DS: Pentagon hodlá sestřelovat ruské rakety pomocí kosmických laserů

Ministerstvo obrany USA chystá v roce 2023 zkoušky laserové zbraně se základnou ve vesmíru, která má sestřelovat rakety Ruska, Číny, Severní Koreje a Íránu, píše The Daily Star. Nicméně, podotýká list, tento projekt vůbec neznamená, že USA získají do výzbroje tyto prostředky, protože tomu mohou zabránit jejich charakteristiky, které nestačí pro úspěšné nasazení.

Sirény a exploze v Tel Avivu

Dvě rakety byly vystřeleny ve čtvrtek večer z Pásma Gázy směrem na izraelské hlavní město. Svědkové hlásí exploze. Oběti nebo škody nejsou hlášeny.

Ruské letectvo zničilo zásoby bojovníků v Idlibu a odvrátilo útok na základnu Hmeimím

VKS RF v koordinaci s Tureckem uskutečnily bodový útok proti skladu se zbraněmi a střelivem teroristů Hay'at Tahrir al-Sham (pozn. redakce -nový název teroristické skupiny Džabhat an-Nusra*) v syrském Idlibu. Informovalo o tom Ministerstvo obrany RF.

Tento druh zbraní dosud nikdo neviděl: exkluzivní záběry zkoušky ruského Filina

Televize Zvezda dnes zveřejnila unikátní videozáznamy ze zkoušky nové ruské zbraně. Jedná se o stanici vizuálně-optického šumu Filin, která je schopna oslepit nepřítele.

NI: Indie a Pákistán přinášejí „jadernou noční můru”!

Nedávné zhoršení indicko-pákistánské konfrontace v Kašmíru by mohlo vyústit v plnohodnotnou a zejména jadernou válku, napsali komentátoři The National Interest Geoff Wilson a Will Saetren.

Stern: Ruský „Zirkon“ udělá ze Západu bezmocné Tálibánce!

Námořní hypersonická raketa „Zirkon“ se ukázala být mnohem rychlejší a nebezpečnější, než věřili západní experti, uvedl v článku novinář Gernot Kramper v německém časopise Stern.

Srbsko dostane od Bieloruska ďalšie štyri stíhačky MiG-29, v ozbrojených silách ich bude celkovo...

Počas svojej oficiálnej návštevy Republiky Bielorusko minister obrany Srbska, Alexandar Vulin, sa zúčastnil na slávnostnom odovzdaní štyroch stíhačiek MiG-29 srbskej strane. Stroje jej odovzdalo ministerstvo obrany Bieloruska. Srbský minister tiež navštívil 558. Letecko-opravárenský závod, na ktorom od 22. februára bieloruskí odborníci opravujú tieto stíhačky MiG-29, ktoré neskôr odovzdajú Srbsku

Jak izraelský „hrobník“ radarů S-300/S-400 nadzvedl Rusko

V diskuzi se objevil tento dotaz: Chci se jen zeptat,jak je možné,že Izrael vesele bombarduje Sýrii a ruská PVO nedělá nic?
Syrská armáda

Americká armáda údajně chce napadnout Venezuelu

Šéf ruské bezpečnostní rady Nikolaj Patrušev dnes obvinil Spojené státy, že vysílají ozbrojené síly do Portorika a Kolumbie v přípravě na vojenskou intervenci ve Venezuele. Zvláštní zmocněnec USA pro Venezuelu Elliott Abrams to odmítl, ale zopakoval, že na stole jsou všechny možnosti.

Ruská TV upřesnila případné cíle ruských raket „Zirkon“ v USA!

Televizní kanál "Rusko 1" v programu "Zprávy týdne" označil v případě amerického ohrožení Ruska možné cíle pro hyperzvukové rakety „Zirkon“ na území USA.

Oblíbené články

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com