Islámský Stát

Islámský Stát

Islámský stát (dříve označovaný zkratkou ISIL - Islámský stát v Iráku a Levantě) je radikální teroristická organizace, která původem pochází z Iráku. IS je proslulý svou přísnou interpretací islámu a jeho popravy pravidelně plní titulky novin po celém světě. Mapa Islámského státu aktuálně poukazuje na fakt, že toto radikální islámské hnutí již ovládá podstatnou část blízkého východu. Více... 

Světový summit tolerance: Saúdská princezna říká nebo se snaží vysvětlit, že islamofobie je „myšlení“

Byl to první prezident Spojených arabských emirátů, pozdní šejk Zayed bin Sultan Al Nahyan, který prohlásil svému mladému národu, že „tolerance je povinnost“.

Podezřelý na mostě London Bridge byl zastřelen kvůli teroristickému útoku + VIDEO (bitva s...

Muž, jehož zastřelila policie na mostě London Bridge, zemřel na místě činu. Na podezřelém byla připoutána falešná bomba a tento incident se považuje za teroristický útok.

Počet muslimů, mešit na vzestupu v Japonsku uprostřed některých mylných představ, předsudků

V uplynulých letech došlo k nárůstu počtu studentů a pracovníků přicházejících do Japonska z islámských národů a mešity se zakládají v regionech po celé zemi.

Islámský extremista si za loňský silvestrovský útok v Manchesteru odsedí nejméně 11 let

Islámský extremista Mahdi Mohamud, který 31. prosince 2018 zaútočil na železniční stanici v Manchesteru nožem na více lidí, si odsedí nejméně 11 let ve vězení. Rozhodl o tom ve středu soudce Jeremy Stuart-Smith, no s tím, že odsouzený začne výkon trestu v psychiatrické léčebně se zvýšenou ochranou.

Úřady v Nizozemsku podle zpráv zatkly dva muže podezřelé z plánování „džihádistického“ útoku

Úřady v Nizozemsku podle zpráv zatkly dva muže podezřelé z plánování „džihádistického“ útoku pomocí bomby pro automobily a sebevražedných vest.

Španělé vyzkoušeli radikální metodu boje se stavbou mešit

Obyvatelé španělské Sevilly, kteří protestují protistavbě další mešity v jejich městě, vymysleli, jak si v této situaci pomoci.

Svobodnenoviny.eu: Děti ve Philadelphské muslimské společnosti říkají, že budou „sekat hlavy“ pro Alláha +...

„Nejedná se o izolované incidenty, děje se to v hlavních centrech země – včetně Pensylvánie.“

Hamáček: Islamofobie musí být potlačována všemi zákonnými nástroji. Facebook je nebezpečí pro demokracii

Sociální sítě a Facebook jsou podle ministra vnitra a šéfa ČSSD Jana Hamáčka škodlivé. „Facebook je dnes obrovské nebezpečí pro demokracii,“ řekl doslova Hamáček v Lidovém domě.

Vůdce skupiny proti „islamizaci“ Norska byl napaden několika muži poté, co během demonstrace zapálil...

Vůdce skupiny proti „islamizaci“ Norska byl napaden několika muži poté, co během demonstrace zapálil kopii Koránu. Záběry ukazují, že policie zasahuje, aby zastavila šarvátku.

O nebezpečí proměny Německa v Germanistán!

Po dlouhou dobu lidé z různých částí světa emigrovali do Německa, zatímco Němci často hledají spásu v zahraničí, píše rakouský portál Contra Magazin.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com