Konspirační teorie

Konspirační teorie

Konspirace nebo také konspirační teorie si zakládají na svém kontroverzním podkladu. Oficiálně to nemusí být potvrzené informace, ale jsou nějakým způsobem podložené ať už důkazy nebo výpovědi nějakého jedince či skupiny.

Fotografie: Dinosauři v obraze Pietera Bruegela Staršího v roce 1562

Olejomalba holandského renesančního umělce Pietera Bruegela staršího, malovaná v roce 1562 .. Název tohoto mistrovského díla je Saul Suicide.

3 metry dlouhá “príšera s jezera” zachycená na kameře v Číně

Zdá se, že 25sekundový klip, který byl zveřejněn na místě sdílení videa Douyin místními novinami Dahe News, ukazuje stín něčeho velkého, co se tajně pohybuje pod hladinou vody v Luoyang v provincii Henan.

Dr. Steven Greer – MIMOZEMŠŤANÉ: Vraždy s.r.o.

Už několikrát jsme byli opravdu blízko tomu, aby nastala dramatická změna v kurzu, jakým se plaví naše společnost na této Planetě Zemi. Vždy v poslední vteřině zakročily (doslova) temné síly sociopatických mocipánů, kteří chtějí zachovat status quo. Mezi těmi, kteří stojí za oponou jsou i lidé, kterým páteř ještě přeci jen trochu slouží a byli by ochotní jít s pravdou ven. Bojí se ale krutých trestů od těch, kterým osud moc soucitu a lásky do života nenadělil…

Senzace: Astronomové objevují čtyři nikdy předtím neviděné kruhové rádiové objekty v hlubokém vesmíru

Nejnovějším objevem by mohl být zcela nový typ astronomického objektu, který je fascinující a trochu strašidelný.

Lovec UFO tvrdí, že fotografie NASA na Marzu ukazují zbytky „starodávného mimozemského proudového motoru“...

Expert na mimozemské lovy věří, že spatřil starodávný proudový motor ležící na povrchu Marsu. Říká, že je to důkaz, že Marťané existovali a měli technologii mnohem lepší než naše vlastní.

Konspirační teorie

Nový svetový poriadok, či ako sa to vlastne volá – na civilizovaný svet sa rúti niečo, s čím bežní ľudia nepočítajú. Nevedia, lebo nevidia. Necítia, lebo zatiaľ nebolí. Ale bude.

Projde Vám mráz po zádech: hrom doprovázel záhadný apokalyptický zvuk! + VIDEO

Záhadné zvuky slyšely pouze pro 2% lidí a nikdo neví, proč.

Století vývoje biologických zbraní vyvrcholilo operací COVID-19

Historie v pozadí. Zřejmě nejlepší bude začít výklad od španělské chřipky v roce 1918, která vypukla ve Fort Riley v Kansasu; tuto vysoce nakažlivou infekci rozšířil program povinné vakcinace amerického vojska v průběhu 1. světové války. Smrtící virulentní kmen španělské chřipky byl vyroben bioinženýrsky a poté svévolně vypuštěn do světa jako biologická zbraň, a to již před více než 100 lety.

Sdílejte: USA: Šokující video. Člen BLM nutí ženu, aby šla na kolena a omluvila...

Ze Spojených států se objevily rušivé videozáznamy, které ukazují, že aktivistka Black Lives Matter (BLM) agresivně běží k bílé ženě, přikazuje jí, aby šla na kolena, a nutí ji, aby se omluvila za své „bílé privilegium“.

Pravda o vakcínách + VIDEO

33-minutové video z USA o tom, jaké všechny látky se nacházejí ve vakcínách, jak moc americký stát nutí lidi rodiče k očkování dětí a jak silná je očkovací propaganda.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com