Soros naléhá na EU, aby omezila financování Maďarska a učinila zemi „testovacím případem.“ Je...

„Vyzývám EU, aby z Maďarska udělala zkušební případ,“ napsal Soros ve svém prohlášení a vyzval Brusel, aby udělal příklad z Maďarska, včetně pokusů spojit financování EU s podmínkami právního státu.
Viktor Orbán

Orbán se pustil do paktu o migraci. Návrh paktu EK o migraci: Nový pás...

Jeden může svazovat balíček s obyčejným provázkem nebo sametovou stuhou. Může to být krásný zdobený obal nebo obyčejná lepenková krabice. Můžete jej předložit s úsměvem nebo předat s ponurým obličejem. Jde ale o to, co v tomto balíčku je. Ornament nijak nemění vnitřní obsah. A Evropská unie je opravdu dobrá v načechrání a zdobení něčeho, co nakonec nedává smysl.

EU páchá zradu na svých občanech: přerozdělování imigrantů!

Předseda rakouských svobodných (FPÖ) Herbert Kickl nazval na středu připravovaný návrh Evropské komise EU o přerozdělování imigrantů „další zradou EU na svých občanech“. Návrh má členské státy volky-nevolky zavázat k „solidaritě“, což není nic jiného než konspirační krycí název pro přelozdělování imigrantů zejména do těch zemí, které je nechtějí.

EU zachová postupy podle článku 7 proti Polsku a Maďarsku

Německý státní ministr pro evropské záležitosti Michael Roth po zasedání Rady pro obecné záležitosti (GAC) oznámil, že „neexistuje žádný základ pro ukončení postupů podle článku 7 proti Polsku a Maďarsku“ a v těchto postupech je třeba pokračovat.
Evropská unie

Podvolení: Bláznění kolem koronaviru má zakrýt něco horšího. Německo chystá druhý díl migrantské invaze....

PETR HÁJEK upozorňuje, že experiment s euronegroidní rasou, na jejímž životě tyranům z EU jedině záleží, vstupuje do možná rozhodující fáze

Markéta Šichtařová odhaluje fatální dopady plánu von der Leyenové. Co pak udělá Čína s...

INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Pokud by se zcela hypoteticky podařilo splnit technicky nemožný plán vyhlášený předsedkyní Evropské komise Ursulou von der Leyenovou, snížit emise CO2 k roku 2030 nejméně na 55 procent, znamenalo by to likvidaci evropského průmyslu a evropské prosperity. Markéta Šichtařová je navíc přesvědčena, že už jen nepodařený pokus o dosažení tohoto cíle evropskou ekonomiku oslabí. Davovou obsesi, kterou pozorujeme v souvislosti s covidem, srovnává s hrůzou z uhlíku a s tím, že se kvůli němu upečeme.

Merkelová: Navalnyj se stal obětí trestného činu, snažili ho umlčet. Von der Leyenová: Je...

Ruský opoziční politik Alexej Navalnyj se stal obětí útoku, který byl proveden s použitím látky ze skupiny Novičok, uvedla německá kancléřka Angela Merkelová. Podle političky jed v organismu Navalného je určen přesně a není o tom pochyb.

O 48 miliónov eur zo zdrojov Európskeho fondu regionálneho rozvoja môžu žiadať slovenské nemocnice

Prvá zo série výziev o nenávratný finančný príspevok, zameraná na subjekty hospodárskej mobilizácie, je otvorená od včera. Vedenia 49 nemocníc môžu svoje žiadosti predkladať priebežne do konca roka, kedy sa výzva uzavrie. Ďalšie výzvy...

Maďarsko zavírá své hranice

Příčinou je, že počet nakažených na koronavirus se v zemi zvýšil, přičemž většina z nich je ze zahraničí. Proto se maďarská vláda rozhodla chráni své obyvatele.Maďarsko zatím zaznamenalo 5511 nakažených, z nichž 614 zemřelo.Maďaři...

Evropská unie podporuje imigraci a islamizaci Evropy. Potvrzují to fakta

Pobavil mě komentář Hamáčkova Ministerstva vnitra, který tvrdí, že Evropská unie a neziskovky nepodporují masovou imigraci a islamizaci – jsou to prý dezinformace. Zaprvé sami vidíme, že například Angela Merkelová pozvala imigranty do Evropy, zadruhé Evropská unie prosazovala a prosazuje přijímání a přerozdělování migrantů, zatřetí EU se hlásí k podpoře migrace i ve svých oficiálních materiálech, začtvrté existuje x důkazů, že neziskovky podporují migraci a některé z nich de facto pašují imigranty do Evropy. Podle mého názoru ministerstvo vnitra ve světle těchto faktů jenom sprostě lže a je to ministerstvo vnitra, kdo šíří dezinformace.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com