Svobodnenoviny.eu: Je čas odejít! 75% Francouzů nesouhlasí s Macronem a jeho vládou

Nový průzkum pro kanál France Info a noviny Le Figaro ukazuje, že tři čtvrtiny Francouzů nesouhlasí s Macronem a s výkonem jeho vlády.

Představte si to: Gazdík má vizi!

Jsme lidé různí.

Stoltenberg: Rusko má poslední šanci obnovit plnění Smlouvy INF

V pátek generální tajemník NATO Jens Stoltenberg prohlásil, že Rusko má stále ještě čas na to, aby obnovilo plnění Smlouvy o likvidaci raket středního a krátkého doletu (Smlouva INF).
Merkelová

Blick: Rok 2019 bude pro Merkelovou osudovým!

V roce 2019 bude muset německá kancléřka Angela Merkelová obnovit pořádek nejen v Berlíně, ale také v Bruselu, stejně jako na mezinárodní scéně, napsal Blick.

Kaliňák odchádza z parlamentu, vysvetlil dôvody

Trojnásobný minister vnútra a súčasný poslanec Národnej rady SR Robert Kaliňák (Smer-SD) odíde do konca roka z parlamentu. Kaliňák to potvrdil exkluzívne v dnešnej relácii TV Pravda Ide o pravdu

V německých školách se nedaří integrovat cizince, mladí Němci jsou šikanováni imigranty. Dívka byla...

V důsledku toho, že je v Německu zakázáno domácí vzdělávání, musejí rodiny migrantů, které často žijí ve svém paralelním světě, začít posílat své děti do školy. Největší problémy s integrací mají hlavně lidé z muslimských zemí, o tom informoval portál Lidovky.cz

Le Figaro: Pro Němce už není Macron vůdcem Evropy – zklamal je!

Za pouhých šest měsíců prošel obraz Emmanuela Macrona v Německu zásadní změnou, napsal deník Le Figaro.

VIDEO Jaromír Soukup poslal Pavla Novotného do p*dele: Nemáš koule! Blbá prasárna, jako s...

Ve včerejších Mých zprávách na TV Barrandov si Jaromír Soukup nejdříve řešil soukromé aféry. V Blesku si prý v pátek přečetl, že ho řídí jeho partnerka, Kateřina Brožová. A moderátor a generální ředitel Barrandova měl hned jasno, kdo za tím stojí. Pavel Novotný, dříve bulvární novinář a také zaměstnanec TV Barrandov, současně starosta Řeporyjí se prý mstí za svůj vyhazov a útočí na Soukupa přes jeho blízké. A Soukup ho poslal do...

Merkelová a Macron žádali na summitu Putina, aby propustil Ukrajince a vrátili lodě

Německá kancléřka Angela Merkelová má obavy z incidentu v Kerčském průlivu u Krymu. Řekla to dnes na jednání s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, s kterým se sešla na okraj summitu velkých ekonomik G20 v Buenos Aires. Shodli se přitom, že jejich země spolu s Francií a Ukrajinou záležitost projednají na úrovni poradců. Podle agentury Reuters to sdělil kancléřčin mluvčí Steffen Seibert.

Saúdský princ, kterého viní z podílu na vraždě novináře, dorazil na summit G20. Macron...

Světoví lídři se sletěli do Argentiny na summit G20. Na summit dorazil i saúdskoarabský korunní princ Mohammed bin Salmán, jenž je podezřelý, že sehrál roli ve vraždě novináře Džamála Chášakdžího. Britský deník The Guardian se podivuje nad tím, jakého přijetí se princi dostalo od ostatních světových lídrů. Zvláštní rozhovor vedl saúdský princ s francouzským prezidentem Macronem.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com