Islámský Stát

Islámský Stát

Islámský stát (dříve označovaný zkratkou ISIL - Islámský stát v Iráku a Levantě) je radikální teroristická organizace, která původem pochází z Iráku. IS je proslulý svou přísnou interpretací islámu a jeho popravy pravidelně plní titulky novin po celém světě. Mapa Islámského státu aktuálně poukazuje na fakt, že toto radikální islámské hnutí již ovládá podstatnou část blízkého východu. Více... 

Portál Ozzy: ČESKÁ REPUBLIKA JE NEJMÉNĚ PŘÁTELSKÁ ZEMÍ V EVROPĚ PRO MUSLIMY. SLOVENSKO JE...

Jaromir Balda roky žil v severní části České republiky většinou klidný život. Ovšem díky zprávám a politikům, kteří v televizi chrlí proti přistěhovalecké příznaky, vyvinul 72letý otevřený politický názor. Balda začal podporovat krajně pravicové hnutí za svobodu a přímou demokracii a sousedé ho viděli projíždět plakátem, kde bylo napsáno anti-přistěhovalecký migrant v okně auta.
Erdogan

Turecko: Islam je nadradený kresťanstvu. Dialóg medzi náboženstvami je neprijateľný

Nebolo to tak dávno, keď turecký prezident Erdogan vyhlásil, že neexistuje žiadny umiernený islam. Vládou financované riaditeľstvo pre náboženské záležitosti zašlo ešte ďalej a vydalo dokument, v ktorom sa píše, že Islam je nadradený kresťanstvu a iným náboženstvám. Podľa tohto dokumentu je dokonca neprijateľný aj dialóg medzi islamom a ostatnými náboženstvami.
Islám

Pouze křesťanští migranti by mohli zachránit budoucnost Evropy, říká německý expert na teologii. To...

Abychom zachránili identitu Evropy, je za potřebí podle odborníků na systematickou teologii z řad migrantů, kteří přišli jako uprchlíci z konfliktních zón na Blízkém východě, aby našli útočiště v různých evropských zemích, byli identifikováni křesťané.

Tip od čtenáře: Šiřte a sdílejte! Toto poselství je silné, lidské, emotivní a přesvědčivé....

Naštvaná mladá žena má dost toho pokrytectví západní společnosti. Má dost ignorování faktů a proto natočila emotivní video. Emotivní, ale plné nevyratitelných faktů.

Vyděsí radikální islám Západ až k paralýze?

Uprchlická politika německé kancléřky Angely Merkelové nebyla veledílem humanitární politiky; ale byla diktována strachem z televizních záběrů šířících se do celého světa.

Dánska strana, ktorá chce vyhostiť „moslimských sociálnych migrantov“, rýchlo rastie

Nová dánska pravicová strana, ktorá vyzýva Dánsku ľudovú stranu na tvrdšiu prisťahovaleckú politiku, napreduje. Podľa nedávneho prieskumu získala nová pravica, ako sa volá, podľa správy Jutland 4,6 percenta hlasov.

Největší bazén v největší muslimské komunitě v Rusku zakázal vstup muslimským ženám do bazénu

Aktivisté se zlobili, když plavecký bazén zakázal muslimským ženám vstup, ale sportovní centrum tvrdí, že rozhodnutí bylo založeno na finančních důvodech a nikoli náboženských.

Salafistické školy provozované mešity indoktrinují děti radikálním islámským světonázorem

Společné vyšetřování Nieuwsuura a novin NRC ukázalo, že děti, které navštěvují muslimské školy muslimských muslimů po celém Nizozemsku, se učí vážit zákony šaríje nad nizozemským právem.

Muslimské ženy mluví o sexuálním zneužívání šejků

„První diskuse a já se už třesu,“ tweetovala Sidrah Ahmad-Chan, badatelka z Toronta, která studovala násilí na základě pohlaví a islámofobii. „Ve naší komunitě vlastně vedeme rozhovory o duchovním zneužívání a sexuálním zneužívání,“ pokračovala.

Děsivé video z německého Hamburgu. Muslimové pořádají veřejnou manifestaci své nadřazenosti nad Němci

Podařilo se nám již zjistit od kolegů z Německa, že toto video je z počátku roku 2020 a jde o Hamburg. Muslimové se tam sešli nedaleko mešity, v které plánovali atentátníci z islámské teroristické organizace al Kaida útoky na USA, a demonstrující muslimové začali skandovat pokřik Alláh je největší a dávali najevo svou nadřazenost na nevěřícími německými psy.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com