Kontroverzní zprávy

Kontroverzní zprávy

Zprávy, které jsou jedinečné svou ojedinělostí. Tzv. kontroverzní zprávy jsou stěžejní rubrikou našeho zpravodajství, ukazující pravý obraz našeho světa.

Šok: Za noc se případy koronaviru téměř zdvojnásobily. Přinášíme graf států, kde se objevil...

Zatímco Čína má v současné době přibližně 3 000 případů, jak bylo uvedeno dříve, podle poslední zprávy čínského Střediska pro kontrolu nemocí může být skutečný počet infekcí podstatně vyšší, protože od 26. ledna (aktualizace pro 27. ledna zatím je platná krátce) 30 453 lidí je v současné době sledováno na přítomnost koronaviru.

Skupina dublinských tvrdých hochů říkající si “Hells Angels” ukončila řádění afrického gangu ve městě

Andělé vs. ďáblové. Tak konflikt mezi irskými ostrými hochy a členy afrického gangu, který už nějaký čas terorizuje západní Dublin, pojmenoval irský Sun.

Neuvěřitelné. Číňanka nakažená koronavirem vstoupila do Francie a chválila se s tím na internetu

Čínská žena, která věděla, že byla nakažena smrtelným koronavirem, maskovala její příznaky úmyslným odebráním antipyretik a úspěšně nastupovala do letadla do Francie. Podle čínských mediálních zdrojů se potom chválila svým činem na onlinu na fotografiích s přáteli, které potkala při příjezdu.

Měla to být akce pro děti za 400 000 EURO, ale nakonec zbylo dětem...

FINSKO / NESKUTEČNÉ PLÝTVÁNÍ PENĚZI DAŇOVÝCH POPLATNÍKŮ V EU: Město Vantaa dostalo od EU částku EUR 400 000,--!!!! na projekt "začlenění migrantů pomocí sportu." Šlo o akci placenou z fondu ERASMUS + sport (Youth with immigrant background in sport).

„Nechte hidžáb zapnutý“: Němci nyní „posedlí“ uprchlickým pornem. Názor psychologa Vás překvapí

Po masové migraci zhruba milionu uprchlíků do Německa za posledních několik let se Němci „posedlí“ pornografií uprchlíků. Podle The Sun citovala data z platformy pro obsah pro dospělé „xhamster“, která uvádí zhruba 800 000 měsíčních vyhledávání tohoto fetiše.

Ruský bojovník se “syntholovými” bicepsy prohrál v kleci s bojovníkem MMA + VIDEO

Ruský kulturista známý jako „Popeye“ byl porazen v boji MMA za tři minuty soupeřem o 20 let starším.

Horor: Mladík byl obviněn z vraždy, když střílel během basketbalového zápasu + VIDEO

15letý chlapec byl zatčený po střelbě, která vypukla tento měsíc na basketbalovém zápase na střední škole v Dallasu a nyní čelí obvinění z vraždy poté, co jedna z obětí zemřela na zranění, uvedla policie.

Bruselská policie rozpustila „přistěhovalecký gang“ pro sexuální obchodování s nezletilými dívkami

Bruselská policie zatkla členy notoricky známého „přistěhovaleckého gangu“ poté, co zmizela šestnáctiletá francouzská dívka a nejméně dva další byli podle zpráv uneseni a nuceni k prostituci.

Finští „Odinovy Vojáci“ oznamují v kontroverzním videu hon na násilníky a pedofily

Finská policie zkoumá video nedávno zveřejněné v sociálních médiích skupinou „Soldiers of Odin“, která oznamuje „lov“ pro násilníky a pedofily.

Je to možný začátek třetí světové války? Írán vydává děsivé video, které ukazuje, že...

V Íránu bylo zveřejněno propagační video znázorňující falešnou vraždu světových vůdců, jako je Donald Trump a izraelský premiér Benjamin Netanyahu, což výrazně zvyšuje obavy z třetí světové války.

Oblíbené články

Tohle Gréta neuslyší ráda. :-) Český vědec, geolog Karel Mach, vyvrací...

Tohle Gréta neuslyší ráda. :-) Český vědec, geolog Karel Mach, vyvrací klima-hysterické báchorky o člověkem způsobeném globálním oteplování. V období pravěkých třetihor bylo na našem území o 10 °C více, než je nyní! Ke změně klimatu a teplot v minulosti docházelo vždy. Co si o tom myslíte Vy?
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com