Rusko považuje vojenské cvičenia NATO pri svojich hraniciach za provokáciu

Velenie ruskej armády označilo vojenské cvičenia USA a ich spojencov z NATO v blízkosti hraníc Ruska za provokatívne. Generálny štáb ruských ozbrojených síl považuje za provokáciu predovšetkým vojenské cvičenie krajín NATO v Barentsovom mori, počas ktorého sa uskutočnil nácvik útokov na objekty v Rusku a jednotky sa cvičili aj v likvidácii balistických rakiet.

Napětí roste: Sýrie je připravena použít upgradované MiG-29 k sestřelení izraelských F-16

Syrské vojenské velení oznámilo svou připravenost využít modernizované stíhače MiG-29 dodávané Ruskem k ochraně vzdušného prostoru nad východní částí Středozemního moře, včetně útoku na izraelské stíhačky.

Generál Pavel: Jsme pro Rusko součást hrozby

Generál Petr Pavel, bývalý šéf Vojenského výboru NATO, se v rozhovoru pro Reflex rozpovídal mimo jiné o rovnováze v zastoupení mužů a žen, odmítá kvóty a nelíbí se mu přílišná ochrana muslimů. Ke konci rozhovoru nezapomněl ani na ruskou hrozbu.

Americký export-import bankovní systém byl napaden ruskými vojenskými hackery GRU

Podle NSA využila skupina vojenských hackerů známých jako tým Sandworm „přinejmenším od loňského srpna“ zranitelnost v softwaru agenta pro přenos e-mailů (MTA) exportně-importní banky Spojených států. Banka tento software, který je součástí hardwarové sady s předinstalovaným operačním systémem Linux, rozsáhle využívá.

Něco se chystá? Satelitní snímky potvrzují rychlé čínské vojenské rozšíření na sporné indické hranici

Nová zpráva v asijském online technologickém časopise Insider Paper uvádí satelitní zdroje s otevřeným zdrojovým kódem, aby potvrdila nejnovější rozšířené zprávy o hlavních čínských jednotkách PLA, které probíhají podél sporných čínsko-indických hraničních oblastí.

Top 5 nejlepších pistolí na světě. Souhlasíte? + FOTO

Hodnocení je založeno na kombinaci ukazatelů přesnosti, spolehlivosti, rozsahu, penetrace, skladovací kapacity, počtu produktů, počtu uživatelů a některých dalších funkcí.

Zablokovaly ho z obou stran. Ruské stíhačky Su-35 zachytily letoun Vojenského námořnictva USA. Video

Šestá flota Vojenského námořnictva USA zveřejnila na YouTube videozáznam zachycení svého výzvědného letounu Poseidon P-8A dvěma ruskými stíhačkami Su-35.

Rusko se zoufale snaží zabránit Polsku, aby přijalo americké jaderné zbraně a zahajuje nové...

Rusko je stále pevně proti tomu, aby Polsko hostovalo jaderné zbraně USA na půdě a podle ruského portálu Niezavisimaya Gazeta zahajuje nová vojenská cvičení, která budou postavena na možném zaměření jaderných zbraní, které by se mohly nacházet v Polsku.

Řecko: Turecké ozbrojené síly se zmocní řeckého území! Ignorují suvernitu hranic Řecka a Evropské...

Řecké ozbrojené síly hlásí, že turečtí vojáci a policie trvale okupovali řecké území podél jejich sdílené hranice, v očividném ignorování suverenity Řecka i Evropské unie.

Washington tlačí na Indii, aby zrušila koupu ruských raketových systémů S-400. „Jsme vážně znepokojeni...

Na otázku, zda lze uvalit sankce na Indii, Wells odpověděl, že příslušný americký zákon o boji proti americkým protivníkům prostřednictvím sankcí (CAATSA) „je pro Kongres zahraniční politickou prioritou“. Američtí zákonodárci, říkají, že, jsou „vážně znepokojeni“ tím, že Rusko bude těžit z vojenských dodávek.

Oblíbené články

Oldřich Rambousek: Máme právo postavit se imigrantům s použitím síly??? Máme...

Skutečně složitá otázka. V její složitosti je však skryt jednoduchý a legitimní postoj k celé záležitosti. Zabij-nebo budeš zabit. Chraň svou kulturu a národ do posledního náboje-jinak budou zničeny. Možná Vám to přijde jako krutost, ale oni-ti druzí, nejednají jinak a neštítí se doslova ničeho.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com