Merkelová: Doterajší dublinský systém je nefunkčný, otázka rozdelenia utečencov v EÚ je riešiteľná

Nemecko podporuje úsilie Španielska obmedziť rastúci prílev migrantov z Maroka do Európy cez Stredozemné more. Madrid má v rozhovoroch s touto severoafrickou krajniou vedúcu úlohu, povedala nemecká kancelárka Angela Merkelová, ktorá v sobotu pricestovala do Andalúzie na dvojdňové rokovania so španielskym premiérom Pedrom Sánchezom.

EU oficiálně prohlásila, že jejím cílem je přijmout 50 milionů imigrantů. Evropská unie zradila...

Skvělé vystoupení francouzského europoslance Gillese Lebretona, který na víkendové konferenci SPD výborně vysvětlil, proč budou pro budoucnost Evropy zcela klíčové volby do Evropského parlamentu příští rok v květnu. Gilles Lebreton je členem Front National Marine Le Pen, která je součástí evropské parlamentního vlasteneckého hnutí Evropa národů a svobody (ENF), které je SPD členem

Evropská unie ustoupila v obchodní válce Spojeným státům!

Prezident Donald Trump při jednání s předsedou Evropské komise Jean-Claude Junckerem získal ústupky Bruselu, aby se zabránilo obchodní válce.

Když neprošly kvóty na přerozdělování uprchlíků, zkusíme to jinak! Nový plán Evropské komise

Povinné kvóty na uprchlíky neprošly, ale podle informací ČTK se Evropská komise nevzdává. Když nepomohl politický tlak, ani výhružky spojené s drakonickými pokutami, Evropská komise se snaží každého migranta osladit finanční částkou, kterou dostane stát, pokud přijme migranta na své území. Má jít asi o 6 tisíc eur, v přepočtu asi 155 tisíc korun.

Do EU míří exporadce Trumpa, aby se postavil Sorosovi a spojil silné vůdce

Steve Bannon býval jedním z hlavních spolupracovníků Donalda Trumpa. Byl jedním z mužů, kteří Trumpovi pomohli v cestě do Bílého domu. Dnes už Bannon pro Trumpa nepracuje. Našel si nový cíl. Vytáhl do boje proti americkému miliardáři Georgi Sorosovi. Informuje o tom server Daily Beast.

Maďaři bouchli v OSN do stolu. Jde o migraci

Podle informací agentury Reuters maďarský ministr zahraničí Péter Szijjártó v OSN oznámil, že Maďarsko nechce mít nic společného s globální dohodou OSN o migraci. Proto jeho země odchází z jednání. A už se objevují první reakce.

Rzeczpospolita: Vztahy mezi Kyjevem a Bruselem jsou v slepé uličce!

Partnerství mezi Ukrajinou a EU praská ve švech kvůli korupci, napsal polský list Rzeczpospolita.

Litva chce od EU 430 milionů na vojenskou mobilitu kvůli útoku na Rusko

Litva doufá, že nový rozpočet Evropské unie bude zahrnovat i prostředky na investice do železniční tratě Rail Baltica, silnic a další infrastrukturu, aby splňovaly vojenské potřeby.

EU hrozí opakování osudu SSSR! varuje profesor ze Sorbonny

Odtržená od reality ideologie postupně vede k „sovětizaci“ Evropy, která je uzavřena v sobě a považuje za „historické“ zcela bezvýznamné dohody.

EÚ ponúka anketu (ne)spokojnosti so zmenou zimného času na letný

Zmena času nastáva dvakrát ročne za účelom zohľadniť meniacu sa dĺžku denného svetla a maximálne využiť jeho dostupnosť v danom období. Teraz sa EÚ obracia na ľudí s otázkou, či súhlasia s doterajšou zmenou zimného času na letný alebo nie

Oblíbené články

Charita v podání Kataru? Mešity po celé Francii. V Marseille jich...

Že má Francie velice početnou muslimskou komunitu, je většině lidí známo. Ale kde tato komunita bere peníze na obrovské a opulentní mešity, kde imámové hlásají svou ideologii? Saúdská Arábie, zněl by odhad. Ale není tomu tak, i když bychom nebyli daleko. Stopy totiž vedou do Kataru. Kolik peněz přišlo na stavby, kde se scházejí vyznavači proroka Muhammada, z této země, odhaluje článek Gatestone Institutu.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com