Soud EU zamítá výzvu České republiky k zákonům o kontrole zbraní

Česká republika napadla zákaz poloautomatických pušek pro soukromé použití.

Nikdo neudělal pro EU tolik jako Juncker, prohlásila nová šéfka eurokomise

Von der Leyenová ocenila Junckerovy působení na čele eurokomise slovy, že Evropa je v mnohem lepším stavu, než když přišel do úřadu v listopadu 2014.

Je evropská komise neomylné božstvo?

Jistě je, vždyť je to komise složená z lidí tak nesmírně moudrých a nadaných rozumem tak bezchybným a neselhávajícím, že jakýkoli omyl či chybný úsudek kteréhokoli z jeho 28 členů je naprosto vyloučen. A je vynikající okolností, že míru této nadlidské duševní dokonalosti celé komise jako celku i každého z jejích členů zvlášť, jsme si mohli my Češi v minulosti (a můžeme tak činit i v přítomnosti), tak říkajíc osahat na jednom z členů této komise, jímž je naše krajanka a komisařka Věra Jourová.

EU odstartuje nové společné obranné projekty – ale co dělat?

Evropské státy doufají, že po schválení 13 nových společných obranných projektů posílí své vojenské schopnosti. Jaké jsou některé z těchto projektů a které země spolupracují?

EU chystá nová řešení uprchlické krize. Zapojeno bude i Česko

Ursula von der Leyenová chce, aby příští Evropská komise (EK) pod jejím vedením v první polovině příštího roku předložila nový plán k řešení migrace. Chce jím překonat současnou patovou situaci, kdy se členské země nejsou schopny shodnout na jednotné migrační politice. Von der Leyenová to dnes řekla v Berlíně po jednání se svou bývalou vládní šéfkou a německou kancléřkou Angelou Merkelovou.

Český europoslanec vystúpil na tlačovke výboru europarlamentu a ctenému europanstvu skysli povznesené euroúsmevy

Český europoslanec Ivan David povedal na tlačovej konferencii výboru europarlamentu: Naša krajina bola kedysi celkom sebestačná, teraz je len z 38 percent, potravinárstvo ovládajú cudzinci zo západu. O akej spoločnej poľnohospodárskej politike teda hovoríte?

Sluníčkáři s podporou EU a Německa dováží do Evropy vrahy a zločince z Afriky...

Sluníčkáři s podporou EU a Německa dováží do Evropy vrahy a zločince z Afriky a Brusel podporuje likvidaci evropských národů.

Evropské snění versus masová migrace

Evropské myšlení bohužel odmítá čelit realitě, jako by tato výzva byla příliš náročná na to, aby byla řešena.

Retro: Krvavá záminka dobrá. Předseda Evropské komise Juncker v souvislosti s bruselskými útoky vyzval...

Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker na tiskové konferenci po setkání s francouzským premiérem Manuelem Vallsem uvedl, že je třeba založit bezpečnostní unii: „Je nutná energetická unie, kapitálových trhů, ekonomická, monetární, ale domníváme se, že je nutná také bezpečnostní unie.“

Zajímá Merkelovou, která nemá děti, osud těch vašich? Bezdětná Evropa vydána na pospas znásilnění

Evropa nikdy neměla tolik bezdětných vedoucích evropských politiků jako dnes. Jsou "moderní", otevření, multikulturní a mají pocit, že všechno končí u nich.

Oblíbené články

První zkušenosti s kolonizací Marsu skončily smrtí osadníků

Expedici tvořili špičkoví vědci z nejrůznějších oborů a v počátcích experimentu si mnozí mysleli, že je čekají dva roky překrásné dovolené v ráji. Osm vědců ve skutečnosti mnohokrát balancovalo na hraně života a smrti.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com