Slovensku takmer došiel plyn. Má ho na tri mesiace

Zásobníky sú naplnené na 95 %, čo by malo stačiť približne na tri mesiace. Povedal to v pondelok po rokovaní plynárenských spoločností s Ministerstvom hospodárstva SR šéf rezortu hospodárstva Peter Žiga. Rokovania Ruska a Ukrajiny o novej...

Zelená revoluce v EÚ? Jo, jenže ta může rozložit Evropu

„Místopředseda Evropské komise Frans Timmermans dnes poklepal na základní kámen zelené revoluce v EU a většina Evropského parlamentu mu zatleskala. Já z ní mám ale velké obavy. Pokud se naplní některé části evropského zeleného...

„Stoupající míra nenávisti, sprostoty a agrese v naší zemi k tomu přispívá…“ Generál Šándor...

Bývalý velitel vojenské rozvědky generál Andor Šándor se vyjádřil k událostem v ostravské nemocnici, kde bylo zavražděno 6 lidí. Zdaleka ne každý, kdo by měl u sebe zbraň, by tomu dokázal zabránit, myslí si. Je potřeba cvik a „koule“.

Dva syrští migranti přišli o život poté, co pašerák lidí ztratil kontrolu nad vozidlem

Dva syrští migranti přišli o život poté, co pašerák lidí ztratil kontrolu nad vozidlem s osmi nelegálními migranty na palubě.

Krátke zprávy z domova: Předčasně narozené děti dostaly od Nedoklubka unikátní pelíšky

Pět unikátních pelíšků pro nejmenší pacienty získalo od spolku Nedoklubko Perinatologické centrum Fakultní nemocnice Hradec Králové.

Pjakin o Američanech na Měsíci

V diskuzi na webu Koncepce společné bezpečnosti, která proběhla 3. června tohoto roku, se moderátor uvedeného webu zeptal znamenitého ruského politologa Valerije Pjakina též na jeho názor na přítomnost Američanů na Měsíci. V. Pjakin odpověděl takto...

Ministr vnitra Islámského státu Abbdulah Al-Hamaida varuje uživatele sociálních sítí, aby si nedovolovali neschvalovat...

"Všechny aktivity, které by se daly vykládat jako neschvalování trestného činu, islámská policie pečlivě prověřuje a zajišťuje důkazy pro případné trestní řízení, uvedl v sobotu na Twitteru ministr vnitra Al-Hamaida. Slova ministra podpořil i Mi-rek Al-Kalda z opoziční Al-TOP 13. „Zastavme tu stoku dobra a falešné humanity dřív, než se v ní utopíme,“ napsal na svém Twitteru Al-Kalda, který je známý jako velký odpůrce alkoholu a pokrytectví.

Afričan italské dívce zaživa uřezával nohy a my nemáme být afrikafobní? EU už neví...

Slyšeli jste někdy jméno Pamele Mastropietro? Byla to mladá italská dívka, kterou brutálně zavraždil a rozčtvrtil uprchlík z Afriky.

Česko zasáhne silní vítr, varovali meteorologové

Oznamuje nám s obzvláštním ohledem na český pravopis a gramatiku na svých Novinkách přímo v titulku seznam.cz, a první co člověka po jeho přečtení napadne je, jak věrně se úroveň pravopisu těchto seznamových Novinek rýmuje s jejich obsahovou či morální úrovní.

USA kapitulují v Afganistanu a mediální propaganda v ČR najednou otočila

V souvislosti s připravovanou kapitulační dohodou Spojených států s Talibanem o předání zbytku země a stažení cizích vojsk jsme se od našich presstitutů dozvěděli jeden zásadní komentář: "Tálibán je sice militantní radikální hnutí, nikdy ale nemělo jiný zájem, než vládnout v Afghánistánu a neplánovalo útoky na USA nebo západní země"
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com