Islámský Stát

Islámský Stát

Islámský stát (dříve označovaný zkratkou ISIL - Islámský stát v Iráku a Levantě) je radikální teroristická organizace, která původem pochází z Iráku. IS je proslulý svou přísnou interpretací islámu a jeho popravy pravidelně plní titulky novin po celém světě. Mapa Islámského státu aktuálně poukazuje na fakt, že toto radikální islámské hnutí již ovládá podstatnou část blízkého východu. Více... 

Ex-muslim z Maroka varuje: Muslimové věří, že Evropa bude do 15 let islámská

Bývalý muslim z Maroka v současnosti žijící v Curychu má na Facebooku svou stránku.

Norská křesťanská univerzita použila v reklamě ženu, která měla na sobě hidžáb. Tvrdá kritika

Předmětem propagace je „Odbornost v oblasti párové a rodinné terapie, poradenství, řešení krizí, vztahů a vytváření sítí“.

Londýn se mění: 423 nových mešit a 500 zrušených kostelů

Britští multikulturalisté podporují islámský fundamentalismus. Muslimové se nepotřebují stát většinou v celé Velké Británii, stačí, když postupně islamizují nejdůležitější města. Tato změna již probíhá.

Merkelová přišla se skvělým plánem proti narůstajícímu vlivu islámu! Zpívejme…

Německá kancléřka Angela Merkelová na sjezdu její strany CDU ve Wittenburgu (Meklenbursko-Přední Pomořansko) prohlásila, že lékem na obavy z islámu je zpívání koled.

Dělá si srandu? Turecký vůdce islámského režimu Erdogan vyzývá ke svaté válce proti Evropě;...

Turecký vůdce islamistického režimu Recep Erdogan nedávno přednesl projev, ve kterém zaútočil na tureckou hraniční ofenzívu proti Řecku jako na islámskou svatou válku proti Evropě a naznačil možné obnovení Osmanské říše.

Další případ, který ukazuje, že se džihádisté Islámského státu a pachatelé zvěrstev dostali do...

Další případ, který ukazuje, že se džihádisté Islámského státu a pachatelé zvěrstev dostali do Evropy s imigrantskou vlnou a volně se pohybují po ulicích Evropy!

Islám zastaven! Anglický soud vynesl průlomový rozsudek! Berlín v šoku! Pražská média mlčí! +...

Česká média a politici Vám zase tají, že 14.2.2020 vynesl Anglický soud průlomový rozsudek. Podle něj v Anglii platí pouze anglické právo, žádná Šaria a podobné v Anglii nikdy neplatily a platit nemohou.

Mladí muslimští chlapci vyprávějí nizozemskému dobrovolníkovi: „Pokud zde budeme dominovat, budete všichni popraveni“

Bývalý generální ředitel Shell, který dobrovolně poskytoval vzdělání migrantům v Nizozemsku, uvedl několik šokujících příkladů svých zkušeností s nimi. I když měl také spoustu legrace, myslí si, že integrace muslimů se ubírá špatným směrem.
Merkelová

Merkelová je nejlepší kancléřkou, jakou kdy Islámský stát měl

Jsou Vánoce a opět jsou vražděni Evropané.

Svobodnenoviny.eu: Švédská učitelka: Ti, kteří odmítají islámský závoj, by měli opustit zemi

Švédská učitelka vyjádřila důrazný odpor vůči předloženému zákazu náboženských šátků ve školách a uvedla, že pro ty, kteří ho odmítají, není v zemi místo.

Oblíbené články

Daily Mail: Katastrofa v USA začala, v New Yorku zažívají biblické...

Peklo dorazilo do USA. Britský žurnalista Keith Griffith na portáli dailymail načrtáva pochmúrny obraz vírusom zasiahnutých USA, kde sa pandémia prudko šíri najmä v New Yorku. V posledných hodinách sa počet nakazených prudko zvýšil, prevyšuje počet 100 tisíc a americkému zdravotníckemu systému v New Yorku hrozí bezprostredný kolaps
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com