Islámský stát

Islám je nenávistná doktrína k ovládnutí světa. Hrozí vyhlazení Evropanů, řekl poslanec od Babiše...

ROZHOVOR „Je to další otřesný důkaz selhání politiky multikulturalismu a celého toho šílenství s přijímáním migrantů, za kterým stojí paní Merkelová a další politici západní Evropy,“ říká o teroristickém útoku v Barceloně poslanec ANO Zdeněk Soukup. Varuje před ustupováním tlaku ze strany Evropské komise a před korektní politikou, která se podle něho bojí přiznat, že nejsme ve válce s radikálním islámem (islamismem), ale s islámem jako takovým.

Sexuolog: Přibývá takových manželství, jako má Emmanuel Macron. Víte, ony ty starší ženy…

ROZHOVOR „Zkušenosti, bezpečí, mateřská péče, shovívavost k případným sexuálním problémům,“ vypočítává sexuolog Jaroslav Zvěřina to, co může velmi mladého muže lákat na vztahu s výrazně starší ženou. Jaroslav Zvěřina pro ParlamentníListy.cz promluvil o manželství kandidáta na francouzského prezidenta Emmanuela Macrona. Pak také podotkl: „Jednomu svému prezidentovi myslím tolerovali francouzští voliči veřejně prezentovaný mimomanželský vztah. Což je zřejmě podstatně větší etický problém než to, co inzeruje pan Macron,“ říká známý sexuolog.
Viktor Orbán

Orbán: Kdybych dělal politiku jako Merkelová, vyhnali by mě z úřadu

Před pár dny v roce 2018 přinesl německý Bild interview s Viktorem Orbánem. Reportéři německého deníku kladli maďarskému premiérovi otázky týkající se především uprchlické krize, ale dotkli se i témata Ruska a USA, Sorose, antisemitismu a příštím evropských voleb. Orbán v odpovědích nezůstal nic dlužen své pověsti lídra, který v antimigračnej politice nezná slovo kompromis.

V Rusku velmi uznávaná politoložka otevřeně pro PL: Rusko nepotřebuje Česko, Slovensko, Polsko či...

Říše zla, Putinův autoritářský režim nebo říše bratří Slovanů, bojovník za spravedlivější mnohapolární svět, hodný méďa. Dnešní Rusko je nazýváno mnoha jmény. Bez zbytečného démonizování zemi, kde se zanedlouho budou konat prezidentské volby, popisuje významná ruská politoložka arménského původu Karine Gevorgyan. Mluví o suverenitě, demokracii, Putinovi, homosexuálech, jaderných zbraních a dalších tématech.

Turecká komunita očima německé Turkyně

Zeynep je Turkyně, která se narodila jako mnoho dalších dětí v Německu tureckým přistěhovalcům. Není však zcela typickým příkladem. Je jednou z mála Turkyň, které se rozhodly přijmout evropský životní styl a vzdát se islámských a tureckých konzervativních tradic svých rodičů.

Exkluzivně pro českoaktuálně.cz: Fenomén Pat a Mat

Kto by ich nepoznal? Stačí, ak sa z televízie alebo rádia ozvú prvé takty tak typicky známej skladby a každý okamžite spozornie.

Keď sa z chovu hadov stane sexuálna úchylka

Nechajme tohto mladíka, ktorý sa okrem chovu hadov ničím nelíši od svojich rovesníkov, hovoriť. „Viete ako to na sídlisku, akým je Petržalka, chodí...buď beriete drogy a je jedno či mäkké alebo tvrdé, kradnete, vekslujete...

Petr Pelikán: Žádní migranti, jen 12 azylantů? Projděte se po Praze, černoši nahánějí turisty....

ROZHOVOR „Jedním z mediálních klišé je čísi výrok, že tu žádní migranti nejsou, že máme 12 azylantů, ani nevím, kdo a kdy ho vyslovil. Projděte se po Praze. Odkud se vzali všichni ti černoši, kteří na Václaváku nahánějí turisty do nočních podniků, nebo v mariňáckých oblečcích zvou na projížďku po Vltavě?“ říká v rozhovoru zostra arabista Petr Pelikán. Prozrazuje také, proč si myslí, že v souvislosti s politikou evropských zemí, co se týká migrantů, přetrvává „systémová chyba“ a proč odmítnuté žadatele o azyl není „nikdo schopen donutit odjet“.

Moslimskí migranti sú hrozba. Nulová tolerancia. Iná kultúra, tobôž taká militantná a štítiaca sa...

„Moslimskí migranti predstavujú hrozbu zániku dnešnej Európy. Niekam budú musieť ísť. Jediná cesta je vrátiť ich tam, odkiaľ prišli – nulová tolerancia. Iná kultúra, tobôž taká militantná a štítiaca sa práce, je neakceptovateľná,“ hovorí v krátkom rozhovore pre Parlamentné listy spisovateľ Egon Wiener, ktorému v máji vychádza nová kniha Za okny jsou Sudety.

Soud rozhodl, že když se vám někdo vloupá do domu a usadí se tam,...

Stanislav Jánský má trvalé bydliště na Praze 3 již 16 let a bydlí jednu minutu chůze od takzvaného sociálního centra Klinika, které provozují lidé navázaní na levicově extremistické autonomistické, anarchistické a squatterské hnutí. „Nejtrapnější roli zde evidentně sehrává Andrej Babiš. Ten na oko dělá, že je proti. Přitom jeho nejbližší spolupracovníci a média Kliniku podporují a kryjí. Třeba primátorka Krnáčová, ministr spravedlnosti Pelikán,“ říká Jánský. „Loni mi jeden známý, který pracuje v byrokracii EU, prozradil, že v první vlně pro nás mají naplánováno 30 tisíc ‚Syřanů‘ z Asie a Afriky, a celkově mluvil o jednom milionu imigrantů přidělených do ČR v horizontu deseti let,“ dodal.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com