Islámský Stát

Islámský Stát

Islámský stát (dříve označovaný zkratkou ISIL - Islámský stát v Iráku a Levantě) je radikální teroristická organizace, která původem pochází z Iráku. IS je proslulý svou přísnou interpretací islámu a jeho popravy pravidelně plní titulky novin po celém světě. Mapa Islámského státu aktuálně poukazuje na fakt, že toto radikální islámské hnutí již ovládá podstatnou část blízkého východu. Více... 

S muslimy zatočili tak rychle, že se ani nestačili divit. Zdravý rozum zvítězil, a...

Zdá se, že přece jenom na světě existují společnosti a lidé v jejich vedení, kteří ještě úplně neztratili zdravý rozum a smysl pro realitu. V závodě na zpracování masa ve Fort Morganu, v Coloradu v USA zaměstnávají, respektive zaměstnávali přibližně 600 imigrantů ze Somálska.

Macron vystoupil se zásadním prohlášením. Zamířil na radikální islám

Francouzský prezident Emmanuel Macron chce bojovat proti islámskému radikalismu. Jak píše server iDnes.cz, představil strategii, jejíž podstatou je potírání paralelní společnosti s odlišnými hodnotami i cizích vlivů na muslimy v převážně sekulární Francii.

Retro: Sedmáci v Trutnově se učili modlit pomuslimsku

A velmi „příhodně“ na škole pojmenované po Janu Amosovi Komenském. Tak se nemohu zbavit myšlenky, až se budou učit o Papuáncích..., co asi bude na sváču...

74letý muž kritizoval muslimské venkovní modlitby jako demonstraci moci a byl usvědčen z podněcování...

74letý muž ve Stockholmu byl usvědčen z trestného činu „podněcování k etnické skupině“. To mimo jiné po kritice muslimských venkovních modliteb jako způsobu označení náboženského území. Policie zmapovala rodinné příslušníky důchodce, co se mu na Facebooku líbí, a tlačila na něj při výslechu, jak využít jeho svobodu projevu.

Svobodnenoviny.eu: Muslimové se smějí modlit v pracovní době, rozhodl švédský soud

Švédští zaměstnavatelé nesmějí svým zaměstnancům bránit v modlení během pracovní doby, rozhodl švédský správní soud v Malmö.

Kritik islámu byl nalezen mrtví – vyšetřuje se jako vražda

Vyšetřování vraždy bylo zahájeno v norském Agderu poté, co byl v bytě nalezen mrtvý Dan Eivind Lid, který je označován za ústřední postavu skupiny Stop islamizaci Norska (SIAN).

Dánské premiérce se už zajídá šaría

Po poslední sérii rozvodů manželství judikovaných imámem na dánském ostrově Fyn toho má už dánská premiérka Mette Frederiksen dost.

Islámské právo šaría v Evropě: Již brzy. Zrazují nás i vlastní duchovní. Kardinál Burke...

IVAN POLEDNÍK se zamýšlí nad důvody pasivního či dokonce vstřícného postoje mnohých duchovních k islámu a přináší vyjádření několika kněží i katolických laiků, kteří vědí, kam tato cesta vede

„Muži si mohou vzít své vlastní dcery“, klerik dává fatvu, muslimové jsou pobouření

Není novinkou, že Fatwa daná kleriky rozzuřila muslimy. V muslimském světě je povolání učenců a kleriků považováno za nositele Nobelovy ceny a muslimové je respektují a řídí se tím, co říkají. To ale neznamená, že je muslim bude slepě následovat, muslimové jsou natolik rozumní, aby rozlišovali mezi dobrým a špatným.

Tento muslimský klerik vyzval všechny muslimy, aby konvertovali na křesťany, aby se vyhnuli pekelnému...

Všichni muslimové se musí změnit na křesťana, aby se vyhnuli pekelnému ohni, říká klerik, který řekl, že měl sen a vše, co z toho mohl odvodit, je, aby všichni muslimové konvertovali na křesťany, aby se vyhnuli riziku pekelného ohně !!!.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com