“Pokud chcete vizi budoucnosti, představte si botu šlapající na lidskou tvář

– navždy”  George Orwell

 

Před nedávném jsem zveřejnil článek (zde   https://ceskoaktualne.cz/2020/06/blog/plandemie-19-o-cem-to-vsechno-je-nez-si-stoupnete-do-fronty-na-vakcinu-video-tomu-nebudete-verit/ ) ve kterém jsou informace rozkrývající tento podvod s pandemií, co a kdo za tím stojí a co je její cíl.

Stále více se stává evidentní to že hlavní cíl této akce je udělat velký skok k tomu aby vlády, a tím pádem entity které stojí v jejich stínu, získali kontrolu nad všemi aspekty našeho života. To zahrnuje:

 

a) kontrolu nad naším pohybem nejdříve skrz aplikace (contact-tracing) a později přes čip nebo takzvané kvantové tetování (ID2020)

 

b) kontrolu nad schopností přežít tak že:

1) zkolabují ekonomiku která odstaví většinu malých a středních podniků a tím pádem eliminuje  možnost mít nezávislý příjem. Člověk se stane závislý na finanční pomoci od státu nebo na výdělku od velkých podniků které jsou pod kontrolou kultovních manipulátorů. Tento zdroj příjmů    bude ale s podmínkami.

 

2) zruší bankovky a nastolí digitální měnu. Tak si stát získá kontrolu nad každou finanční transakci.

 

3) budou mít kontrolu nad všemi zdroji této planety, cokoli je vytěženo nebo sklizeno za použití block-chain, UI (umělé inteligence) a 5G technologií. Tyto technologie se budou integrovat do dodavatelskeho řetězce tak že každá vytěžená kapka ropy, sklizené zrnko kafe, každá vylovená ryba   a každá její část bude mít identifikační číslo které bude schopné identifikovat zdroj odkud pochází. Kam to vede? Nebude trvat dlouho a přijde se na to že se covid-19 nachází v mase zvířat, a na pěstovaných rostlinách a udělají se přísná nařízení ohledně produkce jídla které zasáhnou i chování domácích zvířat a pěstování zeleniny pro vlastní potřebu.

 

c) kontrolu nad našim zdravím, reprodukci, a kognitivními procesy (myšlením)

 

K tomuto tématu vycházejí stále nové informace o technologiích které by měli přispět k tomu aby docílili jejich cílů které jsou snížení populace a zvýšení otupělosti lidí které nakonec povede k napojení lidské mysli na umělou inteligenci. Na stránce která se zajímá o armádní výzbroj ‘http://www.deagel.com/country/’ jsou zveřejněny statistické údaje a předpovědi na rok 2025. Tyto informace ukazují značný úbytek obyvatelstva ve většině tak zvaných vyspělých států. Některé státy jako Velká Británie ukazuje úbytek z 66 na 15 milionů, USA z 320 na 100 milionů, Ceska Republika z 11 na 9.9 milionu. Tyto technolgie by se měli objevit v nových vakcínách ktere jsou protlačovány vládami všech zemí za kterými stojí Bill Gates a další který jsou jim finančně podporováni. V předešlém článku (zde https://ceskoaktualne.cz/2020/06/blog/plandemie-19-o-cem-to-vsechno-je-nez-si-stoupnete-do-fronty-na-vakcinu-video-tomu-nebudete-verit/  ) sem poukázal na novou vakcínu mRNA kde se vám vpraví, za pomoci elektickeho proudu, cizí genetický materiál který bude výtvarek cizí protein což z vás, tak jak se vyslovují někteří doktoři a vědci, udělá geneticky modifikovaný organizmus. Jsou tu ještě ale k dispozici další technlogie které by se tam mohli objevit. Podle jednoho nezverejneneho informátora z GlaxoSmithKline (GSK) tato vakcína je už připravena a prý obsahuje tyto technologie: anti- HCG antigen, HCG s OLM, anti-GnRH antigen

 

1. anti-hCG antigen: způsobuje sterilitu u žen (užitečný je tento odkaz na testy z roku 1992: ‘Vakcíny anti-hCG jsou v klinických pokusech’ https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/1514026/ . Z toho se zdá, že vakcíny anti-hCG jsou vakcínami na neplodnost určené pro ženy.

 

2. Tento antigen je také kombinován s OLH a 37 aminokyselinovými koncovými peptidy, známými jako CTP. Principem tohoto anti-hCG antigenů je produkce protilátek, které se kombinují s hCG, tak aby byli neaktivní. Z 63 žen testovaných GSK (GlaxoSmithKline) s anti-hCG antigenem se stalo 61 neplodných.

 

3. Mužské vakcíny používají anti-GnRH antigen, který snižuje velikost varlat. Snižuje také hladiny testosteronu a dochází k výrazné atrofii prostaty. Je to spermatický specifický mitrochondriální antigen. (čtenáři by se mohli zajímat o tuto veterinární studii, která používá antigen anti-GnRH k ‘vypnutí’ reprodukčního endokriního systému “u samců prasat: ‘Očkování proti GnRH: klady a zápory’ (níže uvedeno v seznamu zdrojů). Když zasažené sperma dosáhne k vejci samice, prostě není co tam předat kvůli mitochondriální DNA poškození. Bylo to testováno na paviánech a u samic se snížila plodnost. Muži očkování touto látkou mohou tak učinit ženy (nevakcinované) neplodnými. Pokud by tento typ vakcíny pokračoval, nezaznamenal by se tento jev v populaci po dobu přibližně 7-10 let. Populace by se však během několika let výrazně snížila. Rovněž dojde ke snížení globální populace podle rozsahu distribuce vakcíny.

 

Další důležitý prvek kontroly nad populací je ovládat jejich kognitivní funkce (myšlení) tak aby nebyla cílová skupina lidí schopna tuto namipulaci pochopit a tím pádem vytvořit nějaký odpor. V minulosti to šlo jen přes propagandistické techniky, techniky ovládání myslí přes média, indoktrinaci ve vzdělání a výchově atd. V této době, nicméně, jelikož hodně lidem začíná docházet co se děje protože se vše stává více evidentní a nepřehlednutelne tak oni musí sáhnout po technikách které budou přímo zasahovat do kognitvniho procesů lidí a ovlivňovat jejich myslekove pochody technolgicky když před nedávném to stačilo jen psychologicky. Oni jsou si vědomi že každým dnem se více lidí probouzí a pro manipulátory se to může stát noční můrou jeslti se probudí větší procento byvatelstva.

 

Jedna z těchto technolgii která by se mohla také vyskitnout v nových vakcínách je technologie která se zabývá potlačováním vyjádření genů VMAP2. Silne vyjádření genů VMAP2 je spojováno s lidmi kteří jsou silně věřící. Tato technologie, tak jak je prezentovaná širší veřejnosti, je zaměřena na vymícení fundamentalistickych extremistů. Jak by se to ale také dalo použít je k utlumení lidí kteří jsou věřící nebo mají rozšířené duchovní vnímání. Tito lidé mají silně zakořeněné tradice a silné vnitřní hodnoty a tím pádem jsou resistentní této materialisticke autokratické mašině chrlící stále větší nařízení a omezení. Jeslí mají technologii která to umí tak by ji určitě použili při celoplošném očkování populace aby z lidí udělali ještě více, jestli to tedy ještě více jde, poslušné a poddajné ovce.

 

 

Každého asi napadá otázka ‘co s tím dělat?’. Pomalu se nám vykresluje situce kdy se budeme všichni muset zapojit do tvoření naší reality, našeho světa ve kterém chceme žít a jaký chceme přenechat našim potomkům. Toto vše bude pokračovat podle stanoveného plánu dokud nenarazí na nějakou resistenci. Ta resistence jsme my. Asi už každý pochopil že nemá cenu se spoléhat na politiky, vůdce, vědce a vyhlížet kavalerií na bílých koní které nás všechny spasí. Je třeba pochopit ze jsme to my kdo tento svět vytváří, že jsme ho akceptovali a ze ho tolerujeme v této podobě. Je třeba pochopit širší souvislosti všeho dění jak na poli geopolitickém tak i v té hlubší rovině. Je třeba pochopit podstatu a účel našeho bytí, zpracovat strach který v nás přebývá z indoktrinace kterou jsme všichni prošli, z manipulace mysli a tvarování našeho vnímání která vede k totálnímu odpojení od širší reality, a začít dělat rozhodnutí která vychází z našeho pravého Já, kde strach a nenávist nemá místo. To je proces který vede ke posunu lidského vědomí. Je třeba vzít zodpovědnost za naši existenci a přispět právě k tomuto posunu. Hodně možností na výběr tady prostě neni…..

“Žádný problém nemůže být vyřešen ze stejné úrovně vědomí, které jej vytvořilo.” Albert Einstein

 

Autor: PS

Zdroj:

 

ID2020

https://naseveru.org/2020/04/24/agenda-id2020-nebezpeci-akce-covid-1984/?__cf_chl_jschl_tk__=bdc1b9dc1f43a57ab89acd6d4d32b89c8df517d8-1595183337-0-AXWkMUJpHmIpbCwQ-Q–VyTfWER1MPPvwBiwJLtxF13S6qhZyc3AQVQGMpIWtcV1nDOtVtOk-lacdjMyVXfDd1kqHl7qv2WXvzDDKi3ucAUftyKIBICW8HJ2vpXG6VdDyv8XRPwP8F6KR26q2SiynM1Ln-JqrQMMryJ4SPNJS_eWVh38V7aYrztTaXpljQyPVY3vNRIxQFaV_p-rAcBf2ZKtu3-FC_DpCaEpDpSSuRIsl5wOccZd37Fj0LfmUOUbhuqpHlVKOhL5ko0Irp09pR5pn_qd1OSuFL0sbvx97JhgH8Z6uSIwzycuOdVaYVOC3mYFkhQGJifkhD184C6hqug

 

Informátor of vakcínách

https://www.bitchute.com/video/9PHClT1LUOQg/

 

mRNA

https://www.modernatx.com/

anti-hCG a klinické pokusy

https://www.antibodies-online.com/abstract/Chorionic+Gonadotropin+(hCG)+Antibody/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/1514026/

 

Očkování proti GnRH: klady a zápory

https://actavetscand.biomedcentral.com/articles/10.1186/1751-0147-48-S1-S10.

 

 

Depopulace stranka

http://www.deagel.com/country/

 

VMAP2-gen -vysvetleni

https://www.andrewkaufmanmd.com/hippo/   min: 33:10

 

VMAP2-gen -originalni odtajněné video

https://www.andrewkaufmanmd.com/hippo/  34:20

 

 

Komentáře

Sdílejte