Greta Thunbergová posílá děti do extrémní bídy, varuje blogerka

Středoškolská švédská aktivistka Greta Thunbergová na půdě OSN vynadala politikům, že jí zkazili dětství, když nedělali dost pro ochranu životního prostředí na celé planetě. Tak se toho ujala sama a burcuje svět do boje proti globálnímu oteplování. Blogerka Karolína Lhotská má však za to, že Greta nebojuje ani tak za lepší svět, jako spíše za to, aby chudí lidé upadali do ještě větší bídy.

Proč se vlastně ani netěším, až si zase budu moci dát pivo v hospodě

Máme tu prozatimní papírový konec nouzového stavu a již pár dní před ním se na facebooku začaly objevovat příspěvky ve stylu, jestli se už těšíme, až si zase dáme pivko někde venku na zahrádce.

Incident v Bille

Nakupoval jsem dnes s přítelkyní v Bille na Budějovické ulici v Praze. Vědom si toho, že zlý koronavirus se prohání mezi regály a rozhlíží se na koho skočit, přičemž ignoruje ty, kteří mají náhubky, měl jsem ho i já.

Plukovník Kaddáfi je naživu!

Samozřejmě je liché spekulovat nad zprávami medií středního proudu a nad výroky politiků jimi zveřejněnými. Nicméně se tentokrát nabízí téměř karikaturní příležitost, kterou je nutno využít, neboť nastala situace typu „Zabili nám Ferdinanda!“. Chtějí nám namluvit, že Kaddáfi byl zabit v Sirte - no to bychom museli spadnou nejprve z višně - a plukovník zase z datlovníku!

To není vakcinační kampaň proti nějaké chřipce; to je válka!

Dr. Lee Merritt je bývalou ředitelkou Asociace amerických lékařů a chirurgů. Je odborník na biologické zbraně, které měla možnost dlouhodobě studovat ve funkci ortopedického chirurga pro námořnictvo Spojených států.

Gatesová simulace 2019: Pandemie jako kontrolovaná demolice ekonomického systému se zavedením cenzury a následně...

V októbri 2019, týždeň-dva pred tým, ako koronavírus začal cirkulovať, organizoval Bill Gates štyri simulácie so zástupcami médií, biznisu, akadémie, mimovládok atď známe ako Event 201.

Otevřený dopis prezidentovi: Byl jsem svědkem nejsyrovější formy zloby a nenávisti romské rodiny vůči...

Sobota, 13.4. 2013, supermarket Globus Černý most, Praha 9, krátce po poledni.Romská rodina - otec, matka, babička + dvě malé dcery jsou na nákupu. Kromě nich též množství nakupujících české národnosti. Malé romské dívky...

Německý soudce a český lékař: dva úžasné rozhovory

Před pár dny jsme díky jedné paní upozornili na výborný rozhovor s německým soudcem, který se obrací na soud v Karlsruhe s žalobou proti koronavirovým opatřením. Díky jiné dámě máme rozhovor přeložen do češtiny. Doporučujeme velmi k přečtení. Je až zarážející, jak podobná je po právní stránce situace v Německu. Odvážnému soudci držíme palce, aby u soudu uspěl – když vyhraje, mohlo by to mít dopad i na nás. Česká justice se dlouhodobě po té německé značně opičí.

Šokující VIDEO: O virus tu nejde II.

Keďže sa Únia sovietskych pandemických republík rozhodla dôsledne ochrániť všetkých väzňov zdravotného gulagu pred nezvyčajnými informáciami, predpokladám, že video sa dlho neohreje. Podľa toho sa s ním zmierte.

Jediní čeští poražení zápasu Rangers – Slavie

Není na tom příliš dobře, ba co víc je na tom příliš špatně člověk, který si pamatuje příliš mnoho. Který si pamatuje, jak reportovali fotbalové či hokejové zápasy Josef Laufer, Štefan Mašlonka, Stanislav Zikmund, Gabo Zelenay, Vít Holubec, Karol Polák, Štěpán Škorpil, Pavel Čapek a řada reportérů dalších a dalších.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com