Konspirační teorie

Konspirační teorie

Konspirace nebo také konspirační teorie si zakládají na svém kontroverzním podkladu. Oficiálně to nemusí být potvrzené informace, ale jsou nějakým způsobem podložené ať už důkazy nebo výpovědi nějakého jedince či skupiny.

CIA je největší organizací zabývající se obchodem s drogami, varuje odborník

CIA je již destítky let jednou z nevjvětších nezákonných organizací zabývajících se nelegánlím obchodnem s drogami na světě, varoval přední americký analytik.

Socha Panny Marie pláče krev

Vatikán musí prošetřit další senzační událost. Přiložené foto ukazuje sochu Panny Marie, jejíž obličej je pokryt krví. Nejmenovaný svědek tvrdí, že byl na místě, ve chvíli, kdy došlo k zázraku. Sledoval, jak krev ze sochy Panny Marie vylévá z očí a kutálí se po tváři.

Je Země opravdu dutá? – mýty a legendy. Cesta do středu Země: věřící jsou...

Po celá staletí se vědci snažili dokázat konspirační teorie o Duté Zemi, že je tu celý jiný svět pod naším vlastním. Ale nejprve potřebovali najít cestu do.

Existuje fenomén elektronického hlasu (EVP)?

Někteří záhadologové jsou přesvědčeni, že záhrobní svět je tomu našemu blíž, než si vůbec dovedeme představit. Tvrdí, že smrt tělesné schránky neznamená smrt duše či ducha a že se zesnulými se dá komunikovat s pomocí techniky.

Co všechno dokáže naše DNA? DNA a její skryté schopnosti!

DNA (česky DNK) je zkratka pro deoxyribonukleovou kyselinu.

Budou si moci bohatí kupovat mládí ??

Představte si, že je Vám něco kolem 60-ti let, jste velmi bohatý a náhle zatoužíte být mladší a plný životní energie. Stále ještě platí heslo „jediné, co si za peníze nekoupíš je zdraví“. Ale i toto heslo může být za několik let minulostí!!!

Odhalení: Kdo postavil Měsíc?

Kdo z vás se dívá každý večer na oblohu a pozoruje hvězdy nebo Měsíc? Kolik lidí vůbec přemýšlí o tom, co máme nad hlavou? Nebo si říkáte, že na nudném šedém Měsíci není nic zajímavého.

Zahadné Gantenbrinkovy dveře ve Velké pyramidě! Co se tam ukrývá?

Je zde ještě hodně záhad kolem Velké pyramidy. Například stále nevíme k čemu sloužila velká galerie. Dále nevíme, k čemu složila tzv. královnina komora a konečně k čemu sloužili šachty, které vedou z této komory. Nevíme ani co je za kamennými uzávěrami těchto šachet. Něco bychom se o tom všem právě mohli dozvědět díky zkoumání těchto šachet, protože jsou tzv. královninou komorou spojeny. Důkladně jsme to zkoumali.

3 bizarní konspirační teorie, které se ukázaly jako pravdivé

Důstojník Americké armády Devise plánoval zabít nevinné lidi a hodit to na Kubu

Pyramidy byly postaveny stroji? + VIDEO

Myšlenka využití strojů k získání výrobků se vynořila už v 17. a 18. století, v protikladu k používání ručních nástrojů v dřívějších dobách. Ovšem v dávných dobách se strojů používalo daleko víc (a možná mnohem víc) než se všeobecně předpokládá.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com