Kontakt

Kontakt

ČeskoAktuálně.cz se prezentuje jako alternativní zpravodajství bez cenzury, které není sponzorováno žádnou zainteresovanou třetí stranou a je živeno pouze z reklam. Najdete u nás nejrůznější kontroverzní názory na události z domova i ze světa a zároveň i nezaujaté zpravodajství, které nikde jinde nenajdete.

Jsme tak trochu jiným zpravodajstvím, než na které jste zvyklí. Denně hledáme ty nejzajímavější informace z domova i ze světa, které nikde jinde nenajdete. To s sebou samozřejmě nese i nějaké ty nevýhody. Již jsme totiž byli nařčeni z šíření ruské propagandy či šíření HOAXů (chybné, nepravdivé či dokonce poplašné zprávy). Tomu se bohužel vyvarovat nejde a denně se to děje i v mainstreamových médiích, kde si ovšem přiznání této skutečnosti nikdo nedovolí. Neříkáme, že neexistují média, která cíleně takovéto zprávy šíří. My ale takový nejsme a ani být nechceme.

Takový je ale úděl alternativních médií u nás, na Slovensku a v celém světě. Chceme, aby čtenáři četli i jiné zprávy než ty, které spadají pod obrovské vydavatelské domy vlastněné několika málo vlivnými miliardáři. Chceme také, aby lidé viděli, že existuje i jiná strana pohledu než jedna.

Každý článek, který není napsaný námi či naším externím redaktorem vždy označíme. Poznáte jej tak, že před prvním odstavcem je napsaný “Zdroj” a s ním i odkaz na původní server, z kterého jsme článek převzali. To samé najdete i pod článkem.

Pokud s něčím nebudete souhlasit, nevadí. Každý si musí vytvořit svůj názor na danou problematiku. Myslíme si ale, že je lepší si názor utvářet z více než jednoho úhlu pohledu.

Emailový kontakt: Info@ceskoaktualne.cz

Kontakt: V případě jakýchkoli otázek, nabídek na reklamu, tipů na článek či spolupráce se obraťte na email výše. (pokud se jedná o reklamu, napište jaký jste si vybrali banner a jaký je váš rozpočet). Děkujeme.