Chyba v matrixu: Český doktor si dovolil vyléčit koronavirus. Jaký je další postup farmakolichvářů?...

LADISLAV VĚTVIČKA si zašel do lékárny pro případ, že by na něj skočil koronavirus - a za necelé dvě stovky celkem dobře pořídil

Co se děje ve světě a naše MSM (mainstreamová média) o tom neinformují, zamlžují...

USA , Británia – Teror spodiny: Spisovateľka súhlasila s Rowlingovou, že muži nemenštruujú. Je bez práce !

NALÉHAVOST URYCHLENÍ VÝVOJE POLITICKÉHO USPOŘÁDÁNÍ LIDSTVA

Vývoj politického uspořádání lidstva jednoznačně a neodvratně směřuje ke stavu, kdy budoucnost lidstva bude centrálně globálně koordinována a řízena v souladu s globálně demokraticky projevovanou vůlí lidstva. Smutnou skutečností je, že se tohoto stavu politického uspořádání nemusí lidstvo dočkat, protože před dosažením tohoto stavu přestane existovat. Konec existence lidstva může nastat proto, že se neustále zdokonalují jaderné zbraně, přičemž není vyloučena možnost vzniku světové války s použitím jaderných zbraní.

COVID-19 JE JEDEN VELKÝ SATANISTICKÝ RITUÁL OD ZAČÁTKU AŽ DO KONCE A PO CELÉM...

Někteří říkají, že koronavirová epidemie není nic jiného než satanistický rituál na přetvoření lidstva, na jeho převedení do tak zvaného Nového světového řádu (NWO).

Nebylo by ČT líp bez Kodexu?

Před pár minutami jsem se dodíval na nedělní pořad Interview 24, vysílaný jako vždy o půl sedmé večer. A jak uváděl program ČT mělo jít o „interview s významnou osobností, která má co říci k aktuálnímu dění v ČR nebo ve světě.“

Jméno na černém seznamu ČT je vstupenkou do nebytí

Existuje takovýto seznam? Určitě, i když možná ne v psané podobě, ale zato pevně usazený v hlavách vedoucích pracovníků ČT. A nejzřetelněji pak čitelný z výtvorů její zpravodajské redakce. Promluvil o něm v listopadu 2016 pro Sputnik též jeden z oněch nešťastníků na černém seznamu uvedený novinář Jan Petránek takto: „Už si ani nepamatuji, kdy mě naposled pozvali do České televize. Dostal jsem se asi do jejich černého seznamu “.

GSK informátor: ‘97% příjemců korónové vakcíny se stane neplodnými’ a zbytek zřejmě poddajnými

Stále více se stává evidentní to že hlavní cíl této akce je udělat velký skok k tomu aby vlády, a tím pádem entity které stojí v jejich stínu, získali kontrolu nad všemi aspekty našeho života.

P.C.Roberts: Černá milice na pochodu, žádá nezávislou zemi

Je podivné, že když se chcete něco dovědět o Americe, musíte se obrátit na ruské médium.

P.C.Roberts: Některé z kroků, které zdravotnické úřady udělaly, aby zajistily maximální umírání na coronavirus

Hydroxychlorochin se během 65 let bezpečně používal a používá se dosud pro miliony pacientů. I tak se však podařilo prosadit názor, že tento lék je bezpečný pro rozličná jeho použití, ale stává se nebezpečným v okamžiku, kdy by se měl použít proti Covidu-19. Je to samozřejmě nesmysl, ale zdá se, že zafungoval náramně.

PŘÍPRAVA LIDSTVA NA KONTAKT S VYSPĚLEJŠÍMI MIMOZEMŠŤANY

Vědci i obyčejní lidé si často kladou otázku, zda jsme ve vesmíru sami. A pokud na jiné planetě existuje nějaký vyspělý život, proč se s námi mimozemšťané ještě nespojili? Na tuto otázku např. odpověděl v březnu roku 2019 britský částicový fyzik, výzkumný pracovník Královské společnosti, profesor na University of Manchester a držitel Řádu britského imperia Brian Cox. Cox tvrdí, že mimozemšťané s lidmi nenavázali kontakt, protože většina vyspělých civilizací ve vesmíru se už stihla zabít. A nás to podle něj čeká také. Cox je přesvědčen, že každá civilizace nakonec zabije sama sebe, což je důvod, proč žádné bytosti nezískali dominantní vliv ve vesmíru.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com