Kontroverzní zprávy

Kontroverzní zprávy

Zprávy, které jsou jedinečné svou ojedinělostí. Tzv. kontroverzní zprávy jsou stěžejní rubrikou našeho zpravodajství, ukazující pravý obraz našeho světa.

Sluneční monstra: Vlastní slova obětí o sadistickém mučení na hřbitově. Jenom pro silné povahy...

Dvě oběti, dva nezletilé chlapce, našel 23. srpna ráno kolemjdoucí v Solně. Jeden chlapec byl úplně nahý, druhý měl tričko.

Bude falešná pandemie spláchnuta tajnými vesmírnými silami? Zdrcující informace

I když se může na první pohled zdát, že jsme v patové situaci v bitvě o planetu Zemi, přichází něco obrovského, souhlasí více zdrojů s kontakty v americké vládě. Zdroje NSA uvádějí, že bude odhalen tajný vesmírný program. Zdroje NASA tvrdí, že nějaká anomálie „ovlivňuje samotnou strukturu reality.“ Americká armáda je také v režimu plné pohotovosti, přičemž byl povolán více než jeden milion záložníků. Výsledkem je rostoucí seznam „pohřešovaných“ celebrit, miliardářů a politiků, s tím, jak pokračuje masivní čistka od satanistů.

„Kam jsme se dostali?“ E-recept místo operace. Maříková promluvila o šokujících praktikách během nouzového...

Politička za SPD Karla Maříková se na sociální síti rozčilovala nad praktikami, které jsou v době nouzového stavu uplatňovány ve zdravotnictví. Konkrétně narážela na informaci o tom, že jsou nemocnicím za péči o pacienty s koronavirem vypláceny větší peníze. Co si o tom všem myslí?

Essen: Banda arabských dětí přepadla a pobodala německé

Jak praví psychologové, útoky mezi dětmi bývají bez zábran a kruté. Když je to z titulu nadřazenostní islámistické předsudečné nenávisti, je to ještě horší.

Lukašenkov režim si môže na zoznam pripísať ďalšiu obeť, maskovaný muž dobil mladého aktivistu...

V nemocnici v Minsku zomrel bieloruský aktivista Raman Bandarenka, ktorého v stredu brutálne zmlátili neznámi maskovaní muži.

Třináctiletá dívka se vdala se 48-letým! Je jeho pátá manželka

Je rok 2020, ale na světě existuje ještě země, kde je manželství s 13-letoui legální a rozvod je přísně zakázán. Tou zemí jsou Filipíny. Svět právě obíhaly obrázky z jednoho z těchto svatebních obřadů. 13-letá dívka se vdala za 48-letého muže.

Strašný příběh japonského kanibalismu během druhé světové války + VIDEO

V roce 1945 stál student lékařské fakulty prvního ročníku jménem Toshio Tono v halách císařské univerzity v Kjúšú, zatímco japonští vojáci vedli dva americké zajatce se zavázanýma očima do laboratoře patologie.

Šílené! Jak se chovají migranti v karanténě? Toto video…

Popisek Salivniho na Twitteru: Odhodí jídlo, rozbijí všechno a uniknou z karantény: to je milé poděkování za naše vzácné dary…

Aladdin byl osvobozen a následně znásilnil dívku, která jela domů ze školy: „Jenom se...

Tuniský migrant byl vypátrán policejním psem po pokusu o znásilnění ve Stockholmu. Pes byl v souvislosti se zatčením zbit, ale státní zástupci navzdory okolnostem zmírnili sexuální obtěžování a osvobodili muže. Poté zaútočil na další oběť - 13letou dívku na cestě domů ze školy, která byla vystavena výhrůžkám nožem a znásilnění. Okresní soud nechce deportovat na doživotí.

Len pre silné povahy. Polícia zatkla po celom svete 14 mužov, ktorí sexuálne zneužívali...

Austrálska polícia zachránila 46 detí a zadržala 14 mužov v súvislosti s vyšetrovaním medzinárodnej siete zameranej na zneužívanie detí. Informuje o tom spravodajský portál BBC, podľa ktorého boli deti obeťami rôznych foriem zneužívania, vrátane sexuálneho.

Oblíbené články

V Belgii začíná soudní proces s policistou po smrti Kurdského batolete

Mawda Shawri měla jen dva roky, když zemřela v květnu 2018. Kurdské batole bylo v dodávce, která přepravovala své rodiče a další migranty na belgické pobřeží, v naději, že se dostanou do Velké Británie. Policista byl v lednu tohoto roku obviněn z neúmyslného zabití - dnes začíná soudní proces.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com