Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal?...

"Je těžké zkusit se dívat na svět očima Lucemburčana. Co může někdo z Lucemburska říci, když by měl být hrdý na sebe nebo na svůj národ?" Viktor Orbán reaguje na Junckerovu kritiku, že je zaslepený národní politik. Juncker je původem z Lucemburska ...

Eurokomisař: Přivedeme dvacet milionů imigrantů. Usnadníme imigraci z Afriky a Asie

V souvislosti s probíhající imigrační krizí v Evropě není od věci ohlédnout se zpět a připomenout si slova, která padla před deseti lety z úst předního europolitika. Je vše jenom náhoda?

Evropská unie Orbánovi: EU je v mnoha ohledech jako rodina

Ministři Evropské unie v pondělí grilovali Maďarsko před zpřísněním omezení týkajících se svobodných sdělovacích prostředků, soudců, akademiků, menšin a skupin práv, což blokuje obavy, oslabuje demokracii v bývalé komunistické zemi.

Macron: Nechci v EU takové země jako jsou Polsko a Maďarsko!

Prezidentský kandidát Emmanuel Macron pokračuje v útocích, a to nejen proti Polsku. „Viktor Orbán, Vladimir Putin a Jarosław Kaczyński, jsou stejní, každý z nich řídí režim, ve kterém dochází k porušování svobody,“ řekl Macron.

Juncker zase perlil: Označuje Brity za „Evropany na částečný úvazek“, kteří nikdy nebyli plně...

Odstupující prezident Jean-Claude Juncker v rozhovoru pro portál Euronews v ústředí Evropské komise, uvedl, že Britové byli od samého začátku pouze „Evropany na částečný úvazek“ a nikdy nebyli plně v unii.

V Stredozemnom mori lode mimovládok naberajú migrantov. Komisár EÚ považuje za nutné prijímať viac...

Pašeráci ľudí z mimovládnych organizácií, ktorí sa pripravujú na novú politiku talianskej vlády, značne zvýšili svoje operácie pri líbyjskom pobreží.

Salvini a jeho Liga mimo novou italskou vládu. Panují obavy: Otevřou se brány migraci....

Nová italská vláda bez Mattea Salviniho otevře brány migraci a bude poslouchat Brusel. To si myslí dva europoslanci Salviniho Ligy, Paolo Borchia a Mara Bizzoti v reakci na vývoj v Itálii. Tam místo očekávaných předčasných voleb vzniká nová vláda bez účasti protimigrační Ligy Mattea Salviniho, který byl ministrem vnitra.

Čísla ukazují, že v EU žije téměř 900 000 žadatelů o azyl. Jsou to...

Podle údajů z Evropského statistického úřadu čeká na vyřízení jejich žádosti téměř 900 000 žadatelů o azyl v EU.

EU podporuje pomoc při přílivu migrace v Bosně

Evropská unie přislíbila 10 milionů EUR dodatečné pomoci na podporu Bosny při řízení přílivu migrantů překračujících její území, aby se dostali do západní Evropy.

Salvini může Itálii vyřadit z EU, varuje bývalý premiér!

Matteo Salvini, který vrhl Itálii do chaosu vytažením koaliční vlády, může Itálii vyřadit z EU, varoval v neděli bývalý předseda vlády.

Oblíbené články

Nejpodivnější havárie v dějinách? Tragédie v Montparnasse je stejně tak hrůzná...

O tragédiích se většinou nehovoří v dobrém. Ať už jde o výbuch, zemětřesení či nehody, umírají při nich lidé a mnoho zraněných si odnáší i celoživotní následky. 22. října 1895 se ale odehrála katastrofa, při níž sice umírali lidé, přesto dnes působí poněkud komicky.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com