Přituhuje: Andrej Babiš tvrdě o migraci a trestech pro Česko. Je to prý vážné

Premiér Andrej Babiš (ANO) svým typickým pozdravem Čau lidi pozdravil všechny, kteří si nenechají v neděli večer ujít jeho pravidelné komentáře na sociální síti Facebook. Mluvil nejen o evropských volbách, ale také o migraci.

Jak si Donald Trump myslí, že vyhraje zápas s Vladimirem Putinem

Donald Trump doufá, že dosáhne vítězství s hlavou ruského státu, když bude hrát kartu "hodný a zlý“ Ale není vůbec jisté, zda bude tato strategie úspěšná, říká v rozhovoru pro Atlantico Cyrille Bret, francouzský politolog.

Trump se nepřidá k výzvě Macrona na cenzuru Internetu – respektuje svobodu slova

Po útoku na mešitu Christchurch vyzvali francouzský prezident Macron spolu s premiérkou Nového Zélandu Jacindou Ardernovou ostatní světové politiky k boji proti online násilí a nenávisti.

Václav Klaus mladší: Navrhnu politickým neziskovkám škrtnout peníze ze státního rozpočtu. Měli by dostat...

RADEK POKORNÝ přináší zprávu a video z již dvacátých sedmých Hovorů na pravici pořádaných konzervativní Akcí D.O.S.T. - tentokrát zaměřených na Pátou kolonu zvanou politické neziskovky

Porošenkovy zločiny již vyšetřuje zvláštní skupina

Na Ukrajině i v zahraničí již působí „neformální skupina lidí“, jejímž úkolem je postavit před soud současného prezidenta republiky Petro Porošenka a jeho nejbližší spolupracovníky.

Trump Putinovi: Chceme pomoci Venezuelanům, ale vy nám překážíte!

Americký prezident Donald Trump a ruský prezident Vladimir Putin v pátek spolu hovořili více než hodinu a diskutovali o možnosti nové jaderné dohody, severokorejské denuklearizaci, Ukrajině a politické situaci ve Venezuele.

Svobodnenoviny.eu: Nizozemský politik chce halal pláž v Haagu a tvrdí, že „muslimové se cítí...

Nizozemský politik ze strany Jednota Arnold van Doorn požaduje, aby nizozemská vláda otevřela plážovou oblast, která bude „halal“, informoval server Jihad Watch.

Porošenko rozdrcen ve druhém kole voleb, jako politik mizí v popelnici

Volební místnosti uzavřeny a zveřejněny průzkumy veřejného mínění. Podle něj je výsledek voleb nesmírně jasný. Petro Porošenko utrpěl zdrcující porážku. Jeho éra končí. A on sám, s největší pravděpodobností, jako politik mizí v popelnici.

Juncker : «Odmítání masové imigrace je nacionalizmus a xenofóbie!»

Národy mají takovou vládu, jakou si zaslouží, říká se. A zdá se, že to patí úplně příkladně o předsedovi Evropské komise Junckerovi a EU.

Servilní Pelikán se podbízel zahraniční velmoci, myslí si prezident Zeman. A přidal i důvod,...

Nový týden přinesl také nový díl pořadu Týden s prezidentem na TV Barrandov. Moderátor Jaromír Soukup s prezidentem Milošem Zemanem otevřeli diskusi nad tématy, které rezonují v české politické společnosti. Společně se zastavili u personálních změn ve vládě, státního rozpočtu, ale také u kauzy Nikulin a dalších.

Oblíbené články

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com