POZOR. Blíži se něco hrozného. Joe Biden dal Putinovi ultimátum: USA zaútočí, pokud Rusko...

Ve čtvrtek ve svém projevu v Bílém domě varoval americký prezident Vladimira Putina, že řada amerických sankcí vůči Rusku mohla být mnohem přísnější. Biden však tvrdil, že nechce zhoršit již tak vysoké napětí s Moskvou.

“Putin chce odříznout Ukrajinu od Černého moře”. Americký generál opět předpovídá

Ukrajinská agresia v Donbase sa môže skončiť tým, že krajina stratí more.

Bidenovy dvojité standardy a to, jak USA prodávají F-35 do SAE

Americký prezident Joe Biden podpoří dohodu „na poslední chvíli“ svého předchůdce Donalda Trumpa. Mluvčí ministerstva zahraničí uvedl, že nová americká administrativa navrhne Kongresu, aby byla schválena dohoda o zbrojení pro SAE.

Ruská média: USA odstartují třetí světovou válku, aby zachránily „americkou říši“

Problematika financování volebních kampaní amerických prezidentských kandidátů začíná ve Spojených státech přitahovat pozornost. Účast tak zvané židovské lobby v tomto procesu se stala v poslední době také aktuální. Jak důležitá je tato lobby pro Spojené státy? Kdo kontroluje tok peněz v Americe? V jakém rozsahu spolu podnikání a moc souvisejí?

Čipy v mozcích vojáků. To už není sci-fi! K čemu mají sloužit?

Armáda Spojených států chce vylepšit vojáky implantací speciálních čipů do jejich mozků. Nedávno už byly zahájeny pokusy na lidech.

Jakov Kedmi pojmenoval zemi kterou USA nemilosrdně vystaví pod první úder

Izraelský vojenský a politický expert Jakov Kedmi nazval krajinu, ktorú Spojené štáty nemilosrdne vystavia prvému úderu. Stane sa tak v prípade konfliktu medzi NATO a Ruskom.

USA vyzbrojují Ukrajinu a ženou ji do války, přičemž rozehráli svou typickou mediální hru,...

USA rozehrávají svou typickou hru. Vyzbrojují Ukrajinu a vedou ji do války s Ruskem. Zároveň obviňují Rusko z agresivních pohybů armády na ruském území v blízkosti Ukrajinských hranic, aby mohli Rusko následně obvinit z útoku na Ukrajinu a celou situaci mediální obrátit. Rusko znovu nepřipravené reaguje mediální neohrabané

Putin obviňuje Ukrajinu z provokací v telefonátu s Merkelovou. Merkelová nařídila Putinovi aby stáhl...

Ruský prezident Vladimir Putin obvinil Ukrajinu z provokativních akcí na východní Ukrajině, které vyvolaly tamní situaci během telefonátu s německou kancléřkou Angelou Merkelovou, uvedl ve čtvrtek Kreml.

Čeká nás další přesun vojáků. Lidé nesouhlasí: “Národ bude humanitární hledět s respirátory na...

Ministerstvo upozorňuje na ďalší presun vojenskej techniky cez naše územie. „Ale kam idú?“ pýta sa na facebooku diskutujúca. „Žeby mierová misia na Ukrajine?“

Erdogan: použití S-400 proti tureckým stíhačkám bude agresí

Prezident Turecka Recep Tayyip Erdogan v interview pro CNN prohlásil, že bude pokládat za agresi použití protiletadlových komplexů S-400 Triumf proti tureckým stíhačkám nad Sýrií.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com