Bylo to ovšem v EU někdy jinak? Vezmeme-li kolik do společného rozpočtu každoročně posíláme, kolik nás stojí veškerá agenda okolo EU (např. průběžné zavádění všech vyhlášek a nařízení upečených v Bruselu), tedy náklady s ní spojené a HLAVNĚ jak velký objem peněz je z ČR každoročně vyvezen pomocí zahraničních firem ven, tak nám vždy vyjde to samé – naše státnost, samostatnost, je pouze a jen na papíře. Jsme občané druhé kategorie a to z toho důvodu, aby na Západ od nás mohli být občany té první.

Otázka: Mohl Babiš udělat něco jiného? Jistě, mohl to odmítnout a pak čelit každému, kdo by mu za několik měsíců nadával, že se mu radikálně a skokově, díky ekonomické situaci v zemi, snížila kvalita života. Takto k tomu dojde samozřejmě časem také, protože bude logicky více dluhů, daní, více Bruselu, více nařízeních, které se nebudou moci odmítnout (vždyť máte naše peníze, tak poslouchejte), ale rozprostřených do mnohem delšího časového úseku.

Z globálního hlediska měla za cíl a úkol “informační pandemie C19” snížit (nejen) spotřebu lidstva na CELÉ této planetě a to z toho důvodu, že existují osoby, které se dívají na svět jako na jediný sociální supersystém a tak jej také řídí. Podařilo se to dokonale – všichni (bez větších vyjímek) jsou absolutně zadlužení. A kdo je tím věřitelem? Banky. A komu tyto banky patří? Několika málo osobám. Pokud bychom se podívali na pyramidu vlastníků všech bankovních domů, tak se nám na samotném vrcholu objeví méně lidí, než má každý z nás prstů na jedné ruce a vtip je ten, že ani oni nejsou těmi, co řídí svět jako jediný supersystém. Oni mají za úkol “jen” jeho finanční stránku. Můžeme o tom diskutovat, ale skutečně věříte, že majitel bankovního domu, který má pod palcem většinu světového oběživa, ke kterému si i Gates přijde pro ůvěr na rozjezd nového projektu a peníze, které na něm vydělá investuje zase přes tuto samou osobu a její finanční produkty, má znalosti a schopnosti a potřeby rozjet kdekoliv “majdan”, když mu z hlediska majetku patří každý? I on musí poslouchat a plnit úkoly globálního řízení a bude to tak i tehdy, když to případný čtenář označí za volovinu a konspirační blábol.

V loňském roce jste možná zaznamenali prohlášení většiny lídrů světových automobilek (a jejich dodavatelských firem), že začnou ve velkém a masivně, v tomto roce a rocích následujících, propouštět. A to ještě před C19. Údajně kvůli snížení mzdových nákladů, kvůli zavádění elektromobilů, sdílených vozů a tlaku na snižování emisí. Tedy z důvodů těžce vycucaných z prstu. V jeden jediný okamžik dojde většině automobilek, že mají přeplacené zaměstnance, ohrožuje je neexistující poptávka po elmobilech (vy ho chcete?), “ohrožují” je sdílená auta (kdy v Paříži, New Yorku a dalších světových městech, tato služba zčásti nebo zcela krachla pro nevyužití a neefektivnost) a snad jen ty emise jsou skutečný politický nástroj, jak změnit obchodní jednání automobilek jako takových? Všichni v jeden moment takto uvažují a to v prosinci 2019? A pak za několik měsíců přišel C19 a skutečně se začalo a ještě začne, propouštět.
https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/automobilky-budou-propoustet-ve-velkem-o-mista-prijdou-desitky-tisic-lidi-varuji-analytici-40305639

Jak přimějete majitele, správní rady, akcionáře a další nazdárky v představenstvu těchto firem, aby jednali a přemýšleli zcela stejně a udávali i stejné báchorky? Levičák řekne, že jim jde jen “o prachy” (a proto chtějí vyrábět elmobily po kterých není výrazná poptávka?) a pravičák zase, že je zde kapitalismus a “volný trh” a tak není možné je nějak ovládat, protože jejich “směřování určuje zákazník”. Prostě oba, levičák i pravičák, budou tvrdit “své” lži, které jim byli předhozeny a ze které si vybrali tu, která lépe odpovídá jejich naturelu.

Každá automobilka, jakožto ostatně každá velká firma či korporace, potřebuje finanční krytí na své projekty a toto krytí jim dávají banky. A pokud má banka určité podmínky za jejichž splnění je možné tyto peníze čerpat a jinak peníze nebudou, tak jsou předem splněna. A kolik jsme si říkali, že sedí na samém vrcholku pyramidy osob? Je tedy možné řídit svět v několika málo lidech? Jak to má farmaceutický průmysl? Zbrojní? Energetický? Jakýkoliv jiný? Všichni stejně, že? Média?

Cílem C19 je snížit spotřebu lidstva. Utáhnout opasky, protože žádný růst nemůže být nekonečný. Proto se bude tato nemoc objevovat vždy tehdy a v takovém měřítku, jak bude nutné tyto (a desítky dalších) globální procesy rozjet a bude ustupovat, tak jak je bude nutné brzdit. Říká se tomu systém brzdy a protiváhy. A na tyto úlohy je dokonalá 4. priorita řízení, tedy ekonomická, kdy zadlužíte objekt řízení a tím jej dokonale zotročíte. Všimněte si, že EU je nyní již zadlužená kompletně.

A co dál? Nebudu predikovat, protože ti nahoře umí stále překvapovat. Vše se mění a dokonce i Kalousek se svým knížetem již pochopili, že éra jejich chlebodárců je již pomalu pryč a tak vyklízí parket pro jiné loutky.

zdroj: nwoo.org

Komentáře

Sdílejte