Kontroverzní zprávy

Kontroverzní zprávy

Zprávy, které jsou jedinečné svou ojedinělostí. Tzv. kontroverzní zprávy jsou stěžejní rubrikou našeho zpravodajství, ukazující pravý obraz našeho světa.

„Místo přijímání uprchlíků bychom měli do Afriky posílat kondomy“ řekl francouzský spisovatel. Čelí za...

Kontroverzní francouzský spisovatel Renaud Camus neví, co je politická korektnost a rád věci nazývá pravými jmény. Nyní čelí obvinění za slova, která napsal na sociální síť Twitter.

Terorista ze Srí Lanky: Každý, kdo nesouhlasí s muslimy, by měl být zabit

Jeden z údajných sebevražedných útočníků, zodpovědných za brutální masakr křesťanů na Srí Lance, před svým činem natočil video v němž říká: „Každý, kdo nesouhlasí s muslimy, by měl být zavražděn“.

„Maximální lži“: Írán odmítá tvrzení USA, že zaútočil na saúdská ropná zařízení, varuje, že...

Írán odmítl americké obvinění ze zahájení útoků dronů, které snížily produkci ropy Saúdské Arábie na polovinu. Vrchní velitel sboru islámské revoluční stráže mezitím varoval Washington, že Teherán je připraven na válku.

Horor v Americe: Více než 2000 pozůstatků lidských plodů se našlo v obydlí nedávno...

Rodina lékařů, kteří provozovali kliniku v Indianě, propadla po jeho smrti osobními věcmi a našla 2 246 zachovaných zbytků plodu.

Imigrantský rapper: „Zabte bílé, a budem mít jejich ženy a prachy!“

Zatímco autochtonní kumštýři mají politkorektní náhubek, imigrantští se nežinýrují.

Muž z Floridy dostal 15 let za to, že v mešitě nechal kus slaniny

Muž z Floridy, který se vloupal do mešity, a nechal tam kus slaniny, dostal 15 let poté, co se k činu přiznal.

Australanka odešla za láskou do Pakistánu. Skončila v otroctví

Je to příběh, kterým si bohužel už prošlo mnoho bílých žen. S vidinou světa na vysoké noze ve společnosti orientálního “prince” odcházejí Evropanky ze všech koutů světa do orientu, kam jsou nalákány sliby o životě princezny v přepychu. Rozčarování z reality bývá však většinou nelítostné. Další oběti falešných slibů se stala Australanka Lara Hall.

Německý podnikatel dal práci iráckému uprchlíkovi. Ten mu za to…

Irácký uprchlík je podezřelý z toho, že v Německu znásilnil mladou dívku. S tou se seznámil díky jejímu otci, který mu dal práci. Otec dívky chtěl podpořit uprchlickou komunitu v Německu, aby se lépe integrovala na pracovní trh.
Erdogan

Obrázek tureckého Erdogana na nové výstavě umění, kterou ocenil kolínský starosta. To budete koukat!...

Hlavním rysem nové umělecké výstavy nazvané „postřikovač banánů“ Thomase Baumgärtela v společnosti Dellbrück: Obrázek tureckého prezidenta Recep Tayyipe Erdogana, který se ohýbá s kalhotami s banánem vycházejícím ze zad.

Šokující video z USA: Černošské gangy mlátí náhodné bělochy na ulici. Sdílejte dokud to...

Město Baltimore je jedním z nejnebezpečnějších míst v USA, kam se v minulosti sestěhovávalo černošské obyvatelstvo z okolí. Město samotné trpí obrovskou vlnou zločinnosti, jen v roce 2017 se tam stalo přes 300 vražd a 2000 násilných trestných činů.

Oblíbené články

Nejpodivnější havárie v dějinách? Tragédie v Montparnasse je stejně tak hrůzná...

O tragédiích se většinou nehovoří v dobrém. Ať už jde o výbuch, zemětřesení či nehody, umírají při nich lidé a mnoho zraněných si odnáší i celoživotní následky. 22. října 1895 se ale odehrála katastrofa, při níž sice umírali lidé, přesto dnes působí poněkud komicky.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com