Kontroverzní zprávy

Kontroverzní zprávy

Zprávy, které jsou jedinečné svou ojedinělostí. Tzv. kontroverzní zprávy jsou stěžejní rubrikou našeho zpravodajství, ukazující pravý obraz našeho světa.

Otřesné VIDEO: Podezřelý, který mlátí staršího bílého muže v pečovatelském domě ve městě Detroit,...

Běloch v pečovatelském domě v Detroitu v Michiganu byl hrozně zbit dvacetiletým Jadenem T. Haydenem, který celý incident zaznamenal na videu a zažehl oheň na sociálních médiích a vyzval prezidenta Donalda Trumpa, aby odsoudil zneužívání bezbrannýho muže.

V Saúdské Arábii zakázali šachy: Jsou proti islámu a dílo Satanovo + VIDEO

Jsou šachy stejně nebezpečné jako alkohol nebo gamblerství? Velký muftí Saúdské Arábie šejk Abdal Azíz Abdalláh Šajch je o tom přesvědčen a dokonce označil deskovou hru jako „dílo Satanovo“.

Švédsko: migranta obvinili ze znásilnění tříleté. Nakazil ji kapavkou

Podle zprávy Samhällsnytta byl 32letý migrant, jehož jméno bylo zadrženo kvůli švédským zákonům o ochraně soukromí, obviněn u okresního soudu v Attundě, který sídlí v Sundbybergu, severně od Stockholmu. Švédské daňové záznamy ukazují, že je eritrejským občanem, který byl poprvé zaregistrován ve Švédsku v únoru 2010.

Čínské státní média: Laboratoř ve Wuhanu má tři netopýři, které mají koronavirus!

Čínský virologický institut ve městě, kde se poprvé objevil COVID-19, má na místě tři živé kmeny netopýřího koronavírusu, ale žádný z nich neodpovídá novému šíření nákazy způsobující chaos po celém světě, uvedl jeho ředitel.

Zápis rozhovorů Porošenka a Bidena o miliardovém úplatku?

Jsme na začátku obrovského skandálu? Pokud ano, a potvrdí se informace z Kyjeva, bude mít asi souboj Donalda Trumpa a Joe Bidena krátké trvání.

V OSADE POD TATRAMI SA ZABÁVAJÚ TÝRANÍM PSOV! ODREZÁVAJÚ IM ÚDY A SMEJÚ SA...

Smutné zábery natočila reportérka Kristína Kövešová, ktorá navštívila rómsku osadu pri obci Huncovce, ktorá leží pod Tatrami.

Italové prý ty líné špatně krmí! Imigranti ve Verone

Dnes jsme jim navarili jako první jídlo špagety. A jako druhý chod měli brambory s hovězím. Přesto to nikdo nejedl, protože protestovali, že oni to jíst nebudou.

Adrenochrom, koronavirus, pedofilové – existuje spojení?….nebudete jen šokováni, ale obejde vás hrůza

Možná jste o tom už četli, ale odbyli jste to mávnutím ruky. To přece není možné... To je nějaký nesmysl... To se přece nemůže dít... Ale co když ano? Nabízím článek ruské bloggerky a překladatelky Tatiany Peachblossom.

Turecko: Počet zavražděných žen dosahuje epidemických rozměrů

Motiv 50 % vražd nebyl zjištěn, ale 16 % žen bylo zavražděno, protože chtěly učinit důležitá životní rozhodnutí, jako je například rozvod, odmítnutí nabídek usmíření nebo dokonce nepřijetí telefonních hovorů od jejich manželů. 13 % žen pak bylo zabito z "ekonomických důvodů".

Svobodnenoviny.eu: Novinář propašoval migranta do Švédska, ten byl poté odsouzen za zločin s nožem

Syrský migrant, propašovaný do Švédska novinářem pracujícím pro švédskou národní stanici, byl odsouzen na zločiny páchané nožem.

Oblíbené články

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com