Žasnu, žasneš, žasneme

Žasnu, žasneš, žasneme

Strašný příběh japonského kanibalismu během druhé světové války + VIDEO

V roce 1945 stál student lékařské fakulty prvního ročníku jménem Toshio Tono v halách císařské univerzity v Kjúšú, zatímco japonští vojáci vedli dva americké zajatce se zavázanýma očima do laboratoře patologie.

Sestra známé zpěvačky Mariah Carey otevřeně mluví o elitních rituálních vraždách dětí

Sestra Mariah Carey (Alison) uvádí, že když jí bylo pouhých 10 let, její matka ji nutila k sexuálním aktům s cizími muži. Vysvětluje, že byla mnohokrát obtěžována a matkou několikrát prodána k satanským obřadům. Tam musela sledovat, jak jsou děti nejen sexuálně zneužívány, ale také umučeny k smrti.

Netflix přináší film o migrantech s děsivým pohledem na migranční krizi s názvem “Jeho...

Prochází žánrem filmu a místo toho se vrací do samotné struktury každodenní reality, jak kdysi řekl velký John Carpenter: „Horor je reakce; není to žánr. “ Od zombie klasiky George Romera Night of the Living Dead až po film Jordan Out Peele z roku 2017 je žánr již dlouho prostředkem k ukládání politických, sociologických nebo kulturních prohlášení.

Jako globální elita “zneškodnila” Viktora Schauberger

V súčasnosti už veľa ľudí pozná meno talentovaného rakúskeho inžiniera a vynálezcu Viktora Schaubergera, autora jedinečných objavov, podstatu ktorých odsledoval od samotnej prírody. A nie náhodou sa mu hovorí aj „rakúsky Tesla“. Faktom je, že tvorivá činnosť a život oboch týchto talentovaných vynálezcov sa skončili za aktívnej pomoci služobníkov svetovej „elity“.

ZKÁZA VELKÉ TARTÁRIE 1

15. ledna 2013 ruský prezident Vladimír Putin v Ruské geografické společnosti slavnostně otevřel nový archív, kde jsou veřejnosti zpřístupněny mapy Tartárie.

Neuvěřitelné: Tajemství Velké pyramidy v Egyptě odhaleno poté, co expert rozbíjí teorie s „jednoduchou...

Slavná pyramida je nejstarší a největší ze tří starověkých památek na náhorní plošině v Gíze a předpokládá se, že byla postavena pro faraona Chufu po dobu 20 let.

KRYMSKÉ PYRAMIDY

Když bylo v roce 2009 poprve od invaze otevřeno slavné bagdádské muzeum, chybělo v něm 15 tisíc artefaktů z původních sbírek. Třaba to byly ty, které v depozitářích "zajišťovali" američtí odborníci, kteří sem vešli v těsném závěsu za vojáky.

Pražská zoo znovuotevře Pavilon hrochů

Letos mělo být jejím bodem znovuotevření Pavilonu hrochů a představení samce Tchéca. Aby však nedošlo k velké kumulaci návštěvníků ve vnitřních prostorách, odehraje se tato část Výroční slavnosti během dopoledne ve vysílání ČT24 a...

Archeologická bomba: Důkazy o skryté pyramidě objevené v Sakkáře poblíž nejstarší egyptské pyramidy

Dobrev se nedávno dohodl na cestě do Sakkáry s britským televizním moderátorem Tonym Robinsonem za dokument s názvem „Otevření velké hrobky v Egyptě“. Saqqara je pohřebiště pro staroegyptské královské rodiny a nachází se poblíž bývalého hlavního města země v Memphisu.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com