Počty nakažených s Covid-19 jdou strmě nahoru! = VELKA LEZ a dezinformace. PCR test...

Je velice smutné mluvit o momentální situaci ve světě a odkazovat se na citát Josefa Goebbelse, účastníka a spolu iniciátora jedno z největších zvěrstev v historii lidstva. Vše to začalo jednou velkou lží.

EXISTENCI LIDSTVA OHROŽUJÍCÍ MOŽNOST VZNIKU SVĚTOVÉ VÁLKY A NÁVRH ŘEŠENÍ TOHOTO PROBLÉMU

Polarizace bohatství a chudoby dosahuje ve světě obrovských rozměrů. Na planetě jsou zhruba čtyři tisíce miliardářů a šestnáct milionů milionářů, a tito lidé vlastní 95 procent bohatství planety. Ostatním lidem zůstávají pouze úvěry a dluhy. Takový stav se nemůže vyvíjet donekonečna, jednoho dne se všechno zřítí jako domeček z karet. Např. ve Spojených státech se vytrácí prostupnost mezi sociálními skupinami.

Běžící Třetí světová válka a role pandemických her v ní: cílem je omezit spotřebu,...

Účelem tohoto článku není vyděsit čtenáře či šířit paniku, ale předložit nezvratná fakta. Skutečnosti, které ( nejen já ) vím už asi deset let, ale tehdy ještě lidé buď neposlouchali anebo to brali jako ,,vzdálenou budoucnost".

Takéto kraviny chce niekto tvrdiť?

By ma veľmi zaujímalo čo za debila píše takéto články. Aj to, aké má vzdelanie, a čo za magora mu podsúva tieto kraviny. Som absolvent Katedry organickej chémie, Chemicko-technologickej fakulty Slovenskej vysokej školy technickej (dnešný Ústav organickej chémie Materiálovo-technickej fakulty Slovenskej technickej univerzity) v Bratislave. Študoval som na tejto katedre aj nadstavbový, vedecký smer. Takže, neskromne sa stále považujem za odborníka na organickú chémiu.

Babiš (a nejen on!) má zájem na co největším počtu nakažených. Patří mu síť...

Parazitolog Jaroslav Flegr prohlásil, že podle něj není vhodné, aby byl premiér Andrej Babiš členem krizového štábu. Má totiž podle něj vážný střet zájmů, který spočívá v tom, že mu nepřímo patří síť odběrových a diagnostických laboratoří, které provádějí mimo jiné vyšetření na nemoc Covid-19 a nyní prožívají z logiky věci zlaté časy.

Wolfgang Wodarg o fiktívnej pandémii

So zvýšenými testami sa umelo udržiava pri živote vírusová hystéria, ktorá sa len ťažko môže odvolávať na prípady úmrtí v Nemecku, píše v úvode svojho komentára Wolfgang Wodarg

Koronavirus – celkem jednoduchá léčba… rozhodně tedy neublíží !!!

V současnosti je v hlavách lidí na celém světě totéž – pandemie COVID 19. Lidé nežijí, ale bojí se. Bojí se, že se nakazí novým virovým přistěhovalcem a zemřou.

Incident v Bille + VIDEO

Nakupoval jsem dnes s přítelkyní v Bille na Budějovické ulici v Praze. Vědom si toho, že zlý koronavirus se prohání mezi regály a rozhlíží se na koho skočit, přičemž ignoruje ty, kteří mají náhubky, měl jsem ho i já.

PROGNÓZA BUDOUCNOSTI LIDSTVA

Tato prognóza budoucnosti lidstva vznikla jako praktický příklad použití "Teorie vševývoje" při řešení konkrétního problému. Je nesporné, že se bude míra plánovitosti, cílevědomosti a systematičnosti v působení lidstva na planetu postupně zvětšovat, takže budoucnost nebude nutné předvídat s velkou míru vlivu náhodných jevů tak, jak se předpovídá např. počasí.

ÚVAHA O BUDOUCNOSTI LIDSTVA, BUDEME MÍT LEPŠÍ SVĚT JE MYŠLENKA JISTÁ!

Žijeme v době internetu. Vývoj vědy a techniky kráčí mílovými kroky, přesto na planetě soustavně vznikají války a ozbrojené střety. Příčinou je přetrvávající pudové iracionální rozhodování politiků, které neumožňuje řešit výhradně mírovou cestou všechny stávající i nově vznikající problémy.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com