Konspirační teorie

Konspirační teorie

Konspirace nebo také konspirační teorie si zakládají na svém kontroverzním podkladu. Oficiálně to nemusí být potvrzené informace, ale jsou nějakým způsobem podložené ať už důkazy nebo výpovědi nějakého jedince či skupiny.

Pokročilá technologie a starověké civilizace na Zemi? + VIDEO, FOTO

Je možné, že naši předkové ve starověku navštěvovali mimozemšťané, kteří jim poskytují pokročilou technologii? Četné zachované budovy a artefakty, které navrhují. Pokud ano, kde přišli? Kam šli? Vrátí se?

Noční podcast rekapitulace: Byl to Sasquatch v Pictou County?

Na tomto týdenním nočním podcastu se Jordan Bonaparte spojil jak s Mylesem MacKenziem, tak s jeho trenérem střední školy a jeho otcem Stephenem MacKenziem.

Egypt: Faraóni byli mimozemští hybridi

Připomínáme tento článek. Nová genetická studie naznačuje, že linie egyptských faraónů byla podrobena úmyslné genetické manipulaci technologicky vyspělou rasou.

120 roční fotografie. Je na nej Greta Thunbergová? Tá podobnosť!

Konspirační teoretici jsi opět lámou hlavu nad 120leté fotografii zobrazující dívku, která nese podivnou podobnost s environmentální aktivistkou Gretou Thunbergovou.

Sdílejte: Co by se stalo, kdyby lidé zmizeli ze Země + VIDEO. To budete...

Přemýšleli jste někdy, co by se stalo, kdyby celé lidstvo zmizelo z povrchu naší planety? Pokud by náhle celé lidstvo zmizelo z povrchu planety Země, během HODIN by došlo ke změnám.

Hlášení od více pilotů: „Viděli jsme jasné světlo a prostě zmizelo“

Na obloze u pobřeží Irska bylo rychle vidět několik světlých objektů.

Mimozemská invaze nad Spojenými arabskými emiráty?

Na obloze nad městem Al Ain se před pár dny objevil podivný mrak, který vzbudil okamžitou pozornost mezi příznivci konspiračních teorií. Známý ufolog Scott Waring má jasno – je to průzkumná mimozemská loď. „Když se na díru podíváte pozorněji, všimnete si vnitřního a vnějšího kruhu,“ řekl. „To znamená, že UFO je stále na místě, kde byla pořízena jeho fotografie.“

George Soros: „Globalismus zvítězí nad nacionalismem“

Ačkoli nacionalismus v posledních letech s Brexitem a volbami Donalda Trumpa a Mattea Salviniho dosáhl významných zisků, George Soros stále pevně věří, že globalizmus nakonec zvítězí.

Hurikán Dorian: plánovaná geoinženýrská operace na devastaci Baham

Bahamy byly záměrně zasaženy systémem klimatických zbraní. Proč? Klimaterorismus pod falešnou vlajkou slouží k prosazování globalistických plánů OSN.Bahamy se staly obětí, díky níž má celý svět nyní šanci pochopit novou normalitu: počasí se stalo válečnou zbraní hromadného ničení.

Americké námořnictvo potvrzuje, že uniklá „videa UFO“ jsou skutečná a nikdy by neměla být...

Tři videa, která se objevují, které ukazují setkání mezi letadly amerického námořnictva a UFO, jsou skutečná. Námořnictvo trvá na tom, že klipy pouze ukazují dosud „nevysvětlitelné letecké jevy“ a nikdy nebyly schváleny k zveřejnění.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com