Hrůza. Na „liberálně demokratickém“ západě ale i u nás se stále více prosazuje pedofílie...

Hrůza. Na „liberálně demokratickém“ západě ale i u nás se stále více prosazuje pedofílie a obchod s dětmi. V berlínských a braniborských školkách zavedli „vzdělávací hru“ Original Play, při níž chodily k dětem cizí dospělé osoby a objímaly se s nimi… To je fakt úchylné. Co se mají co cizí lidé objímat s malými dětmi? Záhy se ukázalo, že dospělí účastníci této hry mohou pod záminkou hravého souboje sexuálně zneužívat děti a některé děti byly podle německé veřejnoprávní ARD sexuálně zneužity.

Život v USA – komu stojí za to?

Pracuji v moskevské pobočce jedné z největších amerických průmyslových korporací. V práci jsem často jezdil na služební cesty do USA, a mám proto alespoň představu o práci ve velké americké inženýrské firmě.

Mám pro premiéra Babiše dvě zprávy

Mám mezi svými přáteli a známými též několik náruživých fandů premiéra Babiše. Tak náruživých, že téměř všichni z nich vlastní Babišovu knihu O čem sním, když náhodou spím, a o tomto díle a též o Babišovi zvlášť dokázali vést až do nedávna i docela nadšené rozpravy.

Předměstí francouzských velkých měst se stávají díky masové imigraci a islamizaci bojovou zónou

Předměstí francouzských velkých měst se stávají díky masové imigraci a islamizaci bojovou zónou. Za poslední tři týdny z nich úřady hlásí desítky napadení policistů. Ve čtvrti, která sloužila jako vzor pro zapojení problémové mládeže do společnosti, shořel cirkusový stan, který sloužil jako kulturní centrum a stál téměř milion eur.

30 rokov od novembra 1989: Máme dôvod oslavovať?

Predstieranie pluralitnej diskusie v socialistickom režime a spôsob diskusie médií hlavného prúdu v súčasnosti je témou blogu publicitu doc. JUDr. Branislava Fábryho.

TAK NÁM PAN MINÁŘ VYHLÁSIL ULTIMÁTA! CO NA TO VLASTENCI Z CHARTY V4 2019?

Tak jsme se z Letné dozvěděli, že má zlý Babiš a jeho ministry něspravedlnosti od Milionu chvilek ultimátum. Že prý pokud neodstoupí do konce roku ze svých funkcí, nebo v případě předsedy vlády nedojde k předání Agrofertu do spřátelených nejlépe zahraničních rukou, tak že se máme všichni těšit na nějaké kreativní milion-chvilkové kreace či co!

Jeden, ale zcela unikátní talent generála Pavla. Názor

Vojenský analytik Martin Koller se v rozhovoru pro Sputnik pozastavil nad vojenskou kariérou potenciálního prezidentského kandidáta ve volbách v roce 2023, bývalého předsedy Vojenského výboru NATO generála Petra Pavla.

Neuvěřitelné. Tohle je výsměch a plivnutí do tváře všem slušným lidem…

Tak tohle se mi opravdu nelíbí, krást se vyplácí - soud odmítl potrestat pražskou kapsářku, toxikomanku a recidivistku Marcelu Kovácsovou, přestože v posuzovaném případu šlo o krádeže se škodou přes 600 tisíc korun. Kovácsová totiž s jednou kabelkou odcizila i drahý preparát na onkologickou léčbu za téměř půl milionu korun.

Neuvěřitelné. Nepomáhat!

OSN v Africe v podstatě byla proti tomu, aby se tam posílala nějaká pomoc. Lidi se na pomoc zvykli. Berou to tak, že Evropané mají povinnost pomáhat a pomoci se dožadují. Vůbec je nenapadne, že by měli něco dělat sami. Sami se o sebe starat. Žijí z toho, co jim přivezou z Evropy. Je to ten pořad, ze kterého cituji jednu humanitární pracovnici.

Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje?

Že je ředitel české Bezpečnostní informační služby (BIS) Koudelka Čech jako poleno, je neoddiskutovatelnou věcí.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com