Vojenská základna USA u Krymu? Vznikne zde „druhý Donbas“?

Co je možné dnes zjistit o Krymu z českých médií? Existuje stále více různých negativních zpráv i zcela jasných „hororů“, jako například ten, kterým děsí své čtenáře Týden.cz: „Nejdůležitějším a nejnebezpečnějším následkem ruské okupace poloostrova Krym je skutečnost, že byl přeměněn na vojenskou základnu, na které mohou být jaderné zbraně.“

Důvod k válce? Američané se opravdu hodně snaží. Írán prý porušoval smlouvu před její...

Američané ve vleku Izraele vytrvale kritizují Írán, že údajně porušuje smlouvu o jaderném programu podepsanou roku 2015 ve Vídni.

Minoga nahradí vrtulníky na ruských válečných lodích. Unikl snímek její podoby + FOTO

Ruská konstrukční kancelář Kamov vyvíjí zcela nový vrtulník, který by měl v příštím desetiletí začít nahrazovat v ruském námořnictvu legendární, ale stárnoucí stroje řady Ka-27.
NATO

NATO náhodně objevilo místa, na nichž jsou skladovány americké jaderné zbraně

Ve zprávě Výboru Parlamentního shromáždění NATO se uvádí, že daná Aliance náhodně odhalila místa, kde jsou skladovány americké jaderné zbraně. O události informoval deník The Washington Post.

Foreign Policy: Stíhačky F-35 jsou Novou hedvábnou stezkou USA!

Čína má ambiciózní projekt Nové hedvábné stezky, která je kritizována za svůj rozsah a metody, ale je stále ve fázi tvorby. Ale Spojené státy již mají stejné schéma pro dodávky stíhacích letounů F-35.

Operace „Nemyslitelné“, 1. část

Události a fakta popsané v tomto článku se zdají neuvěřitelné a nemyslitelné. Je opravdu těžké jim uvěřit, protože normální člověk nepochopí zradu toho, koho považoval za spojence a přítele. A přesto tomu tak bylo.

Ďalšia provokácia ruských militaristov: Ruské brehy sa objavili v blízkosti lodí NATO

Putin si nedá pokoj ani cez prázdniny: ruské brehy sú opäť nebezpečne blízko lodí krajín NATO, ktoré majú v Čiernom mori mierové vojenské cvičenie. Ťažko to hodnotiť inak ako ruskú provokáciu

Rusko říká, že jaderná ponorka je „státní tajemství“

Kreml řekl, že neplánuje identifikovat ponorku, která se účastnila pondělního požáru, který stál životy nejméně 14 vojáků - ani neuvádí žádné podrobnosti o svém poslání.

Kolik Američanů podporuje jaderný úder na KLDR? Analytik varuje před překvapivými čísly

Bývalý americký ministr obrany William Perry ví, jak postupuje Severní Korea, konstatuje Daniel R. DePetris v komentáři pro server National Interest. Analytik z think tanku Defense Priorities připomíná, že předtím, než se Perry v roce 1999 stal zvláštním zmocněncem amerického prezidenta Billa Clintona pro rozhovory o raketovém programu KLDR, studoval pro Bílý dům plán vojenského úderu na severokorejská jaderná zařízení.

Jedna „drobná“ událost a „Zabiják národů“

Jaksi unikla mainstreamovým presstitutům. Válečná fregata Admirál Gorshkov proplula minulý týden maximální rychlostí přes Tichý oceán spolu s doprovodem a přes Panamský průplav vplula do Mexického zálivu.

Oblíbené články

Merkelová kritizuje Trumpovy komentáře na adresu kongresmanek

Německá kancléřka Angela Merkelová v pátek kritizovala komentáře amerického prezidenta Donalda Trumpa o demokratických zákonodárcích barev. Říká, že jsou v rozporu s tím, co považuje za „sílu Ameriky“ a vyjadřující solidaritu se ženami.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com