Nový americký superkanón bude prý schopen „ostřelovat Moskvu“!

Strategické dělo dlouhého doletu (SLRC), které se americká armáda chystá přijmout, bude schopno „ostřelovat Moskvu“, píše Popular Mechanics.

Arméni těsně před náletem sestřelili ázerbájdžánské letadlo nebo UAV + VIDEO

Sdílené videozáznamy z ázerbájdžánského letadla nebo dronu sestřeleného arménskými systémy protivzdušné obrany těsně předtím, než letadlo dokončilo svoji misi a bombardovalo oblast.

Světová válka 3: Rusko v „hluboké krizi“, protože ODMÍTÁNÍ USA ohledně prodloužení jaderné smlouvy...

Ruský zdroj na velvyslanectví v Moskvě ve Washingtonu uvedl, že země je znepokojena nedostatkem důvěry mezi oběma zeměmi a kvůli tomu neobnoví Smlouvu o omezení nových strategických zbraní. Nová dohoda START a USA a Ruska byla podepsána v roce 2010 a její platnost vyprší v únoru příštího roku, přičemž smlouva omezuje množství jaderných zbraní, které si obě země mohou hromadit. Přichází to, když se vztahy mezi oběma zeměmi ochladily, jak se blíží americké volby.

Nebudete věřit vlastním očím. „Mořské monstrum“ se vyplavilo na břeh + VIDEO

Záběry pořízené videoreklamou Ruptly ukazují bizarně vypadající ekranoplan ležící na břehu Kaspického moře poblíž dagestanského města Derbent.

Ázerbájdžánská armáda zničila arménské S-300, napříč humanitárního příměří + VIDEO

Arménsko-ázerbájdžánská válka v oblasti Náhorního Karabachu nevykazuje známky blížícího se konce navzdory humanitárnímu příměří zahájenému v této oblasti.

Šokující údaje o pro-tureckých žoldácích v Karabachu, bylo tam odesláno dalších 400

Poslední informace, které se k nám dostaly, se týkají využití pro-tureckých syrských žoldáků, které do Ázerbájdžánu nadále zasílají Turecko a Erdogan. Podle libanonské tiskové agentury Al-Masdar News, která využívá vyšetřovací údaje Syrské observatoře pro lidská práva (SOHR), bylo za posledních 48 hodin přijato téměř více než 400 syrských žoldáků a odesláno na frontu Náhorního Karabachu.

Spící síla: nejhroznější a v boji ani jednou nevyzkoušená zbraň

Minulý čtvrtek nasadili američtí vojáci poprvé v bojových podmínkách trhavou leteckou bombu GBU-43, svoji nejvýkonnější nejadernou munici. Těžké transportní letadlo C-130 shodilo tuto desetitunovou hromadu na areál podzemních tunelů v okrese Ačin afghánské provincie Nangarhár.

Američané zkouší připravenost Rusů, tentokrát v Černém moři (VIDEO)

Americké námořnictvo se dostalo na „dvorek“ Rusů - v oblasti Černého moře poblíž ruské vojenské základny na Krymu, Sevastopolu.

Moskva se nebojí hrozeb Washingtonu a dodá systémy S-400 Íránu

Na otázku, zda má Moskva obavy ze sankcí USA, pokud se Rusko rozhodne prodat protiletadlové raketové systémy S-400 Íránu, řekl ruský diplomat místním sdělovacím prostředkům, že Moskva se Washingtonu nebojí a že pokud by je chtěl Írán koupit, systémy budou doručeny, informuje BulgarianMilitary.com s odvoláním na EurAsia.

Konflikt Arménie – Azerbajdžán: Byly zničeny další dva nepřátelské tanky + VIDEO

V důsledku kroků přijatých k zabránění aktivní bojové činnosti nepřítele byly přesnou palbou Azerbajdžánskych jednotek zničeny další 2 tanky arménských ozbrojených sil.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com