Islámský Stát

Islámský Stát

Islámský stát (dříve označovaný zkratkou ISIL - Islámský stát v Iráku a Levantě) je radikální teroristická organizace, která původem pochází z Iráku. IS je proslulý svou přísnou interpretací islámu a jeho popravy pravidelně plní titulky novin po celém světě. Mapa Islámského státu aktuálně poukazuje na fakt, že toto radikální islámské hnutí již ovládá podstatnou část blízkého východu. Více... Islámský stát

Děsivé proroctví papeže Jana Pavla II.: Islám zaplaví Evropu, bude to invaze. Církev by...

Biskup a zároveň blízky spolupracovník Jána Pavla II. Mauro Longhi prehovoril o udalosti, ktorej bol svedkom v marci 1993 pri návšteve Santi Pietro e Paolo de Bienno vo Val Camonica. Biskup odhaľuje znepokojujúcu víziu pápeža Jána Pavla II., ktorá doteraz nebola verejnosti známa.
Islámský stát

Islamisté vyplnili hrozbu. Popravili unesenou humanitární pracovnici

Islamisté v Nigérii zabili humanitární pracovnici, kterou drželi jako rukojmí. Stalo se tak poté, co vypršelo ultimátum, které ozbrojenci dali. Informovala o tom dnes agentura Reuters s odvoláním na nigerijskou vládu.

V České republice se brzy mohou objevit no – go zóny, jelikož muslimové...

České republice hrozí nebezpečí, že se v důsledku migrantů stane společností, která bude mít no – go zóny, tvrdí aktivistka.

Muslimská svatba: Nevěsta dostala facku od ženicha hned na začátku, aby nezapomínala, kdo je...

Internetom a sociálnymi sieťami koluje video z moslimskej svadby, kde ženích, aby ukázal, kto je tu šéf, dáva facku svojej maloletej neveste. Video sa stalo ihneď virálnym s negatívnymi reakciami.

Šokující odhalení: Uprchlický tábor Moria v Řecku ovládá Islámský stát

Reportéři německé televize Deutsche Welle vydali znepokojivou reportáž o teroru v uprchlickém táboře Moria. Morii ovládla skupina stoupenců Islámského státu a brutálním způsobem trestá kohokoliv, kdo odporuje jejímu radikálnímu pojetí víry.

Výuku ve školách likviduje islám. Islámské zákazy a příkazy, strach, vyhrožování i mlčení nadřízených,...

Výuku v rakouských školách likviduje islám, stěžuje si učitelka z Vídně Susanne Wiesingerová, která působí posledních 25 let ve vídeňské čtvrti Favoriten, kde momentálně žije nejvíce přistěhovalců.

Vítejte v islámské Francii. Podívejte se na šokující video

VIDEO zde (euportal.cz, foto: Facebook, video: Facebook)

Islamistka v patnácti odešla z Německa k Islámskému Státu. Teď se vrací vycvičená ve...

Mladá stoupenkyně takzvaného Islámského státu (IS) z německé Kostnice byla zadržena při návratu ze Sýrie, kam uprchla jako 15letá v roce 2013 a provdala se tam. Sarah O. se do vlasti vrátila i se svými třemi dětmi, informovala dnes agentura DPA.

Multikulturní Anglie: Odpůrci islámu jsou pronásledování víc jak českoslovenští chartisté

Takže britská prokuratura reagovala na fakt, že jí odvolací soud shodil odsouzení Tommyho Robinsona kvůli té drobnosti, že rozsudek neobsahoval konkrétní popis skutkové podstaty tím, že do obnoveného líčení přidala dvě nová obvinění.

Kandidát KDU-ČSL na senátora Daniel Herman podporoval organizaci islámských teroristů

Zveřejňujeme článek z roku 2013 o podivných vazbách současného kandidáta na senátora za KDU-ČSL: Předevčírem se lídr pražské kandidátky KDU-ČSL Herman, v on-line rozhovoru na portálu idnes, jako kluzký had vylhal z podpory teroristické organizaci lidoví mudžahedíni Íránu, kterou jim vyjadřoval slovem i písmem.

Oblíbené články

Konec cirkusů v Čechách?

Cirkusy, které majú v Čechách dlouholetou tradici, budou musel vynechat ze svých představení všechna zvířata. Ministerstvo zemědělství (MZe) na základě požadavku ministerstva životního prostředí totiž navrhuje úplný zákaz vystupování a drezury zvířat v cirkusech.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com