Hrnko k Macronovmu návrhu o prerozdeľovaní imigrantov: Zlaté oči, alebo sme povinní platiť francúzske...

Francúzsky prezident Emmanuel Macron nedávno vyhlásil, že sa EÚ onedlho dohodne na prerozdeľovacom systéme imigrantov medzi členské štáty. Na toto vyhlásenie dnes na sociálnej sieti reagoval poslanec Anton Hrnko

Sulík podal žalobu na Blahu. Za status na facebooku žiada 25 000 eur

Predseda SaS Richard Sulík podal žalobu na poslanca Smeru-SD Ľuboša Blahu. Blaha o tom informoval vo videu na sociálnej sieti. Sulík teraz žiada 25 000 eur za nemajetkovú ujmu, ktorú mu vraj spôsobil facebookový status Blahu, v ktorom sa poslanec vyjadroval k matke zavraždenej Martiny Kušnírovej

Focus uvedl, co pomůže „velkému lišákovi“ z Francie

Francouzský prezident Emmanuel Macron chce, aby se z „nemocného člověka Evropy“ jeho země změnila na hlavního zprostředkovatele v urovnání světových krizí, píše Focus. Chce mj. znovu integrovat Rusko do evropského společenství. Za tím stojí ale také zcela egoistické záměry. Vrhá se do zahraniční politiky, aby se dostal z těžké vnitropolitické situace, soudí německý časopis.

Dienstbier se obul do Zemana: Porušuje ústavu a jde mu pouze o vlastní zájmy

„Loajalita za každou cenu je asi jediné, co ocení,“ pronesl senátor za ČSSD na adresu českého prezidenta Miloše Zemana. V rozhovoru pro deník FORUM 24 se Jiří Dienstbier mladší dotknul kauzy výměny ministra kultury a promluvil i o ústavní žalobě na nejvyšší hlavu státu.

Osm vět Klause juniora ke stíhání premiéra sklidilo 500 komentářů

„Všichni se jak o překot vyjadřují k zastavení stíhání premiéra. Že prý máme taky. Nuže," napsal na svém facebookovém profilu poslanec Václav Klaus junior, který po vyloučení z ODS založil stranu Trikolora.

Kalousek reaguje na zastavení stíhání Babiše a vzpomíná na komunisty, ostatní strany nezůstávají pozadu

V pondělí ráno Deník N přišel s informacemi, že státní zástupce Jaroslav Šaroch zastavil stíhání premiéra Andreje Babiše v případu padesátimilionové evropské dotace na výstavbu farmy Čapí hnízdo. Na sociálních sítích to ožívá a Miroslav Kalousek se svým komentářem na nic nečeká a pustil se do české justice. A co další politické strany?

Nová italská vláda je nejméně demokratická v dějinách “- říká Salvini

Přední národní populistický politik západní Evropy a nyní bývalý italský ministr vnitra Matteo Salvini odsoudil novou italskou koalici Demokratické strany pětihvězdičkového hnutí (M5S) za „nejméně demokratickou vládu všech dob“.

Macron varuje pred vážnou strategickou chybou: Európa by mala prehodnotiť svoje vzťahy s Ruskom

Francúzsky prezident Emmanuel Macron v utorok vyhlásil, že je načase, aby Európa prehodnotila svoje vzťahy s Ruskom. Takýto krok podľa neho umožní udržať globálne ambície Ruska pod kontrolou a zabrániť situácii, že by sa Európa ocitla uprostred novej studenej vojny, uviedla tlačová agentúra AP

Václav Klaus mladší trhá rekordy v počtech svých komentátorů

Poslancovi Václavi Klausovi mladšímu coby tváři nového hnutí Trikolora stačí napsat pouhé dvě věty na svůj facebookový profil a už překonává rekordy v počtu svých komentátorů. A o čem Klaus junior napsal, že sklidil takový zájem těch, kteří mu odpověděli?

ČSSD: Nejsou lidi

Lubomír Zaorálek, jedna z nejchmurnějších postav ČSSD, kterého v době jeho ministrování zahraničních věcí nazval lid oranžovým Schwarzenbergem a který podle názorů mnohých (včetně mě), byl tím nejtěžsím oudem, který stahoval preference ČSSD od někdejších třiceti a pak dvaceti procent až je nakonec stáhl pod procent deset, se má znovu stát členem vlády.

Oblíbené články

Nejpodivnější havárie v dějinách? Tragédie v Montparnasse je stejně tak hrůzná...

O tragédiích se většinou nehovoří v dobrém. Ať už jde o výbuch, zemětřesení či nehody, umírají při nich lidé a mnoho zraněných si odnáší i celoživotní následky. 22. října 1895 se ale odehrála katastrofa, při níž sice umírali lidé, přesto dnes působí poněkud komicky.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com