Juncker

Juncker obvinil státy EU z pokrytectví

V diskusi o větších bezpečnostních silách na hranicích obvinil předseda Evropské komise Juncker členské státy EU z "nehorázného pokrytectví".

Jste otrokáři! Veteránka britské pravice rozbouřila Evropský parlament

Britská europoslankyně Ann Widdecombeová všem europoslancům od plic řekla, co si o nich myslí. Přirovnala své kolegy k otrokářům a kolonizátorům, od kterých je třeba se osvobodit.

Svobodnenoviny.eu: Kámoška Merkel v čele Evropské komise

Vždy je velmi zajímavé sledovat, jaké relativně neznámé jméno vytáhnou představitelé evropských vlád po volbách do Evropského parlamentu na přední funkce v EU.

EU zatím migraci omezovat nechce. Evropa je prý pro uprchlíky ideální

Evropa bude ideálním útočištěm pro žadatele o azyl a migranty ve světě, kde změny klimatu a globální chudoba vyženou rostoucí počty chudých lidí na cestu hledání lepších životů někde jinde. To je shrnutí schůzky EPRS, což je Parlamentní výzkumná služba EU.

Ivan David a Hynek Blažko seděli, aby lépe slyšeli Ódu na radost

Europarlament zahajoval jednání "hymnou" EU, kterou je Óda na radost od Ludwiga van Beethovena. Eurofederalisti při "hymně" stáli, unioskeptici z ID kam patří poslanci za SPD Ivan David a Hynek Blažko zůstali sedět. Kritiku svého sezení zdůvodnili na sociálních sítích.

Prostituce, drogy a alkohol. Aspoň v něčem jsou Češi na špici EU

Statistický úřad Evropské unie (Eurostat) tento týden zveřejnil nový výzkum, který se zabýval výdaji za prostituci, drogy, alkohol a tabák. A Češi nezklamali! V rámci Evropské unie patří ke špičce. České domácnosti v roce 2017 za zmíněné neřesti utratily 8,2 procenta svých celkových výdajů.

Maďarská vláda sdělila, proč EU hrozí zemi sankcemi. Za vším hledej…

Maďarská vláda má za to, že EU hodlá vyhlásit sankce proti republice kvůli pokusu o zavření univerzity amerického miliardáře George Sorose. Televizi RT to sdělila tisková služba maďarského premiéra Viktora Orbána.

Telegraph: Junckerův nástupnický skandál ukázal, že EU je lžidemokracie!

Evropská unie, „ve které je demokracie kontrolována samozvanou elitou“ čelí další krizi, píše publicista The Daily Telegraph Tim Stanley v článku, za který se v České republice upaluje.

Obrovské znepokojenie v Bruseli. Taliansko zavádza paralelnú menu

Predseda rozpočtového výboru talianskeho parlamentu Claudio Borghi Aquilina na Twitteri zverejnil zobrazenie, takzvaných Mini-BOTov, národnej meny paralelnej euru. O čo sa usiluje Rím a ako sa tieto plány prejavia na hodnote peňažnej jednotky EÚ?

EU souhlasí s rozšířením ekonomických sankcí pro Rusko do roku 2020

Vedoucí představitelé Evropské unie se ve čtvrtek dohodli na prodloužení hospodářských sankcí proti Rusku v souvislosti s otřesy na Ukrajině do konce ledna 2020, uvedl mluvčí.

Oblíbené články

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com