Islámský Stát

Islámský Stát

Islámský stát (dříve označovaný zkratkou ISIL - Islámský stát v Iráku a Levantě) je radikální teroristická organizace, která původem pochází z Iráku. IS je proslulý svou přísnou interpretací islámu a jeho popravy pravidelně plní titulky novin po celém světě. Mapa Islámského státu aktuálně poukazuje na fakt, že toto radikální islámské hnutí již ovládá podstatnou část blízkého východu. Více... 

Čeští muslimové podporují terorismus, šokoval jeden z nich

Někteří čeští muslimové podporují islámský terorismus, káží nenávist vůči nemuslimům a české mešity jsou finacovány ze Saudské Arábie pomocí nastrčených firem, uvedl na svém blogu Lukáš Abdalláh Lhoťan, jeden z mediálně nejznámějších českých muslimů. ParlamentníListy.cz mu zavolaly kvůli bližším informacím.

Schueftan: Arabové jsou nebezpeční, nepouštějte je sem, čím víc jich zachráníte, tím víc jich...

Čím víc lidí přijmete, tím víc jich bude chtít přijít, ve světě jsou stovky milionů lidí, kteří potřebují pomoc. Arabové jako kolektiv jsou nebezpeční, nepouštěl bych je dovnitř, nebo se jednou probudíte a už nebude žádná Evropa, říká izraelský bezpečnostní expert Dan Schueftan.

Německo: Takto se modlili muslimové na náměstí v Herne. Ztrácí Německo svou tvář? ...

Video, které bylo zveřejněno v úterý, vyvolalo mezi některými lidmi silné reakce.

Taxikář mě odmítl, že se prý odpálím, to se děje denně, útočí na nás,...

Máme právo na identitu, křesťanské Desatero by mi ale v ústavě nevadilo, říká předseda ústředí muslimských obcí Alrawi. Islámský stát je podle něj antiislámský a vystavuje muslimy dalšímu tlaku, Alrawi prý přitom přemýšlí o strategii prevence proti radikalizaci mladých muslimů.

Už se nebojím, říká homosexuální muslim, který žije v Česku

Někteří lidé si myslí, že islám trestá homosexualitu smrtí. Že to není pravda, tvrdí dnes stále větší množství muslimů. Existuje už celé hnutí homosexuálních muslimů, kteří mají dokonce své vlastní mešity.

Muslimky ve Francii bojují za právo nosit Burkini

V souvislosti s vlnou extrémních veder ve Francii opět rozpoutala debata o zákazu takzvaných Burkina. Muslimské ženy se rozhodli porušit pravidla plaveckého bazénu ve městě Grenoble a oblékli si speciální koupací úbor zahalující celé tělo kromě konce končetin a obličeje.

O muslimské sexualitě vypráví Češka, která si ji prožila. A vypráví podrobně

Co říká na nedávné útoky na ženy v Rakousku, Německu a dalších zemích, prozradila ParlamentnímListům.cz exmuslimka Pavlína Bitarová. Něco takového se prý dalo čekat a je podle ní nutné nedávat najevo svou slabost, jinak se podobné útoky budou opakovat. Promluvila také o sexuální frustraci některých muslimů i o tom, jaký je manželský sex v některých těchto rodinách.

Petra Procházková: Pohled muslima na evropskou ženu musí být někdy šokující

Běženci ze Sýrie, Maroka nebo Egypta se objevují v malých skupinách u kolínské katedrály s poselstvím: Je nám líto, co se stalo. Co stojí za silvestrovskými útoky?

V islamizovaném britském městě diverzita úplně zmizela, protože téměř všichni obyvatelé jsou muslimé

Pouze 48 z 4 033 lidí žijících v Savile Town jsou bílí, rodilí Britové a ve městě zbývá sotva jakákoli rozmanitost jako u většiny ostatních obyvatel z Pákistánu nebo Indie.

Fialu šokovala německá reportáž o sociálních dávkách pro uprchlíky. Neopakujme chyby druhých, vyzývají uživatelé....

„Podívejte se, jak německá vláda podporuje islamizaci země a jak muslimové pobírají sociální dávky a žijí si podle svých zákonů práva šaría,“ napsal na svém facebookovém profilu Radim Fiala ze strany SPD a sdělil reportáž německého televizního magazínu Spiegel z Hamburku. Jeho příspěvek vyvolal bouřlivou reakci na sociální síti.

Oblíbené články

„Realita, kterou na ČT neuvidíte.“ Kotlebovci natočili odvrácenou tvář Bruselu. Video...

O video, které na svém účtu na Facebooku sdílel poslanec Národní rady Slovenské republiky Milan Uhrík, je na internetu velký zájem. Videozáznam, který trvá přes sedm minut, totiž pojednává o odvrácené tváři Bruselu.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com