Islámský Stát

Islámský Stát

Islámský stát (dříve označovaný zkratkou ISIL - Islámský stát v Iráku a Levantě) je radikální teroristická organizace, která původem pochází z Iráku. IS je proslulý svou přísnou interpretací islámu a jeho popravy pravidelně plní titulky novin po celém světě. Mapa Islámského státu aktuálně poukazuje na fakt, že toto radikální islámské hnutí již ovládá podstatnou část blízkého východu. Více... 

Organizace islámské spolupráce vyzvala OSN, aby vyhlásila islamofobii za formu rasismu

Organizace islámské spolupráce (OIC) v březnu vyzvala generálního tajemníka OSN, aby svolal zvláštní zasedání Valného shromáždění OSN, vyhlásil islamofobii za formu rasismu a pověřil zvláštního zpravodaje monitorováním a bojem proti této hrozbě v západních zemích.

Muslimské ženy nedodržují zákon o zákazu nošení burkin v bazénech ve Francii

Muslimské ženy ve Francii bojují za svá občanská práva tím, že vzdorují zákazu nosení burkin na jejich místním plaveckém bazénu.

Svobodnenoviny.eu: Islamisté zatčeni poté, co plánovali masakr ve francouzské mateřské škole plné dětí

Dva islamističtí extremisté, oba ve věku 20 let, byli zatčeni policií v Paříži poté, co údajně plánovali masakr v mateřské škole plné dětí, informoval deník Breitbart.

Potvrzeno: Integrace muslimů je holý nesmysl. Muslimové se integrovat odmítají

Jak vyplývá z životní reality i učiněných průzkumů, drtivá většina muslimů se do západní společnosti integrovat nechce a tudíž nebude. Integrace muslimů do západní společnosti je zkrátka holý nesmysl, který nemá nic společného ani s realitou ani s muslimy.

Líheň extremismu. Džihádisté a jejich rodiny se musí vrátit do Evropy, apeluje expertka

Neústupnost západoevropských zemí, které brání svým občanům zadrženým v zahraničí kvůli podezření z příslušnosti k organizaci Islámský stát (IS) a jejich rodinným příslušníkům v návratu do vlasti, se nedávno dostala do pozornosti médií poté, co irácký soud odsoudil k smrti devět francouzských občanů, ačkoliv jejich proces vykazoval podezření z mučení, poukazuje Letta Taylerová v komentáři pro server Al-Džazíra. Odbornice na terorismus z lidskoprávní organizace Human Rights Watch (HRW) připomíná, že podle Francie, Británie a Nizozemska je z logistických problémů a bezpečnostních rizik nemožné pomoci jejich občanům obviněným z členství v IS.

Retro: Schwarzenberg: Mešity ať v ČR rostou. Islám mi nevadí

Lídr TOP 09 a kandidát na premiéra Karel Schwarzenberg by v Česku klidně uvítal víc mešit. Islám mu nikterak nevadí, muslimové jsou prý výborní lidé.

Dívka dostala ve škole domácí úkol: Napiš dopis rodině o své konverzi na islám....

„Napiš dopis rodině o své konverzi na islám“ – tak zněl domácí úkol, který dostala dvanáctiletá dívka ve škole v Houghton-le-Spring ve Velké Británii. Její otčím nesouhlasil s jeho splněním a podal stížnost.

Merkelová přišla se skvělým plánem proti narůstajícímu vlivu islámu! Zpívejme…

Německá kancléřka Angela Merkelová na sjezdu její strany CDU ve Wittenburgu (Meklenbursko-Přední Pomořansko) prohlásila, že lékem na obavy z islámu je zpívání koled.

Svobodnenoviny.eu: Německý soud smetl ze stolu zákaz plavání v plaveckých bazénech v islámských plavkách...

Zákaz plavek, které jsou v souladu s islámským právem šaría, známé jako burkini, byl zrušen vyšším správním soudem v německém spolkovém městě Porýní-Falc poté, co soudce rozhodl, že zákaz porušuje ústavu.

Oblíbené články

Organizace islámské spolupráce vyzvala OSN, aby vyhlásila islamofobii za formu rasismu

Organizace islámské spolupráce (OIC) v březnu vyzvala generálního tajemníka OSN, aby svolal zvláštní zasedání Valného shromáždění OSN, vyhlásil islamofobii za formu rasismu a pověřil zvláštního zpravodaje monitorováním a bojem proti této hrozbě v západních zemích.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com