Rusko, Turecko pracují na nové raketové smlouvě S-400 -Fax

Rusko a Turecko pracují na smlouvě na dodávku nové dávky ruských raketových systémů S-400, tisková agentura Interfax uvedla v pátek ve prohlášení vedoucího představitele ruské agentury pro vojenskou spolupráci.

„Tichý, silný a rychlý“: Indie slaví Den námořnictva + VIDEO

Indické námořnictvo, jedna z nejvýznamnějších námořních sil na světě, slaví svůj den ve středu ceremoniemi a cvičeními, aby předvedlo svou sílu a odhodlání.

Náhrada Ruslanu? Podívejte se, jak ji vidí Volga-Dněpr + FOTO

Největší ruský letecký nákladní přepravce, skupina Volga-Dněpr připravil technické požadavky na modernizaci stávajícího parku nákladních letounů An-124-100 a nastínil podobu perspektivního nákladního dopravního letadla s mimořádně vysokou nosností.

„Klíčový milník ve vývoji raket“. Testy ukrajinské rakety, která za několik minut může zničit...

Na Ukrajině úspěšně proběhly testy okřídlené protilodní rakety R-360 komplexu JK-360MC Neptun.

Ruské stíhačky MiG-31 při značné oblačnosti jedním tahem vyhnaly „narušitele“ vzdušného prostoru

Ruské stíhací letouny MiG-31 na Kamčatce v rámci kontroly výkonu bojové služby provedly zachycení „narušitele“ ruského vzdušného prostoru.

Britská armáda potřebuje větší zbraně, zjistila studie

Britská armáda má kritický nedostatek dělostřelectva a zjistilo se, že by byly poraženy v jakémkoli potenciálním budoucím konfliktu s Ruskem, uvedl jeden z předních evropských děkovacích tanků ve zprávě zveřejněné 27. listopadu.

Rusko ukázalo americkým inspektorem nový raketový systém Avangard

Ruské ministerstvo obrany v úterý oznámilo, že americkým inspektorům ukázalo svůj nový Hypersonic raketový systém Avangard, píše agentura AP.

Su-34: „Ledoborec.“ Letadlo, které překvapilo Američany + VIDEO

Šéf ruského koncernu Rosoboronexport Alexandr Michejev na leteckém salonu Dubai Airshow 2019 prohlásil, že koncern již dostal několik objednávek na dodávky letadel Su-34 do zahraničí. Piloti některých zemí, které jsou potenciálními zákazníky, si už ověřili tento letoun ve vzduchu.

USA daly Turecku ultimátum kvůli systémům protivzdušné obrany S-400

USA navrhly Turecku, aby „zničilo, vrátilo, nebo se zbavilo“ ruských systémů protivzdušné obrany S-400. Uvedl to vysoce postavený zástupce amerického ministerstva zahraničí. Text prohlášení byl zveřejněn na webu úřadu.

MIMOŘÁDNÁ ZPRÁVA: Izraelské vojenské letouny se pokusili zaútočit na Damašek + VIDEO

Syrská protivzdušná obrana odrazila izraelský nálet několika "nepřátelských raket". Většina raket se podařila zneškodnit dříve, než dopadly na zem, informuje o tom státní tisková agentura SANA.

Oblíbené články

První zkušenosti s kolonizací Marsu skončily smrtí osadníků

Expedici tvořili špičkoví vědci z nejrůznějších oborů a v počátcích experimentu si mnozí mysleli, že je čekají dva roky překrásné dovolené v ráji. Osm vědců ve skutečnosti mnohokrát balancovalo na hraně života a smrti.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com