Neuvěřitelné: Americká národní garda „vykázána“ do garáže, když byla donucena opustit Kapitol

Tisíce národních gardistů byli podle zpráv „vykázáni“ do stísněné garáže poté, co byli ve čtvrtek náhle nuceni opustit části areálu amerického Kapitolu.

Čínské vojenské základny v Karibiku?

Zdá se, že Čína má v Karibiku nějaké vojenské plány... Čínský ministr obrany Wej Feng-che již vyjádřil ochotu Číny prohloubit vojenskou spolupráci s karibskými zeměmi.

„Budeme moci potápět jejich lodě.“ Turecko a Ukrajina uzavřely novou dohodu

Nejdřív bezpilotní letouny, a teď i korvety – loděnice Okean ve městě Mykolajiv podepsala s tureckým státním obranným koncernem dohodu o dodávkách série hladinových lodí pro ukrajinské vojenské námořnictvo. Ukrajina počítá s tím, že se za pomoci Turecka stane silnou vojensko-námořní velmocí.

Skandál ukrajinské elity s používáním ruských vakcín bude rychle Nabirat na obrátkách. Překvapila i...

Svetlana Krjukova, zástupkyňa šéfredaktora ukrajinských novín Strana.ua, vyzvala svojich kolegov, aby sa aktívne venovali téme používania ruskej vakcíny proti COVID-19 politikmi a veľkými podnikateľmi.

České vojenské zpravodajství varuje před rostoucí hrozbou vypuknutí třetí světové války

Před několika dny zveřejnil český úřad vojenského zpravodajství svou výroční zprávu identifikující nejnaléhavější vojenské hrozby, se kterými se budoucí společnosti budou muset vypořádat, a zpráva zdůrazňuje rostoucí potenciál globálního konfliktu, který by mohl představovat třetí světovou válku.
NATO

Izraelský analytik Jakov Kedmi vysvetľuje znepokojenie USA nad možnou ruskou základňou na Kube

Rok 2020 priniesol svetu nové dramatické zmeny vo všetkých citlivých bodoch geopolitiky. Prístup Ruska k hraniciam USA spôsobuje vo Washingtone veľký poplach, uviedol izraelský politológ a bývalý šéf špeciálnej služby Nativ – Jakov Kedmi na kanáli YouTube Soloviev Live s prognózou na rok 2021.

Australský senátor předpovídá americko-čínskou válku do 5 let. Z jeho slov mrazí

Australský senátor Jim Molan varoval, že mezi USA a Čínou může do 5 let dojít k válce, a zároveň vyjádřil znepokojení nad klesajícími americkými vojenskými schopnostmi.

Sohu: Rusko připravuje tvrdé přivítání americkým lodím v Pacifiku

Pokusy Spojených států otestovat sílu Ruska v tichomořské oblasti povedou k tvrdé reakci Moskvy.

Video: Ruská fregata Maršál Šapošnikov vyzkoušela novou zbraň

“V oblasti zálivu Petra Veľkého pokračujú testy modernizovanej fregaty Maršal Šapošnikov. Boli testované delostrelecké, protilietadlové zbrane a torpédové zbrane.”

Rusko našlo spôsob, ako si poradiť s torpédoborcami NATO v Čiernom mori

Zistiť typ cieľa, jeho parametre, zistiť kurz a národnú príslušnosť – Ministerstvo obrany RF testuje v Čiernom mori najnovší systém automatického informovania o situácii na mori Stratégia.

Oblíbené články

Česko i Slovensko v slzách: Odešla Hana Maciuchová

Krásná a herecky talentovaná. Taková byla Hana Maciuchová. Byla. Dnes po dlouhé nemoci navždy odešla.Hana Maciuchová se narodila 29. listopadu 1945 ve Šternberku u...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com