Plakala a pohoršovala ji necitelnost k imigrantům. Slavná zpěvačka se kasala, že je přijme...

Známá popová zpěvačka Lily Allen byla výjimečně aktivní v proimigrantské kampani. Před dvěma roky se slzami v očích prohlašovala, že přijme děti imigrantů. Teď vysvětluje, proč to nedodrží.

Chcete se projet džunglí? Žádný problém. Brněnská zoo zpřístupnila unikátní virtuální zoo

„V Česku i střední Evropě to bude jedinečný zážitek. Chceme vyjít vstříc těm, kteří nemají zájem chodit do zoo kvůli tomu, že jsou zvířata ve výbězích a nemají možnost trávit celý den například na otevřených pláních či v deštném pralese. Ve Virtuální expedici...

Američan sundal z kostela LGBT vlajku a podpálil ji. Soud mu vyměřil 15 let...

Muže zatkli v červnu a porota ho uznala vinným v listopadu.

Chcete vidět fotografii roku UNICEF? Podívejte se do článku. Bude Vám do pláče

Německý nezávislý fotoreportér získal ve čtvrtek cenu „UNICEF Photo of the Year 2019“ za snímek mladé dívky lovící plastový odpad ve znečištěných vodách na Filipínském přístavu Manila.

Dovolená 2020 – vyberte si z osvědčených destinací Chorvatsko!

Blíží se konec roku a s ním také nejen bilancování a nějaká sumarizace právě ukončeného roku, ale také se vítá rok nový. Ten je čistý, nepopsaný a vy do něj během prvních lednových dní začínáte psát svůj příběh. V roce 2020 máte takřka vše před sebou – plesy, Velikonoce, prodloužené víkendy, narozeniny, Vánoce a třeba také letní dovolené. I když si říkáte, že léto je trvale v nedohlednu a venku je pořádná zima, ani se nenadějete a léto bude klepat na dveře a s ním i věčná otázka. Kam vyrazit letos na dovolenou?

Nebudete věřit vlastním očím. Švédská církev představuje oltářní ráj představující homosexuální páry a transgender...

Kostel v Malmö má nový oltářní díl, jehož cílem je oslavovat inkluzivitu tím, že nahradí Adama a Evu v ráji homosexuálními páry v sugestivních pozicích, zatímco líčením hada je lákají jako transgender žena.

Jak Anglie vraždila ruské cary

Tím, že Anglie obvinila Rusko ze „státní vraždy“ na svém území, projevila odpornou licoměrnost, protože sama stála za smrtí minimálně pěti ruských carů.

Režisér Mel Gibson: V Hollywoodu zneužívají děti, pedofilie je tam institucionalizovaná. Hodují na dětské...

Hollywoodské štúdiá sú podľa Mela Gibsona "namočené v krvi nevinných detí".

Egypt: Faraóni byli mimozemští hybridi

Připomínáme tento článek. Nová genetická studie naznačuje, že linie egyptských faraónů byla podrobena úmyslné genetické manipulaci technologicky vyspělou rasou.

Kam se poděl David Copperfield a proč zmizel nejslavnější mág světa z televize?

Umění kouzel a magie vrátil na výsluní showbyznysu a učinil z něj velkolepou podívanou.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com