Kontroverzní zprávy

Kontroverzní zprávy

Zprávy, které jsou jedinečné svou ojedinělostí. Tzv. kontroverzní zprávy jsou stěžejní rubrikou našeho zpravodajství, ukazující pravý obraz našeho světa.

Video: Imigrant “srovnal” cestující v metru

Obrázek ze všedního života v multikulturní Francii. Imigrant "srovnává" knock-outovou ránou do hlavy cestující v metru. Mrkněte!

Neuvěřitelné: Viroložka, která uprchla z Číny, říká, že Peking lže o COVID – a...

Čínská virologička, která uprchla do Spojených států na začátku tohoto roku, tvrdí, že koronavirus je vyroben člověkem - a říká, že má důkazy, které to dokazují.

Šok z Austrálie: Těhotná žena zatčená ve svém domě kvůli protiblokovacímu příspěvku na Facebooku...

Šokující videozáznam z australského Melbourne ukazuje, jak je těhotná žena zatčena před svými dětmi ve svém vlastním domě za „zločin“ organizování protiblokovacího protestu na Facebooku.

Červenec 2019: Ve švédském univerzitním města Uppsala se již 80 % dívek necítí bezpečně;...

V centru malebného švédského univerzitního města Uppsala již 80 % dívek necítí bezpečně. Důkazem je také svědectví 14leté dívky, která se bojí odhalit svoji identitu, ta švédským médiím řekla, že stále nosí sportovní obuv, aby mohla v případě napadení „rychleji utéct“.

Známého antifašistu a jeho syna zbili muslimové. Křičeli při tom: „Bílá špíno!“ Dobitý anarchista...

Známý francouzský spisovatel, anarchista a antifašista z povolání Ghislain Gilberti se stal terčem surového útoku skupiny muslimů. Ti zbili i jeho dvanáctiletého syna.

Švédsko: 11 letý chlapec zbit gangem za nosení kříže. Muslimská ghetta jsou na vzestupu

11letý chlapec byl podle švédských médií zbit gangem ve Švédsku, protože měl kříž a prohlásil, že je křesťan.

Itálie: Vedoucí migračního centra znásilněna nigerijským migrantem, který tam pobývá

Italská žena sloužící jako vedoucí migračního centra v Palermu vypovídala o tom, jak ji znásilnil nigerijský migrant, který žil v samém centru, kde pracovala.

Gang podněcuje a zneužívá dívku ve škole – školní personál to jenom sleduje +...

Portál Samhällsnytt zveřejnil video ze školy, které ukazuje, jak gang se zvednutými kuklami obklopuje a tlačí dívku proti skříni. Lidé poté podněcují dívku, aby ji potom zhodila na podlahu a udeřila do hlavy. Žena, která se jeví jako zaměstnankyně školy, se na to pasivně dívá a zasahuje pouze tehdy, když už dívka leží na podlaze a přijímá rány.

Nové zábery: Belgickí policajti sa rehotali na umierajúcom Slovákovi (Video)

Nové detailnejšie zábery ukazujú, ako sa belgickí policajti a záchranári zabávajú na umierajúcom Slovákovi Jozefovi Chovancovi. Tomu 16 minút sedeli na hrudi a dusili ho.

Oblíbené články

„Neskutečná arogance a drzost.“ Okamura nenechal na Macronovi nit suchou

Lídr SPD Tomio Okamura se na Facebooku pustil do francouzského prezidenta Emmanuela Macrona, a to kvůli jeho kritice zemí Evropské unie. Francouzské hlavě státu se totiž nelíbilo, že některé země zavírají hranice kvůli obavám ze šíření nového koronaviru.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com