Markéta Šichtařová (Next Finance) na Vyšehradském fóru 2015: Evropa míří do pekel, na akcie...

https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR1bxjLJqhwIz2wxjQOb0ZiUB1V-yWJDEQo8w4zzkO_2ACzAYf6npg1HH-8&v=iTf2X12K9UE&feature=youtu.be

Sčítanie obyvateľov Slovenska je plne elektronické

Sčítanie obyvateľov, domov a bytov  na pôde Slovenskej republiky sa uskutočňuje práve teraz a potrvá až do  konca marca 2021. Obyvatelia budú mať okrem webovej aplikácie www.scitanie.sk. k dispozícii aj mobilnú aplikáciu. Všetky údaje, ktoré...

Kolaps EU: Švédsko se přiblížilo k Velké Británii

Ve zprávě týkající se finančních dopadů, které by brexit mohl mít na Švédsko, paní Daninová poznamenala, že některé země, které již mají euro, „upřednostňují hlubší integraci v eurozóně“ a že Velká Británie, která opustila Brusel, „by mohla izolovat země jako Švédsko“.

Státní hospodaření na dluh je hazard

Vláda připomíná domácnost, které klesly příjmy, ale dál si kupuje drahé šaty. Každá domácnost, každá firma, každá vláda musí své výdaje přizpůsobit klesajícím příjmům. Deficit je vlastně skryté zdanění. Vláda už nemá právo se vymlouvat na koronavirus.

Vláda dá 500 000 kč na boj proti dezinformacím, ale zdravotníci čekají od podzimu...

V době zpřísňování opatření proti šíření nákazy novým koronavirus a nedostatečné pomoci pro zasažené sektory ekonomiky zaplatí česká vláda půl milionu korun za kampaň proti dezinformacím na sociálních sítích TikTok, Instagram a YouTube. Uvedl to v pátek zpravodajský server Novinky.cz.

Vybíráte i vy tepelná čerpadla takto? Možná se dopouštíte drahé a zbytečné chyby

Pořizovací cena čerpadla, informace o výkonu, provozním hluku, cena instalace a poskytované záruky. Ani pokud budete při výběru tepelného čerpadla brát ohled na všechny tyto parametry, nemáte jistotu, že opravdu koupíte čerpadlo, které vám bude dělat radost levným a bezproblémovým provozem. I na trhu s tímto zdrojem tepla dochází k podvodům, o kterých je dobré vědět a naučit se jim předcházet.

Američtí miliardáři zvýšili své bohatství o 40 procent během krize koronavirů

Podle analýzy Američanů pro daňovou spravedlnost 660 miliardářů v zemi vzrostlo jejich společné čisté jmění o 1,1 bilionu dolarů od března 2020, kdy ekonomické blokování uzavřelo malé a střední podniky.

Ako Greta Thunbergová zarobila šesť miliárd dolárov

Nemyslite si, že „vďaka“ koronavírusu náhle upadla horlivá aktivistka do zabudnutia.

Program pro Modernizační fond byl schválen

Tou proměnou má být větší využívání čistých ekologických zdrojů, snižování spotřeby energie a decentralizaci. Mezi opatření, která by se měla touto cestou vydat, budou také patřit investice v oblasti teplárenství, budování nových obnovitelných zdrojů,...

Řada skandálů a neúspěchů v bankovním sektoru v Evropě i jinde hrozí narušením důvěry...

Řada skandálů a neúspěchů v bankovním sektoru v Evropě i jinde hrozí narušením důvěry veřejnosti v toto odvětví. I když se v rozsahu bankovní krize v roce 2008 považuje za malou šanci na hospodářský útlum, existují obavy, že nedávné události v tomto odvětví by mohly zvrátit úsilí o obnovení důvěry v bankovnictví.

Oblíbené články

Luxusní alkohol je investicí do čirého štěstí

Jak si vychutnáváte chvilky pohody nebo úspěchu? Někdo je jednoduše rád, že je rád, ale někteří si na úspěch rádi připijí. Odjakživa se považovalo za samozřejmost mít doma lahev kvalitního alkoholu, na kterou můžete pozvat rodinu nebo přátele. Je důležité si umět život vychutnávat a když jazyk pohladí doušek luxusního alkoholu, hned se člověk cítí šťastnější. Nejen humor, ale i alkohol je kořením života a mnohým pomůže odstranit zábrany, aby si alespoň na chvíli mohli vyčistit hlavu a cítili se opravdu dobře.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com