Islámský Stát

Islámský Stát

Islámský stát (dříve označovaný zkratkou ISIL - Islámský stát v Iráku a Levantě) je radikální teroristická organizace, která původem pochází z Iráku. IS je proslulý svou přísnou interpretací islámu a jeho popravy pravidelně plní titulky novin po celém světě. Mapa Islámského státu aktuálně poukazuje na fakt, že toto radikální islámské hnutí již ovládá podstatnou část blízkého východu. Více... Islámský stát

My vás rádi mít nebudeme. Islám ctí jiné hodnoty. Muslimský učenec má vzkaz pro...

Jak můžete bránit radikální islám? Ptá se Majid Rafizadeh, politolog a badatel z Harvardu, západních liberálů. Připomíná, že islamisté stojí přesně proti hodnotám, které tzv. liberálové západního střihu tak rádi obhajují ve svých zemích. Jeho názory se prý dotyční snaží vytěsnit, protože střílí takzvaně do vlastních řad. Článek z Gatestone Institute přeložil Radomír Bobek.

Vzbura islamu vo Francúzsku sa začala už dávno. Kto to ale povie, hrozí mu...

Francúzske médiá i politici zamlčiavajú, že čoraz častejšie prepukajúce ťažké nepokoje vo Francúzsku sú riadené radikálnym islamom. Kto to verejne vysloví, ten musí počítať s okamžitým trestným oznámením, ktoré na neho podá Centrum proti islamofóbii (CCIF). Za centrom stojí Moslimské bratstvo Francúzska. Uviedol to liberálno-konzervatívny magazín TYCHIS.

Ve Francií vypálili kostel a zanechali islámský nápis Alláhu akbar …

Ve Francii vypálili kostel Saint-Pierre du Matroi v městě Orleans.

Imám kázal v Dánsku: Muslimové musí dobýt Evropu a zničit Izrael + VIDEO

Imam Mundhir Abdallah z mešity Masjid Al-Faruq v Kodani požaduje nové islámské dobytí Al-Andalu (Pyrenejského poloostrova –pozn.red.), Balkánu a Říma, aby splnil slib Proroka Muhammada.

Francúzsko rozdelia na 2 časti: V jednej bude demokracia a v druhej islam a...

Vo Francúzsku je čoraz viac Francúzov moslimskej viery a čoraz viac moslimov, ktorí trvale v krajine žijú. Moslimov každý rok razantne pribúda. A ich podiel na počte obyvateľov Francúzska sa percentuálne neustále zväčšuje.

Itálie: Kříž lepší půlměsíce

Zatímco na sobotní svátek 1030-letého výročí pokřesťanštění Ruski prezident Putin prohlásil, že křesťanství je základem ruské státnosti, evropské země se potýkají s pokračujícím multikulturním poislámšťováním.

Islám je jako nacismus? Klára Samková potrestána, je tu oficiální DOKUMENT

Advokátka Klára Samková zveřejnila listiny, které vysvětlují, proč jí byla uložena pokuta ze strany České advokátní komory. Jde o incident, při kterém proklela tureckého velvyslance.

Maso „halal“ se stává v Německu novým standardem

Přední němečtí výrobci masa často zpracovávají maso podle islámských zákonů, jatka stojí před rozhodnutím zda mají více zpracovávat maso podle islámských zákonů.

Ve Francii islamismus již ovládá přímo státní orgány. Zde máte příklady toho, co se...

Ve všech otázkách týkajících se přistěhovalectví a islámu se francouzská nejvyšší státní rada stala islámsko-levicovým orgánem, který se zasazuje o podporu muslimské imigrace a rozšiřování islámu a islamismu ve Francii.

Počet radikálních islamistů ve Švédsku vzrostl desetinásobně

V loňském roce švédské úřady oznámily, že počet islámských radikálů ve Švédsku vzrostl z 200 na 2.000 během deseti let.

Oblíbené články

Kalousek: Češi by se měli lépe, kdyby po válce Němce nevyhnali

Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek čelí kritice za svoje slova o tom, že se Češi mohli mít lépe, kdyby nevyhnali po válce Němce a následně si pak nezvolili komunisty. Na jeho slova ostře zareagoval europoslanec ODS Jan Zahradil.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com