Islámský Stát

Islámský Stát

Islámský stát (dříve označovaný zkratkou ISIL - Islámský stát v Iráku a Levantě) je radikální teroristická organizace, která původem pochází z Iráku. IS je proslulý svou přísnou interpretací islámu a jeho popravy pravidelně plní titulky novin po celém světě. Mapa Islámského státu aktuálně poukazuje na fakt, že toto radikální islámské hnutí již ovládá podstatnou část blízkého východu. Více... 

Egyptský právník řekl v televizi, že znásilnění odhalených dívek je “národní povinnost” + VIDEO

Egyptský právník způsobil rozruch poté, co v televizi prohlásil, že je jeho “vlasteneckou a národní povinností” obtěžovat a znásilnit mladé dívky, které nosí odhalené oblečení včetně roztrhaných džín.

Muslimský student přiznává, že nevěřící budou…

Během studentského mezináboženského setkání v americkém Portlandu byl muslimský zástupce dotázán, zda, pokud by světovou vírou byl islám, by byli nevěřící zabiti.

Ve Francii odzbrojují muslimské policisty!

Muselo to přijít. Ačkoli firmy a státní úřady mají ve Francii povinně předepsané kvóty na zaměstnávání imigrantů (a běda, když nesplní!), přinejmenším ve státní správě a provozech s vysokou expozicí diverze a záškodnictví, je zaměstnávání imigrantů prekérní.

Muž s nožem v ruce ohrožoval chodců v Bruselu a křičel “Allahu Akbar”

Policie v Bruselu minulý týden uvěznila muže, který hrozil bodnutím náhodných kolemjdoucích na ulici a opakovaně křičel "Allahu Akbar."

Britský řidič autobusu požadoval, aby žena sejmula hidžáb a on jí viděl do tváře....

Řidič meziměstského autobusu v britském Bristolu požadoval po cestující v hidžábu, aby svůj závoj sundala a on jí mohl vidět do obličeje. To vše z bezpečnostních důvodů. Žena ho udala za “rasismus” a zaměstnavatel ho potrestal.

Zástupci mešity v Malmö požadují snížení okolní zástavby, aby mešita byla vidět ze všech...

Představitelé mešity Mahmood v Malmö nejsou spokojení s tím, že okolní zástavba je příliš vysoká a údajně jejich mešitu zasťiňuje. Požadují, aby naopak jejich mešita ostatní budovy převyšovala a obrátili se na město.

Retro: Italský ministr vnitra: O zákazu islámského práva nebudeme diskutovat

“Není možné naši zem vystavit jurisdikci poznamenanou náboženským radikalismem,” říká italský ministr vnitra Marco Minniti a zdůrazňuje, že nepřipadá v úvahu, aby se právo Šaria v Itálii jakkoliv prosadilo.

Soud v Paříži potrestal muže, který označil migraci za “muslimskou invazi”

Stát, který trestá lidi za verbální projevy, nemá právo říkat si svobodný. Platí to i v případě Francie, kde odvolací soud potrestal Erica Zemmoura pokutou 5 tisíc eur za “vyvolávání nenávisti proti muslimům”. Zemmour v roce 2016 mluvil o “muslimské invazi”, které Francie čelí a varoval před rizikem náboženské války ve Francii.

Itálie má problém. Bangladéšští imigranti a uprchlíci požadují islamizaci obecních úřadů

V městě Palma Campania u Neapole, kde žije 18 000 osob, se "vytvořila" bangladéšská komunita, oficiálně asi 2000 lidí, reálně zřejmě podstatně větší.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com