Kontroverzní zprávy

Kontroverzní zprávy

Zprávy, které jsou jedinečné svou ojedinělostí. Tzv. kontroverzní zprávy jsou stěžejní rubrikou našeho zpravodajství, ukazující pravý obraz našeho světa.

Arab ve Švédsku znásilnil svou 14-letou spolužačku. Ve škole smí zůstat, protože je prý...

Když už si myslíme, že švédská sebedestrukce dosáhla svého vrcholu, objeví se nová informace, která ty předchozí šílenosti ještě víc překoná. Tou nejnovější je případ, který se sice stal minulý květen, ale teprve nyní vyplul pořádně na povrch díky blogu Ann Heberlein.

Surové VIDEO ze základní školy: Učitelka vláčela žáka po chodbách

Ve videu je učitelka na Wurtlandské základní škole ako vláčí 9ti letého chlapce po chodbách.

Indie nechce dopadnout jako Evropa. Imigranty chce deportovat, ba střílet

Indie historicky čelí náporu muslimských imigrantů zejména ve své provincii Assam na hranici z Bangladéší.

Žena šla do porodnice. Lékaři ji uspali, po probuzení neměla půlku těla

Jedenatřicetiletá Britka Ella má za sebou jednu z nejhorších zkušeností v životě. Porod se totiž zkomplikoval a lékaři museli přistoupit k operaci. Po ní už ale nikdy nebyla jako dřív.

Saúdská Arabka prchá od rodiny: Bratři ji chtějí zabít, zabarikádovala se v Thajsku na...

Mladá saúdskoarabská žena, která podle svých slov prchá před zneužíváním ze strany rodiny, dnes opustila pokoj v letištním hotelu v Thajsku, v němž se zabarikádovala a prostřednictvím sociálních sítí odtud od sobotního večera posílala zoufalé prosby o pomoc. Informovala o tom agentura AP s odvoláním na thajskou imigrační policii. Podle jejího šéfa bude nyní žena pobývat v Thajsku pod ochranou uprchlické agentury OSN (UNHCR), která její případ prošetří. To by mělo trvat pět až sedm dní. Saúdská Arabka míří do Austrálie, kde chce požádat o azyl.

Neuvěřitelná epidemie útoků kyselinou! Policie si neví rady. Další kulturní obohacení Evropy

Multikulturalismus ve Velké Británii přináší odporné plody. Každý týden je zaznamenáno kolem patnácti útoků kyselinou, přičemž skoro k třem čtvrtinám z nich dochází v hlavním městě Londýně. Policie si neví rady.

Bývaly poslanec francouzských Zelených vyzývá k snížení porodnosti Evropanů

Bývalý francouzský poslanec za Zelené Yves Cochet navrhuje, že bychom měli v Evropě omezit vlastní porodnost, aby u nás bylo ještě více místa pro uprchlíky. (V rozhovoru L’Obs (3/01/2019) Potřebujete slyšet víc?

Krásná a moudrá dívka hovoří o rasismu černochů a sluníčkářů… Podívejte se, to v...

Krásná a moudrá dívka hovoří o rasismu černochů a sluníčkářů...
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com