Guardian: Podle většiny Evropanů se EU do 20 let zhroutí!

Průzkum provedený výzkumným střediskem YouGov ve 14 evropských zemích ukázal, že většina Evropanů věří, že EU se v příštích 10–20 letech zhroutí, uvedla zpráva The Guardianu.

Z interního protokolu Evropské komise: Neexistuje žádná souvislost mezi imigranty a sexuálními útoky

Dramatické události, k nimž došlo na přelomu roku v několika německých městech, jsou prý pouze problémem veřejného pořádku.
Juncker

Zájmy EU a Ukrajiny „přesně stejné“, říká Juncker

Evropská unie a Ukrajina sdílejí strategické zájmy, řekl prezident Evropské komise v úterý a vyzval k trpělivosti a odhodlání, protože se Ukrajina snaží o sladění se západní Evropou.

Kvóty na migranty: Potrestat Česko! žádá Češka ve službách EU

Evropská komise žádá unijní soud, aby potvrdil, že Česká republika, Polsko a Maďarsko nesplnily v souvislosti s jednorázovým programem přerozdělování žadatelů o azyl podle kvót své povinnosti plynoucí z unijního práva. Informuje o tom ČTK.

Jak dál s Evropskou Unií?

Opravdová funkční demokracie může být jen v útvaru, ke kterému cítí většina občanů emotivní vztah, nikoliv v takovém, který je jim lhostejný nebo jej dokonce nenávidí. Demokracie je tedy věci srdce, jak o tom mluvil Masaryk.

Horší potraviny pro „horší“ obyvatele

Diskuze o dvojí kvalitě potravin v EU se vede léta. EU nejdřív nechtěla pochopit, že je možné, aby na východě byly potraviny horší než na západě. Když to pochopila, začala o dvojí kvalitě aspoň mluvit.

Téměř 37 procent Čechů je spokojeno s členstvím v EU

Jde o nejvyšší číslo od roku 2010. Vyplývá to z dubnového průskumu veřejného názoru, kterého se zůčastnilo víc než 1000 respondentů nad 15 let.

Sorosova OSN zaútočila na Maďarsko

OSN chce inicializovat řízení proti Maďarsku, protože odsoudilo syrského občana Ahmeda H. za terorismus.

Retro: Brežněv i profesor Putna blednou závistí! Vášnivá líbačka ukrajinského premiéra s předsedou Evropské...

Při setkání ukrajinského premiéra Arsenije Petroviče Jaceňuka s předsedou Evropské komise Jeanem-Claudem Junckerem v Bruselu zaplály oboustranné city, které se zhmotnily v horoucích polibcích.

K.rva! Učte se vysoké evropské politické kultuře, čeští burani! Nechtěná nahrávka z Evropského parlamentu...

Komisařka pro vnitřní trh, průmysl, podnikání a malé a střední podniky v Junckerově evropské komisi Elżbieta Bieńkowská po svém vystoupení v Evropském parlamentu použila slova, která svědčí o její úrovni. Mikrofon je však zachytil...
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com