Do Řecka už jen s negativním testem

Od 17. srpna budou turisté, a to i z ČR, smět do Řecka jen s negativním testem na koronavirus. Podle Asociace CK, turisté, kteří nepojedou kvůli povinnému testu na covid-19 do Řecka, nemají nárok na...

Podle francouzského intelektuála, univerzitního profesora a ultra-liberálního filosofa (chápej “krále slniečkářů”), Itálie musí vděčit...

Podle francouzského intelektuála, univerzitního profesora a ultra-liberálního filosofa (chápej "krále slniečkárov"), Itálie musí vděčit Evropské Unii, že existuje, jinak by se vytratilo z mapy Evropy ... 😁🤣👍 To byl první vtip.

EU: COVID-19 nepozastavuje právo uprchlíků na azyl

Na lidi, "kteří potřebují mezinárodní ochranu a lidi, kteří ji potřebují z humanitárních důvodů, se však tato omezení zbytných cest z třetích zemí nevztahují." — Dokument Evropské komise, 30. března 2020.

Svobodnenoviny.eu: Rozšíří se eurozóna o Burkinu Faso?

Když jsem byla dítě, vykládalo se, že jednoho dne prý nebudou války, všichni Evropané se spojí a budou žít v jednom státě, kde bude jak v pohádce. Pochopitelně to znamenalo, že všichni taky budou mít jedny peníze.

Švédsky politik Mathiasson: Loupež proti švédským lidem – čas na Swexit. Pořádně naložil EU

Pokud chcete vědět, jaký je účel EU, měli byste se podívat na summit v Bruselu. Zapomeňte na ozdravný fond po koronové krizi. V Bruselu se nyní rozhodlo o obrovském převodu peněz od daňových poplatníků v severní Evropě, kteří prostřednictvím zemí v jižní a východní Evropě skončili v kapsách hlavně německých a francouzských průmyslových gigantů a velkých bank.

U českých hranic s Německem našli 31 běženců v chladírenském voze

Jak uvedl internetový portál rozhlasové a televizní stanice MDR, migranti byli ukrytí mezi paletami naloženými ovocem a zeleninou.Všichni migranti ve voze byli muži ve věku od 18 do 47 let a pocházeli z Turecka,...

Analýza: Evropské země nemohou chránit hranice EU samy

Podle bezpečnostních odborníků se státy na hranicích Evropské unie bez celoevropského řešení nemohou vyrovnat s možnou novou migrační vlnou. Posílení evropské pohraniční stráže Frontex nebude stačit, pokud členské státy nesjednotí své migrační a azylové politiky.
Evropská komise

Evropská komise vypracovala další dokument, jenž počítá s rozmísťováním migrantů do členských zemí, které...

Evropská komise vypracovala další dokument, jenž počítá s rozmísťováním migrantů do členských zemí, které bude možno provádět i bez jejich souhlasu. Děje se tak poté, co bylo opakovaně oznámeno, že od povinných kvót se definitivně upustilo. Nesčetněkrát o tom ujistili své obyvatelstvo také vrcholní politici dotčených zemí.

Německo si od EU bere zpět svou suverenitu

Zdánlivě nejasné soudní rozhodnutí ... zpochybnilo legitimitu nadnárodního právního a politického řádu EU... Rozhodnutí německého Spolkového ústavního soudu představuje novou fázi debaty o rovnováze mezi národní a nadnárodní suverenitou.

A dost! Maduro vyběhl s velvyslankyní EU: Video

Další diplomatický "úspěch" EU. Poté, co v pondělí Brusel svou rezolucí uvalil blokádu a nové sankce na Venezuelu, dostal co proto. Prezident Nicolás Maduro vyběhl s velvyslankyní "supremacistické" EU, a dal jí 72 hodin na opuštění země. "A dost!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com