Kontroverzní zprávy

Kontroverzní zprávy

Zprávy, které jsou jedinečné svou ojedinělostí. Tzv. kontroverzní zprávy jsou stěžejní rubrikou našeho zpravodajství, ukazující pravý obraz našeho světa.

Šokující video: Italská policie přinutila 80letého majitele hotelu, aby proti své vůli ubytoval migranty...

Talianski policajti navštívili hotel v talianskej prefektúre Ficarolo. Na tom by nebolo nič zlé, ak by spolu s nimi neprišli imigranti, ktorých mal majiteľ hotela ubytovať proti svojej vôli na základe príkazu policajtov

V polském městě se bude očkovat povinně. Primátor dostal ochranku

Stotisícové polské město Valbřich (Walbrzych) nedaleko českých hranic chce zavést povinné očkování proti covidu-19. Rozhodnutí zastupitelů vyvolalo vlnu nevole, protesty i výhrůžky primátorovi a magistrátu.

Výkvět naší mladé inteligence.. dej otazky svym detem a vnukum. Tak to je teda...

.. a to tihle ještě neměli distanční výuku... jako Krampolův pořad Nikdo není dokonalý ... (5 minut utrpení)

Švédsko začalo Čipovat své lidi a ti se tím chlubí na sociálních sítích. „Kdo...

Švédské korporace začali Čipovat svých zaměstnanců. Ti, se tím chlubí na sociálních sítích

„Pokud by šlo o švédského chlapa a muslimku…“ Video, na kterém muž praštil náhodnou...

Na internetu se objevilo šokující video ze Švédska, na kterém muž bez varování praštil a srazil ženu do bezvědomí jediným úderem. Doba ani místo incidentu dosud nebyly stanoveny. Video původně na Instagramu zveřejnil @Aliballotellii, ale účet byl později deaktivován.

Francouzští generálové varují Západ před hrozící občanskou “rasovou válkou”

Stovky generálů ve výslužbě a důstojníků z různých pozic apelovali na francouzského prezidenta Emmanuela Macron, aby zachránil zemi před kolapsem a hrozící rasovou občanskou válkou. Text otevřeného dopisu zveřejnil časopis Valeurs actuelles.

Bílý dům zveřejnil tajné Trumpová pravidla týkající se útoků mimo válečné zóny

Administratíva amerického prezidenta Joea Bidena čiastočne zverejnila pravidlá, ktoré tajne prijal jeho predchodca Donald Trump, týkajúce sa útokov za hranicami vojnovej zóny. Informáciu uvádza The New York Times. Dokument, ktorý bol prijatý v roku 2017, obsahuje súbor pravidiel, ktorými sa musí americká strana riadiť počas prevedenia ” protiteroristických akcií ” v cudzine.

Šok. V Komárně úřaduje velký gang mladých dívek, který terorizuje studentky + VIDEO

Skupina působí nejčastěji v okolí autobusové a železniční stanice.

Přistálo v mailový schránke. Šokující dokument. Dotace neziskovým organizacím

......a na důchody neni. No to ti to trvalo. A což teprve ten „bordl busines" /záměrně chybně/ s jejich ubytováním atd. to teprve bude „stálá a nekonečná rejže". Už jsem třeba na Rudě zaslechla jak se na to někteří už nedočkavě třesou, mají zprávy od sousedů jak to sype. Jak krátkozraké!

Oblíbené články

Nizozemsko: Zesílené volání mešity k modlitbě umlčané přežírnutým kabelem

Intenzivně zesílené volání k modlitbě v Amsterodamské Modré mešitě, které bylo poprvé slyšet minulý pátek v newyorské čtvrti Amsterdamu, umlčel někdo, kdo přerušil kabel zvukového systému. Zítra nastane nový pokus.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com