Stanislav Křeeček má podle mě v této věci pravdu…

Stanislav Křeeček má podle mě v této věci pravdu. V první řadě chci říci, že pan Křeček má právo na svůj názor, kritiku žádných národů a etnik bychom neměli zakazovat. Hnutí SPD si váží všech pracovitých a slušných Romů a má je mezi svými členy, ale faktem je, že mezi Romy je hodně nepřizpůsobivých a že i v starších statistikách, když se to ještě dalo hlásit, Romové měli o hodně obyvatel více zločin a nezaměstnanost. To je fakt. Problémy se nevyřeší zavřením úst lidí.

USA jsou hluboce znepokojeny narůstající netolerancí Ruska vůči svobodě slova

Spojené státy jsou "hluboce znepokojeny" narůstající netolerancí Ruska vůči svobodě slova a projevu. V den šestého výročí vraždy ruského opozičního politika Borise Nemcova se tak v sobotu vyjádřil americký ministr zahraničí Antony Blinken, jehož citovala agentura AFP.

Vieme, aké nové opatrenia pripravuje slovenská vláda od 8.marca

Nič oficiálne slovenská vláda nepotvrdila. Napriek tomu sa médiám podarilo zistiť, čo to pod rúškom tajomna na nás pripravuje. Cieľom navrhovaných opatrení je pritom v priebehu 1. marca až 21. marca znížiť mobilitu ľudí,...

Vyhrožoval představitelům vlády České republiky fyzickou likvidací

Kriminalisté Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování (NCOZ) ještě dne 16. února 2021 zahájili trestní stíhání jednoho muže, který měl ve dnech 11. a 12. února 2021 na sociální síti...

Od soboty bude platit nový nouzový stav

Přijatý nový nouzový stav tak bude platit od soboty 30 dní, do 28. března. Bez prijatého nouzového stavu vláda nemůže zavést všechna nová opatření. Alespoň to tvrdí členové vlády. Jak již avizoval premiér Babiš, od...

„Ono Adolf Hitler taky zrovna nevypadal ultra německy. Okamura je polomigrant.“ Zpěvák Banga se...

Zpěvák, rapper a textař Radek Banga se na sociální síti vyjádřil k volebnímu promo volebního hnutí SPD, přičemž se zaměřil hlavně na jeho lídra Tomia Okamuru. A nutno uznat, že si nebral servítky, jelikož padla i zmínka o německém nacistickém vůdci Adolfovi Hitlerovi.

Kdyby ČSSD odešla z vlády, nikdo nic nepozná. Babiš si stejně dělá co chce,...

ČSSD by měla odejít z vlády! Stojí si za tím člen bohumínské buňky sociálních demokratů a exministr zdravotnictví Svatopluk Němeček.

Hamáček odmítá slova o vládě hanby: ČSSD se nemá za co stydět, prosadili jsme...

Předseda ČSSD Jan Hamáček odmítá tvrzení Bohumínské stranické buňky. Ta včera vyzvala k odchodu z "vlády hanby".

Lavrov: „EÚ nie je spoľahlivý partner“, šéf diplomacie EÚ Josep Borrell utŕžil v Moskve...

Návšteva podpredsedu Európskej komisie a predstaviteľa EÚ pre zahraničnú politiku Josepa Borrella v Moskve nedopadla podľa jeho predstáv. Šéf európskej diplomacie si v Rusku musel vypočuť veľmi ostré vyjadrenia na adresu politiky svojej organizácie, ktorá sa krátko pred jeho návštevou opätovne zdiskreditovala hrubým zasahovaním diplomatov členských krajín EÚ do vnútorných záležitostí Ruskej federácie

Petříček a metoda kukaččího vejce

Představujete-li si, že americký miliardář Soros do svých v Česku působících organizací, jako jsou Open Society Institute a Sorosovy nadace (Soros Foundations), kam např. patří nadace Open Society Fund Praha, Nadace OSF Praha v Česku, Soros Fund Management, Council of Foreign Relations, česká odbočka Sorosovy mezinárodní organizace Transparency international a dále česká nevládní nezisková organizace Evropské hodnoty (ředitel pornoherec Jakub Janda), či neziskovka Člověk v tísni, lije miliony a miliardy jen tak z plezíru bohatce a nic velkého a převratného za své peníze od těchto organizací neočekává, jste samozřejmě na velkém omylu.

Oblíbené články

Luxusní alkohol je investicí do čirého štěstí

Jak si vychutnáváte chvilky pohody nebo úspěchu? Někdo je jednoduše rád, že je rád, ale někteří si na úspěch rádi připijí. Odjakživa se považovalo za samozřejmost mít doma lahev kvalitního alkoholu, na kterou můžete pozvat rodinu nebo přátele. Je důležité si umět život vychutnávat a když jazyk pohladí doušek luxusního alkoholu, hned se člověk cítí šťastnější. Nejen humor, ale i alkohol je kořením života a mnohým pomůže odstranit zábrany, aby si alespoň na chvíli mohli vyčistit hlavu a cítili se opravdu dobře.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com