Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je…

Jak uvedl jeden z nejúspěšnějších italských prokurátorů Nicola Gratteri, mafie zmírnila pravidla týkající se homosexuality. Dříve dokonce i podezření z homosexuality bývalo trestáno smrtí, ale dnes je situace taková, že syn jednoho z mafiánských šéfů žije jako drag queen jménem Lady Godiva.

Itálie: Policie zatkla 18 osob při zásahu proti rodině sicilské mafie

Sicilská organizovaná zločinná skupina Cosa Nostra je ve stavu volného pádu od roku 2017, kdy vůdce Salvatore „Toto“ Riina zemřel ve vězení. Úřady tvrdí, že rodina Inzerillo a jejich spojenci v New Yorku, klan Gambino, se pokoušejí získat kontrolu nad mocenským vakuem na Sicílii.

Je éra rodiny Musitano v Hamiltonu na konci? Pat Musitano prodáva dům

Rodinný dům šéf rodiny Musitano, Pata Musitana byl uveden do prodeje.

Frank Cali: Vražda šéfa newyorské mafie vrhá vzácné světlo na podsvětí organizovaného zločinu ve...

Vražda Francesca „Frankyho chlapce“ Caliho, údajného šéfa newyorské obávané zločinecké rodiny Gambino, vyvolala vzácnou pozornost ohledně fungování italsko-americké mafie.

Rodina mafiána Tota má na svém triku účet za pobyt ve vězení

Italský stát žádá po rodině zesnulého bosse sicilské mafie Salvatora „Tota“ Riiny uhrazení účtu ve výši dvou milionů eur (asi 31 milionů korun) za náklady spojené s jeho více než dvacetiletým pobytem ve vězení.

Zločiny, které otřásly světem: Mazaný Semjon aneb nejnebezpečnější gangster světa

Ale je to obrovský omyl. Mazaný Semjon alias Semjon Mogilevič je sice takový tatíkovský typ, ale odborníci jej považují za šéfa všech rusky mluvících mafií po celém světě. A aby to nestačilo, tak podle...

John Dillinger – lupič s ironickým úsměvem

John Herbert Dillinger (22. června 1903 – 22. července 1934) byl americký bankovní lupič. Vyrostl v Mooresville v Indianě. Ve čtyřech letech mu zemřela matka a tak se o něj staral otec, majitel obchodu. Ten vůči Dillingerovi využíval velmi tvrdých metod. Třebaže dělal John na veřejnost dobrý dojem, byl pracovitý a ochotný, měl i svou odvrácenou stránku. Ve třinácti už kradl tuny uhlí a spolu s kamarády znásilnil stejně starou holčičku. A otec o jeho temné duši věděl. Když nepomohlo domlouvání a rány holí, začal ho uvazovat řetězem za obchodem.

Italská poslankyně Piera Aiello musela skrývat svou tvář. Kvůli hrozbám mafie

Sicilanku Pieru Aiello ve čtrnácti přinutili, aby se provdala za syna místního mafiánského bosse. Když jí manžela zabil konkurenční klan, šla svědčit. Mafiáni však zůstali na svobodě a Aiello se musela uchýlit pod ochranu policie. Přestože nesměla veřejně ukázat svou tvář, Italové ji zvolili do parlamentu. K první fotografii svolila až nyní jako poslankyně.

Benjamin Siegel – v podnikání se mu nedařilo tak, jako ve vraždění

Bugsy, což byla jeho přezdívka, byl významný americký gangster (28. února 1906 New York – 20. června 1947 Beverly Hills) , který úzce spolupracoval s Lucky Lucianem a Meyerem Lanskym. Původné se jmenoval Benjamin Siegelbaum. Rodina si však brzy změnila jméno na Siegel.

Oblíbené články

Infektológ z poradného tímu premiéra: Už teraz sa diskutuje o obmedzeniach...

Infektológ Pavol Jarčuška, ktorý pôsobí v poradnom tíme premiéra a ako konzultant Ministerstva zdravotníctva pri nákupe koronavakcíny, hovorí, že vakcína proti ochoreniu COVID-19 bude už tento rok. S masívnym očkovaním sa vo svete podľa neho začne už na jeseň, najskôr pravdepodobne v USA
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com