Janover promovala v květnu s titulem psychologie, ale přišla k národnímu centru pozornosti, když vyslala video TikTok, které útočilo na lidi, který by mohli říci:„ na životech záleží .“

Ve videu říká: „Já vás bodnu, a zatímco vy zápasíte a krvácíte, ukážu vám řezání papíru a řeknu:„ Moje řezané věci taky.“ Klip byl zveřejněn s upozorněním „z právních důvodů je to vtip.“ Ale mnoho lidí se nesměje.

Mezi těmi, kdo klip sdíleli, byla autorka a politická vědkyně Ann Coulter, která označila Janoverovou za „asijskou chorobu“. Ostatní uživatelé požadovali zatčení a stíhání Janoverové. “Nepovažuje se to za násilnou řeč? Myslím, že se to počítá pouze tehdy, když se to hodí k vyprávění, “poznamenal jeden.

Janoverová reagovala na vůli opakováním, že to bylo „jasně“ „analogický vtip“, ilustrující způsob, jakým vnímá argumenty proti hnutí „Black Lives Matter“. “A lidé mě rádi hlásí k domácímu terorismu, posílají na mně FBI nebo policejní stanici v Cambridge,” řekla. “Zjevně ohrožuji životy lidí – samozřejmě na rozdíl od policajtů.” Informuje portál Breitbart.

Vyslala také zprávy týkající se „smrti, znásilnění, vyhoštění a palebných hrozeb“, které údajně obdržela a které se zdvojnásobily. “Nebudou umlčeni, zahanbeni ani jim nebude hrozit ticho fanatickými fanoušky Trumpa, kteří nerozumí analogií,” napsala.

“Mimochodem, takže pokud dostanu e-mail z ministerstva vnitřní bezpečnosti nebo mě vyhodí z Harvardu, nebo mě zatknou nebo cokoli,” dále píše, “nebo mě zavraždí, podle mnoha hrozeb smrti, které dostávám právě teď – vím, že si vážím toho, že se za mě postavíte. “

Komentáře