Islámský Stát

Islámský Stát

Islámský stát (dříve označovaný zkratkou ISIL - Islámský stát v Iráku a Levantě) je radikální teroristická organizace, která původem pochází z Iráku. IS je proslulý svou přísnou interpretací islámu a jeho popravy pravidelně plní titulky novin po celém světě. Mapa Islámského státu aktuálně poukazuje na fakt, že toto radikální islámské hnutí již ovládá podstatnou část blízkého východu. Více...Islámský stát

Západ deťom: Odmietanie kresťanstva, prijímanie islamu

V západnej Európe môžeme vidieť zvláštny fenomén, ktorý prebieha na školách. V rámci náboženskej výchovy sa študenti učia o islame, navštevujú mešity, v ktorých sa modlia a to i za nevedomosti ich rodičov. Naopak, kresťanstvo sa na Západe posúva do úzadia

Útok islámu na Evropu. Klára Samková po požáru Notre-Dame opět perlí

Právnička Klára Samková dostála své kontroverzní pověsti i v souvislosti s rozsáhlým požárem katedrály Notre-Dame. Rozhodně podle ní nešlo o náhodu, ale naopak o „útok islámu na Evropu“. Probíhající vyšetřování však ukázalo, že požár nejspíš souvisí s renovací věže chrámu.

Šílené. Takto to vypadá v islamizované Anglii. Podívejte se na děsivý dokument

Šílené. Takto to vypadá v islamizované Anglii. Podívejte se

Katalánsko by se mohlo stát první islámskou zemí v Evropě

Za poslední čtyři roky muslimská populace v Katalánsku vzrostla o 20%.

Muslimové demonstrují svou sílu a nadřazenost v Kodani. Podívejte se děsivé video

Muslimové demonstrují svou sílu a nadřazenost v Kodani. Podívejte se děsivé video.

Radikálního muslima v čele pražských muslimů nahradil jiný radikální muslim!

Radikálního muslima v čele pražských muslimů nahradil jiný radikální muslim! Výkonná rada Ústředí muslimských obcí v neděli jednohlasně zrušila členství Leonida Kušnarenka v pražské muslimské obci kvůli videu, v němž muslimy vyzýval, aby se ozbrojili.

Svobodnenoviny.eu: Muslimský vůdce chce, aby se španělský král omluvil za porážku islámu v roce...

Před několika dny, nový mexický prezident Andres Manuel Lopez Abrader požadoval, aby král Filip VI požádal o odpuštění za dobytí Španělska a nyní mešita v Seville učinila totéž, ale za reconquistu (když byli muslimští vládci vyhnáni z Andalusie-Španělska).

Muslimové obohacují civilizaci. Ženská obřízka je znakem civilizovanosti, tvrdí muslimský duchovní + VIDEO

Podle egyptského muslimského duchovního Abd al-Wahhaba Al-Maligiho je ženská obřízka civilizovaným zvykem a lékařskou prevencí.

Svobodnenoviny.eu: Palestinský klerik: „Francie se stane prostřednictvím džihádu islámskou zemí“ + VIDEO

„Budeme s nimi bojovat, dokud celý svět nepodlehne islámským pravidlům“.

Muslimové demonstrují svou sílu a nadřazenost v Kodani + VIDEO

Pietní shromáždění kulturně-humanitární organizace Hizb ut-Tahrir v Kodani - Dánsko. Cílem tohoto Alláhulibého sunnitského spolku, založeného v roce 1953 v Jeruzalémě, jehož řady se dnes odhadují na 10 miliónů lidí v 50 státech, je sjednotit celý muslimský svět pod vládou jednoho islámského kalifátu.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com