Islámský Stát

Islámský Stát

Islámský stát (dříve označovaný zkratkou ISIL - Islámský stát v Iráku a Levantě) je radikální teroristická organizace, která původem pochází z Iráku. IS je proslulý svou přísnou interpretací islámu a jeho popravy pravidelně plní titulky novin po celém světě. Mapa Islámského státu aktuálně poukazuje na fakt, že toto radikální islámské hnutí již ovládá podstatnou část blízkého východu. Více... 

Korán

Washington Post: Biblia sa dostala na zoznam „nevhodných kníh“, ktoré by nemali byť v...

Biblia sa dostala na oficiálny zoznam nevhodných kníh na základe ohlasov ľudí. O zozname informovala Asociácia amerických knižníc. Aj takáto drobnosť ukazuje, že svet sa prudko mení a Biblia, ktorá bola dosiaľ osnovou morálky našej civilizácie, sa stáva prekážkou pre novú morálku, ktorá našu spoločnosť postupne ovláda

Do půl roku obohatím Česko! Abdullahovi už nevěsta vyřizuje papíry, aby mohl legálně migrovat

Maximálně půl roku a máte mě tu! Pákistánec Abdullah (23), který se před několika měsíci oženil s českou učitelkou Arianou (65), už nadšeně vyhlíží stěhování do Česka, kde by údajně rád založil rodinu. Zamilovaná žena už se vrátila domů a aktuálně zde zařizuje vše potřebné k tomu, aby Abdullah mohl legálně přicestovat a usadit se tu.

Teror muslimů v Evropě překračuje všechny meze. Podívejte se, jakého odporného činu se dopustili...

Francouzi se už delší dobu nemohou cítit bezpečně, a platí to o to víc v době ramadánu... Jedna z kamer v pařížském supermarketu zachytila útok muslima na muže, který si koupil karton piv.

Imigrantská špíno, vrať se zpět! Český muslim si stěžoval na nadávky, zatímco vedle demonstroval...

Přibližně tři stovky příznivců iniciativy Islám v ČR nechceme vyrazily dnes ve čtyři hodiny odpoledne na náměstí Přemysla Otakara v Českých Budějovicích. Mluvil k nim nejen organizátor akce - vysokoškolský profesor Martin Konvička, ale také například exmuslimka Pavlína Bitarová. Na protest proti této demonstraci se souběžně konala další akce u katedrály sv. Mikuláše, hned vedle náměstí. Tam se ale sešla pouhá třicítka lidí.

Spoveď nemeckej policajtky: Moslimovia pred policajtmi nemajú absolútne žiadny rešpekt

Tania Kambouriová, policajtka v nemeckom meste Bochum, dcéra gréckych prisťahovalcov a autorka. 32-ročná Tania napísala knihu s názvom „Nemecko v modrom svetle – tiesňové volanie jednej policajtky“. V nej Kambouriová opisuje svoje skúsenosti, že stále viac ľudí má menší rešpekt k polícii. Policajtka si myslí, že to platí najmä pre moslimských imigrantov

Muslimové v Rakousku vyzývají ženy, aby se zahalovaly

To, že islám není kompatibilní s Evropskou kulturou přiznává stále více odborníků. Stále více dochází ke konfliktům mezi islámskou vírou a Evropskou kulturou. Dobrým příkladem je i sousední Rakousko ve kterém muslimové vyzývají ženy, aby se zahalovaly. Rakouská vláda však takové výzvy muslimských vůdců odmítá.

Vojenský analytik Koller: Politici a analytici při svém žvanění v ČT i jinde vůbec...

A máme tu další, nikoli poslední, teroristický útok islamistů v Evropě. Podle redaktora ČT Borka si na to musíme zvyknout. Zajímalo by mne, proč bychom si měli zvykat na islamistický terorismus, ale i islamistickou ideologii jako něco evropského? Zvykli si oni na naši? Politici, redaktoři i analytici unisono kdákají o strašné tragédii obrovského rozsahu, vyjadřují soustrast, posílají kondolence a zapalují svíčky. Možná se zase sejdou, popadnou za ruce a budou pochodovat kdesi po prázdné ulici. Poté si zajdou na kebab a budou zase lhát voličům, umlčovat vlasteneckou opozici, organizovat ohlupování v médiích a lézt do zadku USA, Turecku a Saúdské Arábii.

Dědeček má čtyři manželky… Muslimská propaganda pro děti v zemi EU (+ foto)

Ve Švédsku vyšla nová dětská kniha s názvem „Dědeček má čtyři manželky“, což mj. další důkaz o normalizaci islámského mnohoženství ve Švédsku.
Islámský stát

Boli sme na uzavretej akcii, ktorú by islamisti zrejme utopili v krvi

“Možnosti integrácie islamu do neislamských národov a štúdium islamskej histórie sa snaží občas identifikovať medzníky, pri ktorých sa správanie islamských menšín mení. Do jedného percenta celkovej populácie sú v pokoji, kultúrne a jazykovo prispôsobivé, poslušné pri zákonoch, neagresívne, ústretové. Snažia sa nelíšiť od domáceho obyvateľstva,” začal o stave islamizácie Európy spisovateľ Benjamin Kuras. Stalo sa to za zatvorenými dverami pri debate o politickom islame, ktorá sa konala v konferenčnej sále Cirkvi husitskej v pražskom Karlíne. Hlavným hosťom bol však americký expert na politický islam a autor mnohých kníh Bill Warner. Ten hovoril na tému Hidžra – migrácia ako súčasť islamskej doktríny.

Arab ve Švédsku: „Jsme tu, abychom převzali vaši zemi“

Ve Švédsku se rozhořel další skandál, který začal nenávistným příspěvkem muslimského imigranta, když se chvástal na Facebooku. Napsal: „My Arabové jsme tu, abychom převzali vaši zkurvenou zemi, tak poklekněte a dejte můj penis do úst vaší švédské děvce.“
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com