Rusko zadržuje dvě plavidla Severní Koreje poté, co jedno z nich zaútočilo na ruskou...

Ruské pohraniční stráže zadržely dvě severokorejské lodě v ruských teritoriálních vodách v Japonském moři poté, co jedno z nich zaútočilo na ruskou hlídku. Pro místní média uvedla v úterý federální bezpečnostní službu (FSB).

Ruské hyperzvukové zbraně pro USA, saúdská výhrůžka Íránu, Čína jako SSSR… Krátké zprávy EA24

Moskva nabídla Washingtonu možnost koupit ruské hypersonické zbraně, odhalil Vladimir Putin na Východním ekonomickém fóru ve Vladivostoku…

Test Iskanderu, Hedvábná stezka, nešťastná ukázka MiGu… Krátké zprávy EA24 + VIDEO

Ruské ministerstvo obrany zveřejnilo záběry z cvičných střeleb operačně-taktických raketových komplexů Iskander na polygonu Kapustin Jar…

Putin říká, že Rusko bude vyrábět nové rakety, varuje před závodem ve zbrojení

Prezident Vladimir Putin ve čtvrtek uvedl, že Rusko bude vyrábět rakety, které byly zakázány v rámci významného jaderného paktu z období studené války, který skončil minulý měsíc, ale že Moskva je nerozmístí, pokud tak Spojené státy neučiní jako první.

„Krádež F-35“, Kalibr mířil přesně, záhadná katastrofa íránské rakety… Krátké zprávy + VIDEO

Poradce amerického prezidenta pro národní bezpečnost John Bolton se ukázal jako „skutečný bezpečnostní expert“. Vyjádřil totiž znepokojení nad tím, že čínská stíhačka páté generace…

Nebyl to mýtus. Íránci ukázali světu vlastní „S-300“ + VIDEO

Roky o něm íránští představitelé mluvili, ale s výjimkou fotografií některých komponentů nezveřejnili mnoho „hmatatelných“ informací o jeho existenci. Až nyní: Írán ukázal světu vlastní sofistikovaný protivzdušný systém dlouhého dosahu Bavar 373.

V budoucnu bude genetická zbraň schopna vyhlazovat určité národnosti

Vědci z Univerzity v Cambridgi ve své zprávě mj. uvádějí, že vbrzku může vzniknout biologická zbraň, která bude díky analýze lidského DNA působit jenom na určitou etnickou skupinu.

Noční můra Saúdů. Jemenští povstalci zasáhli ropné pole v hloubi království + FOTO

Agrese v Jemenu se pro vedení Saúdské Arábie stává čím dál horší noční můrou. Jemenští povstalci už delší dobu působí přímo na saúdskoarabském území, avšak dosud spíše v příhraničních oblastech. Jejich poslední útok však směřoval do skutečné hloubi Saúdské Arábie a cílil na strategicky důležité objekty.

Ruské Su-27 odehnaly stíhačku NATO od letadla ministra obrany! + VIDEO

Bitevník NATO F-18 Hornet se pokusil sledovat letoun ruského ministra obrany Sergeje Šojgu, když letěl nad neutrálními vodami Baltského moře.

Ruské bombardéry zachycené americkými a kanadskými stíhacími letouny poblíž Aljašky

Americké a kanadské stíhací letouny zachytily dvojici ruských bombardérů v mezinárodním vzdušném prostoru u pobřeží Aljašky.

Oblíbené články

Nejpodivnější havárie v dějinách? Tragédie v Montparnasse je stejně tak hrůzná...

O tragédiích se většinou nehovoří v dobrém. Ať už jde o výbuch, zemětřesení či nehody, umírají při nich lidé a mnoho zraněných si odnáší i celoživotní následky. 22. října 1895 se ale odehrála katastrofa, při níž sice umírali lidé, přesto dnes působí poněkud komicky.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com