Ruské stíhačky MiG-31 při značné oblačnosti jedním tahem vyhnaly „narušitele“ vzdušného prostoru

Ruské stíhací letouny MiG-31 na Kamčatce v rámci kontroly výkonu bojové služby provedly zachycení „narušitele“ ruského vzdušného prostoru.

Ruské systémy protivzdušné obrany S-400 pomohou Íránu sestřelit americké stíhačky F-35

Ruské systémy protivzdušné obrany rozmístěné v Sýrii poskytnou Íránu všechny potřebné informace o pokusech USA a útocích na islámskou republiku ze západního směru.

Světová válka 3: Tohle se Putinovi líbit nebude pokut se to potvrdí. Ruští důstojníci...

Militanti syrského národního frontu za osvobození zničili ředitelství syrských vládních sil a podle prohlášení syrského národního frontu za osvobození zaplatili životy čtyři ruské důstojníky.

“V žádném případě se F-35 v leteckém boji nikdy neshoduje se stíhacím letounem Typhoon,”...

Bill Flynn, testovací pilot Lockheed zodpovědný za aktivity rozšíření letové obálky pro F-35 tvrdil, že všechny tři varianty společného úderného stíhače budou mít lepší kinematický výkon než jakékoli stíhací letadlo čtvrté generace s bojem užitečné zatížení, včetně Eurofighteru Typhoon (který během loňské sezóny dosáhla na Aljašce několika simulovaných zabití proti F-22 Raptor) a Boeing F / A-18E / F Super Hornet.

S-400 pro Irák. Dokážou Američané zabránit nákupu?

První náměstek amerického asistenta ministra zahraničí pro Blízký východ Joey Hood prohlásil, že eventuální irácký nákup protiletadlových systémů S-400 může vyprovokovat sankce USA. „Radíme našim partnerům, aby to nedělali,“ řekl.

Světová válka 3: Írán předem upozornil o útoku na americkou základnu

Iránsky útok na americkú základňu bol vopred oznámený irackej armáde a pre spoľahlivosť aj katarským diplomatom a napriek tomu, vojaci NATO ktorí boli ukrytí v bunkri, sedeli vystrašení a niektorý plakali. Povedal to dánsky seržant John korešpondentovi dánskeho kanálu TV2 v Kuvajte po tom, čo bol evakuovaný z americkej základne Ain al-Assad.

Světová válka 3: V USA potvrdili, že při útoku Íránu bylo zraněno 11 vojáků

Americké velitelství CENTCOM potvrdilo, že při raketových útocích Íránu na základny v Iráku bylo zraněno 11 amerických vojáků. Do Iráku se vrátí, až jim to zdravotní stav umožní.
Ruská armáda

Maříková srovnala ruskou a americkou vojenskou přítomnost ve světě. Výsledky vás překvapí

Poslankyně za SPD Karla Maříková na své stránce na Facebooku zveřejnila dvě mapy, které znázorňují vojenskou přítomnost Ruska a Spojených států ve světě. Z ní jasně vyplývá, že Rusko se Spojeným státům v počtu zahraničích vojenských misí nevyrovná.

Letci předvedli, jak MiG-31 sestřeluje kosmické družice + Video

MiG-31 dokáže, podle letců, sestřelit svými raketami dokonce družice v kosmu. Novinářům televize Zvezda to sdělil velitel letecké posádky Chotilovo Anatolij Uljanov.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com