Orbán by už dávno vystoupil z EU, ale Putin mu to nedovolí!

Orbánova zahraniční politika je na první pohled absurdní, určitá logika v ní vsaje je. Kšefty přece jdou a předseda vlády může říct, že nyní získají mnohem více výhod, jako kdyby splynuli jen se západním řádem.

Jan Ruml oznámil kandidaturu do Senátu

Jan Ruml chce kandidovat do Senátu. Bývalý disident a signatář Charty 77 to řekl v dnešním zpravodajském speciálu Rádia Impuls ke 30. výročí sametové revoluce.

Orbán: Lepší spolupráce mezi Západem a Ruskem v zájmu Maďarska

Maďarský premiér Viktor Orbán po setkání s ruským prezidentem Vladimirem Putinem ve středu řekl, že zájem Maďarska spočívá ve zlepšení spolupráce mezi Západem a Ruskem.

Svobodnenoviny.eu: Podle Schwarzenberga Koudelku za jeho práci velitel trestá. Vždyť od CIA metál dostal,...

Šef BIS Michal Koudelka napočtvrté nebyl prezidentem povýšen na generála. Řada „lepších“ komentátorů i politiků včetně pana Schwarzenberga tomu nemůže přijít na chuť. Letos už však od svého velitele Koudelka metál má, a to od CIA.

Vladimír Mečiar oznámil svoj NÁVRAT DO POLITIKY

Bývalý premiér a predseda HZDS Vladimír Mečiar oznámil svoj návrat do politiky. Stane sa tak prostredníctvom hnutia Slovenská liga.

Drsný odkaz Donalda Trumpa odporcom jeho politiky v Sýrii: „Nancy Pelosiová je vážne chorý...

Americký prezident Donald Trump nemá žiadne pochopenie pre kampaň svojich politických odporcov, ktorí v Kongrese rozpútali zúrivú kritiku jeho rozhodnutia stiahnuť amerických vojakov zo severovýchodnej Sýrie a ukončiť vojenskú podporu Kurdov

Krásná poslankyně se vysmála sluníčkářskému historikovi. Vy nás chcete poučovat?

Historik Michal Stehlík nabídl předsedovi SPD Tomio Okamurovi a jeho kolegům lekci z českých dějin. Poslanci ho však setřeli. Sám historik má máslo na hlavě.

„Myslel jsem, že budu obviněn z pedofilie či znásilnění.“ Poslanec Ondráček se vysmál nařčení...

V médiích se nyní objevily zprávy o tom, že poslanec Zdeněk Ondráček za KSČM zřejmě opisoval ve své disertační práci. Politik měl kopírovat celé pasáže z jiných prací, aniž by uvedl jejich zdroj. Sám Ondráček se k tomu vyjádřil na svém účtu na Facebooku.

Retro: Macron vyhodil velvyslance v Maďarsku, který chválil Orbánovu migrační politiku

Francouzský prezident Macron nahradil velvyslance v Maďarsku poté, co do médií uniklo memo, ve kterém diplomat chválí Orbánovu migrační politiku. Eric Fournier byl během víkendu nahrazen Pascalem Andreanim.

AfD se Merkelové zeptala, kdy hodlá odstoupit v reakci na to, co Německu provedla

Poslanec německé vlastenecké AfD v parlamentu konfrontoval Angelu Merkelovou se všemi jejími chybami, které měly tak hrozný dopad na Německo, a nakonec se jí zeptal: “Kdy odstoupíte?”

Oblíbené články

Podľa Zoltána Andruska bral minister Richter úplatky za vybavenie povolení pre...

Televízia Markíza získala detaily výpovede Zoltána A., ktorý pri uzatváraní dohody o vine a treste v prípade vraždy Jána Kuciaka prehovoril o údajnej trestnej činnosti ministra Jána Richtera a ďalších.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com