Jak jsme zničili Republiku (Čr není právním státem)

Jedním z důvodů proč byl Václav Havel ,,prolobován" po převratu na pozici prezidenta ČSFR bylo, že byl garantem právní kontinuálnosti, což je jeden z největších podvodů tzv. Sametové revoluce. Dnes se hovoří o režimu před rokem 1989 jako o zločinné totalitě, přičemž se poukazuje se její oběti.

Sexuální otrokářství v Británii

Mainstreamová média, především ČT, už týdny omílají neustále brexit. Proč to asi dělají, když názory nás z české kotliny na rozhodnutí ostrovanů nemají vůbec žádný vliv?

Udivuje mě bohorovný klid těch, kteří by se měli třást

Z pravdivých, protože spolehlivými zdroji ověřených zpráv, které mi každodenně přistanou v počítači, je vždy minimálně aspoň jedna (ale někdy třeba až pět, což občas znamená všechny), opatřená tímto dovětkem: „tohle se z ČT nedovíš“ nebo „ to na na našich televizích nehledej“ atd. a tak pod.

Migrační krize dokazuje buď naprostou neschopnost, nebo zlý úmysl německého státu. Němci mají máslo...

Německo se dává naší zemi za vzor, přitom migrační krize dokazuje buď naprostou neschopnost, nebo zlý úmysl německého státu.

Češi jsou se svými platy na chvostu EU, i Slováci berou víc. To je...

Češi jsou se svými platy na chvostu EU, i Slováci berou víc. To je alarmující. Přitom Babišova vláda se chlubí tím, jak prosperujeme.

Zvažuje Trumpův režim agresi proti Venezuele?

Stephen Lendman Mezinárodní právo hovoří jasně a nedvojsmyslně. Podle Charty OSN a dalších právních ustanovení nemůže žádná země z jakéhokoli důvodu napadnout jinou zemi s výjimkou vlastní sebeobrany. To znamená je-li sama jinou zemí napadena, anebo je její napadení zcela jasně na pořadu dne či okamžiku.. A dokonce i v takovém případě může souhlas s napadením jedné země zemí druhou dát jedině Rada bezpečnosti OSN – nikoli tedy prezident USA, Kongres či americké soudy.

EU se nás snaží uklidnit, že prý migrace již není hrozbou, že prý ročně...

EU se nás snaží uklidnit, že prý migrace již není hrozbou, že prý ročně přijede do EU jen 150 tisíc nelegálních imigrantů.

Radikálního muslima v čele pražských muslimů nahradil jiný radikální muslim!

Radikálního muslima v čele pražských muslimů nahradil jiný radikální muslim! Výkonná rada Ústředí muslimských obcí v neděli jednohlasně zrušila členství Leonida Kušnarenka v pražské muslimské obci kvůli videu, v němž muslimy vyzýval, aby se ozbrojili.

P.C.Roberts: Kam směřuje svět?

Od roku 2016 se USA zmítají v podvodu Russiagate, vymyšleném vojenskobezpečnostním komplexem s cílem zabránit prezidentu Trumpovi normalizovat vztahy s Ruskem. Ty by totiž devalvovaly RUSKOU HROZBU, která není ničim jiným než klamem, chránícím bilionový roční rozpočet tohoto komplexu.

KSČM UŽ MAJÍ DOST I JEJÍ ČLENOVÉ, ANEB JAK SE NIČÍ STRANY A TALENTY….

To, že KSČM není nic jiného než politická firma a trafika, resp. krytí pro "trafikanty" ( včetně justičních a estébáckých es minulého režimu, kteří elegantně přešli do služeb nového ), začíná docházet i jejím nejzarytějším voličům. Za dob Opoziční smlouvy měla KSČM skoro 20% hlasů ve volbách, v r. 2017 dostala již jen 7,7 procenta, nyní má preference něco okolo 6 procent a ve volbách v roce 2021 se pravděpodobně ani nedostane do sněmovny. Strana se zcela rozpadá, avšak není to důvod k radosti, protože proces rozpadu stran a hnutích je celoplošný, netýká se jen kontroverzní KSČM.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com