Krize Merkelové: Německo čelí očarujícímu zvýšení příspěvků do EU po Brexitu o 14 miliard...

Nemecko Angely Merklové by mohlo být ponecháno v krizi, protože se ukázalo, že země bude muset po Brexitu platit výrazně vyšší příspěvky do EU.

Europoslankyňa Anna Widdecombe předvedla neuvěřitelný projev proti nizozemské europoslankyni kvůli brexitu + VIDEO

Anna Widdecombe přednesla provokační řeč, hájící 17,4 milionu lidí, kteří hlasovali pro Spojené království, aby odešli z EU poté, co se nizozemský europoslanec Sophie in 't Veld pokusil argumentovat, že většina lidí ve Velké Británii nehlasovala pro Brexit.

Zuřivost EU: Brusel zachvátil plány na zavedení minimální mzdy v celé EU „Ďábel v...

Evropská komise napadla plány na zavedení minimální mzdy v celé EU, přičemž řada zemí varovala, že by toto opatření mohlo ohrozit jejich staleté modely kolektivního vyjednávání mezi zaměstnavateli a zaměstnanci.
Evropská unie

Rozhořčení v Bruselu: Hororové plány EU na období po Brexitu pro chudé a potravinářské...

EU byla obviněna z plánování snižování finančních prostředků až o 50 procent na některé z nejchudších států na kontinentu, aby kompenzovala náklady na Brexit a zvýšila obranné projekty.
Evropská unie

El País: Nepřátelé obklíčili Evropskou unii ze všech stran!

Španělský list El País varuje, že Evropská unie je obklíčena protivníky, konflikty a teroristickými skupinami.

Štvoricu Sýrčanov zachytili na Silvestra pri nelegálnom prechode slovenských hraníc. Vrátili ich do Maďarska

Slovenská polícia na svojom webe informovala, že skupinu Sýrčanov zadržala v utorok v Nových Zámkoch. Prevádzači, ktorí žijú v Nemecku, ale sú tiež Sýrčania, chceli previesť nelegálnych migrantov z Maďarska cez Slovensko do Rakúska. No nepodarilo sa...

Krize EU: Von der Leyenová pod tlakem nad skandálem v Německu poté, co telefon...

URSULA von der Leyenová, předsedkyně Evropské komise, byla nucena bránit se poté, co byl mobilní telefon ministerstva obrany, který je ve středu politického skandálu v něm byly vymazány všechny data.

Špičkový zákonodárce EU zvyšuje vyhlídky na snadný skotský návrat do EU

Nezávislé Skotsko by se po Brexitu mohlo vrátit do Evropské unie, říká David McAllister. Německý předseda výboru pro zahraniční věci parlamentu EU, který naznačil, že je připraven pomoci.

Exodus pokračuje i o Vánocích: 11 migrantů našla policie v chladícím návěse

Nákladní vozidlo s chladícím návěsem zastavila policie na dálnici v německé spolkové krajině Bavorsko. Informovala o tom agentura AP. Vodič se snažil policii přesvědčit, že o migrantech neměl ani tušení, když směřoval do Belgicka....

Bruselský chaos: Španělsko následuje Polsko v hrozbě, že opustí EU „Už žádné ponížení!“. Hrozí...

Ve Španělsku narůstá tlak na pravicové strany, aby podpořily odchod Brexitského stylu z EU, po rozsáhlé zuřivosti po celé zemi na základě rozhodnutí Evropského soudního dvora (ESD).
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com