti sú hrozba. Nulová tolerancia. Iná kultúra, tobôž taká militantná a štítiaca sa...

„Moslimskí migranti predstavujú hrozbu zániku dnešnej Európy. Niekam budú musieť ísť. Jediná cesta je vrátiť ich tam, odkiaľ prišli – nulová tolerancia. Iná kultúra, tobôž taká militantná a štítiaca sa práce, je neakceptovateľná,“ hovorí v krátkom rozhovore pre Parlamentné listy spisovateľ Egon Wiener, ktorému v máji vychádza nová kniha Za okny jsou Sudety.

Soud rozhodl, že když se vám někdo vloupá do domu a usadí se tam,...

Stanislav Jánský má trvalé bydliště na Praze 3 již 16 let a bydlí jednu minutu chůze od takzvaného sociálního centra Klinika, které provozují lidé navázaní na levicově extremistické autonomistické, anarchistické a squatterské hnutí. „Nejtrapnější roli zde evidentně sehrává Andrej Babiš. Ten na oko dělá, že je proti. Přitom jeho nejbližší spolupracovníci a média Kliniku podporují a kryjí. Třeba primátorka Krnáčová, ministr spravedlnosti Pelikán,“ říká Jánský. „Loni mi jeden známý, který pracuje v byrokracii EU, prozradil, že v první vlně pro nás mají naplánováno 30 tisíc ‚Syřanů‘ z Asie a Afriky, a celkově mluvil o jednom milionu imigrantů přidělených do ČR v horizontu deseti let,“ dodal.

Rozhovor pre ceskoaktualne.cz: “Slováci by sa mali čím skôr vrátiť do bežného života,” vraví...

Enormný tlak na samotného človeka, jeho prácu, život medzi štyrmi stenami príbytku, mnohokrát prísne bezpečnostné pravidlá nariadené vládou i strach o svoje zdravie a zdravie svojich najbližších vytvoril a stále vytvára nápor na psychiku...

Exluzivní rozhovor pro ČeskoAktuálně a Megazprávy: Rozhovor s Jaroslavem Foldynou: Dnešní doba přináší mnoho...

O rozhovor jsme požádali českého politika, poslance Poslanecké sněmovny PČR pana Jaroslava Foldynu. Jeho odpovědi na naše otázky zveřejňujeme v nezkrácené podobě.

Rozhovor pro ceskoaktualne.cz: “Matovič sa nikdy nezmení. On vždy bol takýto,” myslí si jeden...

Mnohí ho označujú za narcisa, trnavského šaša, blázna, podvodníka, zlodeja, dokonca za psychopata či mafiána. A Matovič si za to môže sám. Kde príde, tam vyvoláva iba škandál a nepriateľskú atmosféru, v ktorej sa...

Radim Uzel v ráži: Jsme ve válce proti viru, demokracie stranou. Všichni na tlamu...

PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Opozice, ať si nevyskakuje a poslouchá. Na Andreji Babišovi je sympatické, že se ptá odborníků. To si v dnešní pandemické době myslí uznávaný sexuolog a porodník Radim Uzel. Osmdesátiletý doktor, který měl i politické ambice, už prý nemá co ztratit, takže od něj politickou korektnost neočekávejte. Naopak. Říká natvrdo to, co si mnozí myslí, ale bojí se to veřejně říct.

“Situace je v Čechách nezvládnutá,” myslí si youtuber Jindřich Karel

Tentokrát jsme poskytli prostor youtuberovi Jindřichu Karlovi, který je spíš znám pod nickem jkcze. Na svém účtu má hned několik zajímavých videí, ve kterých prezentuje to, co si mnoho lidí jen šeptá. Zde publikujeme dvě nejnovější videa.

Rozhovor pre ČeskoAktuálně: “Mám strach z každej služby. Ale pre rodinu musím ho prekonať,”...

/Laci, prečo nesmieme uviesť tvoje skutočné meno? - Na čo by to bolo dobré? Navyše, toto je práca ako každá iná. Len máme smolu, že sme v prvej línii. Bonusom práce je nevraživosť medzi kolegami...

Český epidemiolog: Zamoření koronavirus je přirozenější, než držet lidi v přísné karanténě

Český epidemiolog a člen poradní skupiny COVID Rastislav Maďar v rozhovoru pro MF DNES tvrdí, že zamořování v populaci se děje téměř neustále, protože existuje řetězec bezpříznakových nákaz. "Už jsem navrhoval, aby se používal výraz přirozená imunizace populace," vymezuje se epidemiolog proti pojmu, který podle něj lidí během současné epidemie koronavirus zbytečně straší.

Oblíbené články

Orbán pod palbou kritiky EU: Von der Leyenová pohrozila Maďarsku řízením...

Předsedkyně Evropské komise v rozhovoru pro nedělník Bild am Sonntag oznámila, že pokud opatření přijaté v Maďarsku kvůli šíření koronaviru překročí povolenou mez, hrozí mu řízení pro porušování unijních smluv. Mezitím maďarský premiér Viktor Orbán oznámil prodloužení nařízení o omezení pohybu na veřejnosti až do odvolání.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com