Správa uvolňuje na vojenskou pomoc Ukrajině 250 milionů dolarů

Trumpova administrativa uvolnila na Ukrajinu vojenskou pomoc ve výši 250 milionů dolarů, která byla vykonána navzdory kritice, že peníze byly zoufale potřeba, aby odrazily ruskou agresi a územní expanzi.

Šest nejlepších finančních aplikací, které by měl každý používat

Finanční aplikace jsou skvělé nástroje, které lze používat ke správě a růstu financí. I když se historicky jedná o jednu z nejtěžších výzev, dnes už správa financí není vůbec tak složitá. Máme totiž k dispozici celou řadu nástrojů, které můžeme používat, včetně úžasných finančních aplikací, jimž můžete s klidem na srdci svěřit dohled nad svými financemi. Pojďme se podívat na šest nejlepších finančních aplikací, které by měl každý používat.

Bývalý viceprezident Světové banky o finančním systému

Rozhovor s Josephem E. Stiglitzem, bývalým viceprezidentem Světové banky, ekonomickým poradcem prezidenta USA Clintona, laureátem Nobelovy ceny za ekonomii v roce 2001, který napsal knihu o MMF pod názvem El malestar en la Globalizaciуn (Nemoc globalizace – přibližný překlad). Rozhovor byl zveřejněn v nedělní příloze novin El Pais z 23. června 2002.

O jakém ,,trhu” to básní naši PR analytici a ekonomové?

Následkem idiotismu a záškodnictví představitelů ekonomické vědy, činitelů státního aparátu a korporátních skupin ( exploátoři ,,lidských zdrojů" ) nemá společnost žádné povědomí o řízení ( plánování ) ekonomiky.
Migranti

Česko bude pomáhat. Zemím s uprchlíky pošle 62 milionů korun

Celkem 62 milionů bude posláno do zemí s uprchlíky. Na prevenci nelegální migrace a na ochranu uprchlíků pošle ministerstvo vnitra 57 milionů, peníze půjdou do Libye, Nigeru a Jordánska.

A tenhle vtip o Kypru už znáte?

V roce 2008 prohlásil Jean Claud Juncker, že Kypr přijetím Eura získá ochranu před finanční chaosem.

KRACH ZÁPADNÍ EKONOMICKÉ VĚDY A ZAČÁTEK FINANČNÍHO TERORISMU

Summit G20 byl „jarmarkem“, na kterém se „projednávalo“ všechno možné, kromě těch principů, které jsou nemorální, neboť generuji potenciál pro vznik krizí. Jsou to principy, na kterých je vybudován a podle kterých funguje světový kreditně-finanční systém, jež se v zapadni kultuře vytvořil k polovině 20. století a na začátku 21. století nabyl globálního charakteru.

Nebankovní půjčky jsou stále populárnější! Vyplatí se vám také?

Půjčky představují velmi snadnou cestu k vytouženým cílům, ať už se jedná o vlastní bydlení, nové auto nebo nejrůznější druhy elektroniky. V dnešní době už pro ně ale nemusíte chodit jen do banky.

Dovolená – čas odpočinku

Podle Světová rady cestování a cestovního ruchu podíl turismu na světovém HDP činí až 10%. A není se čemu divit: cestování po světě nikdy nebylo jednodušší a lidé těchto neskutečných možností využívají rádi.

EU souhlasí s rozšířením ekonomických sankcí pro Rusko do roku 2020

Vedoucí představitelé Evropské unie se ve čtvrtek dohodli na prodloužení hospodářských sankcí proti Rusku v souvislosti s otřesy na Ukrajině do konce ledna 2020, uvedl mluvčí.

Oblíbené články

Nejpodivnější havárie v dějinách? Tragédie v Montparnasse je stejně tak hrůzná...

O tragédiích se většinou nehovoří v dobrém. Ať už jde o výbuch, zemětřesení či nehody, umírají při nich lidé a mnoho zraněných si odnáší i celoživotní následky. 22. října 1895 se ale odehrála katastrofa, při níž sice umírali lidé, přesto dnes působí poněkud komicky.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com