Oficiální číslo rozpočtu německé vlády ukazuje, že zahrnuje hlavně německou kancléřku Angelu Merkelovou.

Rozpočet kancléřství Angely Merkelové činil celkem 3,19 miliardy EUR v roce 2020, z čehož více než polovina, 1,82 miliardy EUR, šlo pro média a kulturu. Kancelář byla vytvořena Merkelovým předchůdcem Gerhardem Schröderem (Social Demokrat) v roce 1998, i když německá ústava výslovně deleguje kulturní záležitosti na státy a ne na federální vládu. Přes svou zjevnou neústavnost nyní slouží jako druh propagandistické služby německému kancléři s vlastním celosvětovým veřejnoprávním vysíláním Deutsche Welle (German Wave).

Bývalý americký velvyslanec v Berlíně Richard Grenell často zápasil s Deutsche Welle na Twitteru o jejich pro-íránském a protiamerickém pokrytí. Deutsche Welle se bránilo a nazvalo Grenella „Trumpovým agitátorem v Berlíně“, což je pozoruhodný způsob, jak síť spojeneckých vlád jedná s americkým velvyslancem.

Nyní parlamentní dotaz konzervativní strany AfD odhalil více než 1 milion EUR z rozpočtu Merkelové na propagaci médií a propagandy v roce 2019, který byl financován Sorosem z jeho nevládní organizace „Neue deutsche Medienmacher“ (New German Media Makers – NdM), jejímž nadšeným cílem je zvýšit „diverzitu“ německé žurnalistiky, podporou etnických menšin (nových Němců) v médiích a stanovením „řečových pokynů“ pro novináře. Podle německé federální vlády Merkelovo financování NdM do roku 2020 celkem činí 291 000 EUR.

V čele nových německých mediálních tvůrců stojí levicový fejetonista Ferda Ataman, který mezi konzervativci často zdánlivě rasisticky komentuje hackery. NdM tak uděluje roční negativní ocenění za hlášení, které považuje za necitlivé, nazvané „Goldene Kartoffel“ (Zlatý brambor). „Kartoffel“ (brambor) je rasové epithet, který muslimové používají pro etnické Němce, eufemismus pro muslimskou sluru „Kaffir“. „Kaffir“ patří mezi nejsmutnější urážky pro nevěřící v islámském světě, stejně jako použití „slova N“ v USA. V Jižní Africe můžete jít do vězení za použití slova „K“. Ataman a noví němečtí mediální tvůrci však tento termín nadále používají a objasňují jeho rasově pomlouvačný význam.

Během nástupu pandemie vyvolal Ataman kontroverzi protože na Twitter napsal, že němečtí lékaři jsou rasističtí a dávají přednost etnickým Němcům, což způsobuje pobouření v tvrdě lisované lékařské komunitě. Informuje portál Voice of Europe.

V dubnu zveřejnil Ataman esej na webových stránkách tvrdě protáhlé levicové „Antifašistické ligy“ (Bund der Antifaschistinnen – VVN-BdA), v níž vyjádřil podporu násilné levicové Antifě. Antifašistická liga VVN-BdA byla bavorskou tajnou policií označena za extremistickou a kvůli své zjevně politické agitaci nedávno ztratila svůj daňový odpočet. Ataman ve své eseji porovnal AfD, největší opoziční stranu Bundestagu, s nacionálními socialisty a fašisty a oznámila svůj záměr „bojovat, aby byla Antifa společensky přijatelná“.

V loňském roce členové Antify zaútočili na člena afghánského parlamentu Franka Magnitze zezadu a téměř ho zabili. Nebyly zatčeny. Členové AfD jsou v Německu často napadáni bez snahy najít viníky, včetně předních osobností, jako jsou Jörg Meuthen, Beatrix von Storch, Uwe Junge a Guido Reil.

V březnu tohoto roku Tino Chrupalla utrpěla zranění a musel být hospitalizován, když bylo jeho auto zapáleno. 16. května byli tři členové konzervativního odborového svazu automobilů Zentrum Automobil napadeni davem cca 40 levicových extremistů na cestě k protestu proti odstavení ve Stuttgartu u velitelství Mercedes. Jeden z mužů, Andreas Ziegler, byl postřelen a následně zostal v komatu. MSM trvalo pět dní, než nahlásilo téměř smrtící střelbu, zaměstnavatel Mercedes se k tomu ještě vyjádřil. Ziegler se přebral z kómatu. Útočníci nebyly zatčeny.

Ve videu mluvčí zahraniční politiky AfD Petr Bystron požádal německou vládu: „Jak vysvětlíte svým daňovým poplatníkům, že německá kancléřka Angela Merkelová v roce 2019 utratila přes rasové protiněmecké nevládní organizace přes 1,2 milionu EUR a tým podpořila násilné, extremistické Antify? “

James O’Keefe z Project Veritas nedávno dokumentoval členy americké Antify, kteří uznávají jejich financování nevládními organizacemi financovanými Georgem Sorosem. Několik členů násilných nepokojů „BLM“ v USA bylo prokázáno, že mají vazby na nevládní organizace Soros. V Německu se zdá, že federální vláda financuje nevládní organizace Soros s daňovými poplatníky, kteří pak financují Antifu a krajně levicové aktivisty, aby fungovali jako stínová armáda černých košil, aby uplatňovali násilí proti politické opozici. Investigatívny novinář Christian Jung zdokumentoval rozsáhlé vazby mezi Antifou a místními vládami v Berlíně, Hamburku, Mnichově a Brémách, kteří financují „kulturní centra“ a nelegální dřepy jako velitelství Antify a vyplácejí mzdy a dokonce i nájemné za krajně levicové “ aktivisty “, který mají za úlohu sledovat, obtěžovat a ohrožovat politickou opozici.

Sofistikovaná síť radikálních levicových počítačových hackerů odhalí konzervativní politiky v Německu a pokusí se zničit jejich životy. V únoru, když konzervativní křesťanští demokraté diskutovali o možnosti vytvoření středopravé menšinové vlády se Svobodnou demokratickou stranou tolerovanou AfD ve státě Durynsko, napadli hackeři konzervativního právníka Ralfa Höckera, odhalili jeho osobní informace a dokonce i hackli e – seznam poštovních objednávek pravicových leteckých zbraní v Maďarsku, prohlašující, že Höcker byl zákazník. (Höcker to popírá.) Jeho adresa byla propuštěna a Höcker dostal to, co nazval „velmi důvěryhodné hrozby“. Höcker, jehož manželka byla v té době těhotná, byl nucen ustoupit od politiky a rezignovat jako mluvčí konzervativní „unie hodnot“ na Merkelově straně.

Několik předních politiků AfD, včetně Beatrix von Storcha, Alice Weidelové a Petra Bystrona, vyzvali Německo, aby následovalo vůdce Donalda Trumpa při označování Antify za teroristickou organizaci. Levicoví politici a novináři MSM se shromáždili kolem svých spojenců v Antifě na obranu. Německá vláda v roce 2019 financovala levicové nevládní neziskové organizace otevřené společnosti do výše nejméně 9 milionů EUR v roce 2019, zjistil zdroj od AfD.

Video Petra Bystrona: Proč německá vláda financuje násilné, extremistické stoupence Antify?

Komentáře

Sdílejte