Konspirační teorie

Konspirační teorie

Konspirace nebo také konspirační teorie si zakládají na svém kontroverzním podkladu. Oficiálně to nemusí být potvrzené informace, ale jsou nějakým způsobem podložené ať už důkazy nebo výpovědi nějakého jedince či skupiny.

Sdílejte: USA: Šokující video. Člen BLM nutí ženu, aby šla na kolena a omluvila...

Ze Spojených států se objevily rušivé videozáznamy, které ukazují, že aktivistka Black Lives Matter (BLM) agresivně běží k bílé ženě, přikazuje jí, aby šla na kolena, a nutí ji, aby se omluvila za své „bílé privilegium“.

Pravda o vakcínách + VIDEO

33-minutové video z USA o tom, jaké všechny látky se nacházejí ve vakcínách, jak moc americký stát nutí lidi rodiče k očkování dětí a jak silná je očkovací propaganda.

COVID-19: Přírodní původ vyloučen! Jak v laboratoři upravili koronavirus pro člověka. Vše se vymklo...

REDAKCE PROTIPROUD přináší zásadní rozhovor s významným mikrobiologem Igorem Nikulinem, jehož závěry ohledně původu a skutečných příčinách pandemie jsou "našimi" hlavními médii ignorovány

„Létající loď“ natočená z pláže na Novém Zélandu + VIDEO

Záhadnou scénu zachytila ​​kamera Moniky Schaffnerové, která 21. dubna, která šla po pláži, když si všimla, co vypadá jako loď plovoucí ve vzduchu nad oceánem.

Konspirace ?! Ostrá přímluva italské poslankyně o Billu Gatesovi, korupci a očkování, který v...

Projev italské poslankyně Sara CuNi ve sněmovně ze dne 14. května 2020 týkající se Billa Gatese, očkování, korupce a současné epidemie. Gates podle ní pracuje desítky let na plánu depopulace a diktatury.

Lincolnshire mezi top 20 oblastí pro pozorování UFO + VIDEO

Lincolnshire se umístil na 15. místě napříč všemi místy v zemi, s podezřením na 13 pozorování za jediný rok.

Byly odhaleny podrobnosti konspirace proti Kaddáfímu

Bývalý poradce libyjského lídra Muammara Kaddáfího Saleh Bashir vypověděl, že hlavu libyjského státu zavraždili v důsledku konspirace, a ne prostě během revoluce. To Bashir prohlásil v rozhovoru pro RT.

Našli jsme to … Důkazy o ohromujících pyramidách v Gíze na Marsu! + VIDEO

Pyramidy, marťanská tvář a znalosti o Marsu. Kdo je vlastně postavil?

Děs: Žena se probudila a to co uviděla ji vystrašilo k smrti

Angela Kelsayová, která přiznává, že po sledování filmu Paranormal Activity měla „PTSD související s démony“, si myslela, že sní, když se probudila, když slyšela, jak se otevírají dveře ložnice.

P.C.Roberts: Univerzitní důkaz: Pád budovy č. 7 WTC nezpůsobil požár

Je smůlou, že tato důležitá zpráva vychází v průběhu zdravotní a ekonomické krize, kdy ji právě tyto krize zastíní.

Oblíbené články

Oldřich Rambousek: Máme právo postavit se imigrantům s použitím síly??? Máme...

Skutečně složitá otázka. V její složitosti je však skryt jednoduchý a legitimní postoj k celé záležitosti. Zabij-nebo budeš zabit. Chraň svou kulturu a národ do posledního náboje-jinak budou zničeny. Možná Vám to přijde jako krutost, ale oni-ti druzí, nejednají jinak a neštítí se doslova ničeho.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com