Islámský Stát

Islámský Stát

Islámský stát (dříve označovaný zkratkou ISIL - Islámský stát v Iráku a Levantě) je radikální teroristická organizace, která původem pochází z Iráku. IS je proslulý svou přísnou interpretací islámu a jeho popravy pravidelně plní titulky novin po celém světě. Mapa Islámského státu aktuálně poukazuje na fakt, že toto radikální islámské hnutí již ovládá podstatnou část blízkého východu. Více... 

Skutečná cena, kterou Evropa platí za muslimské “obohacování”

Organizace spojených národů v roce 2000 prosazovala "nahrazení" evropského obyvatelstva muslimskými migranty z rozvojových zemí.

Brutální útok na muslimskou studentku v USA. Zachyceno na VIDEU

Syrská muslimská dívka nosící hidžáb byla napadena jinou dívkou v prostorách školní koupelny na vysoké škole Chartiers Valley v Pittsburghu v USA. Napadená muslimka opakovaně křičela „Nechte mě samotnou“. Místní úředníci a policie nyní zdokumentovaný boj mezi dvěma studentkami vyšetřují.

Švédská islámská strana žádá pro muslimy zvláštní ochranný status jako ohrožena menšina

Od novembra existuje vo Švédsku novo založená islamská strana (ktorá má skryté islamistické štruktúry). Jej názov je Nyans. Strana tvrdo presadzuje rôznymi metódami svoj „vznešený“ cieľ. Tým je dosiahnutie zákona, podľa ktorého budú všetci moslimovia vo Švédsku vyhlásení za minoritu, ktorá potrebuje mimoriadnu ochranu

Erdogan žádá regulaci či zákaz sociálních sítí, nenechá se prý urážet

Turecko zavede regulace sociálních sítí nebo je přímo zablokuje, oznámil ve středu podle agentury Reuters prezident Recep Tayyip Erdogan. Prezident přitom už dříve uvedl, že internetoví uživatelé urazili jeho rodinu.

Tak naší práci islám ocenil. Muslimové zveřejnili, že Češi jsou největší nepřátele islámu

Děláme svou práci dobře, muslimové zuří, že Češi jsou silně proti šíření islámu v České republice.

Modlitby Eida Mubaraka: Jak provádět modlitby Eid-ul-Adha + VIDEO

Eid ul Adha, svátost oběti, která je vždy 30. července, připomíná ochotu proroka Ibrahima obětovat svého syna z poslušnosti Božímu příkazu. Muslimští praktici se zapojí do programu Eid Salat, který přichází v několika různých fázích.

Cítí se méněcenní a nenávidí Západ

Před několika dny se mi dostal do rukou rozhovor s bývalým příslušníkem Al Kajdá, který přeběhl k německé tajné službě, tedy jakýmsi insiderem ve věcech islámu a islamismu. Irfan Peci hovoří o tom, proč mladí migranti bojují proti společnosti, která jim poskytla útočiště, i o nedávných kraválech ve Stuttgartu a ve Vídni.

Muslimové ve České mešitě stříleli a ještě se při tom fotografovali

Čeští muslimové si přímo v brněnské mešitě udělali terč a stříleli něj airsoftovou pistolí - napodobeninou zbraně s plastovými kuličkami. Fotografovali se při tom v akčních pózách. Snímky jednoho z nich v pondělí zveřejnil na svém blogu bývalý brněnský muslim Lukáš Lhoťan.

Donutí nás ze strachu z budoucnosti sahat po koránu?

Začala sa islamizácia Európy a so súhlasom EÚ prudko pokračuje. Cieľom moslimskej kultúry je siahnuť až na Vatikán!

Německý soud podpořil dětské sňatky muslimů, chrání je prý Ústava. Navíc otevřel dveře dalšímu...

Nejvyšší občanský a trestní soud v Německu, Spolkový soudní dvůr, vydal rozhodnutí, že nový zákon, který zakazuje dětské sňatky, může být protiústavní, protože všechna manželství, včetně sňatků uzavřených podle práva šaría, jsou chráněna Ústavou. Toto rozhodnutí, které prakticky otevírá v Německu dveře legalizaci dětských sňatků uzavřených podle práva šaría, je jedním z rostoucího počtu případů, kdy německé soudy – ať vědomě či nevědomě – podporují vytvoření paralelního islámského právního systému v zemi. Podrobně se touto záležitostí, ale i zasahováním islámského práva do německého právního systému a u našich západních sousedů fungující policii šaría, zabývá Soeren Kern, vedoucí spolupracovník Gatestone Institute v New Yorku.

Oblíbené články

Infektológ z poradného tímu premiéra: Už teraz sa diskutuje o obmedzeniach...

Infektológ Pavol Jarčuška, ktorý pôsobí v poradnom tíme premiéra a ako konzultant Ministerstva zdravotníctva pri nákupe koronavakcíny, hovorí, že vakcína proti ochoreniu COVID-19 bude už tento rok. S masívnym očkovaním sa vo svete podľa neho začne už na jeseň, najskôr pravdepodobne v USA
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com