Jde o deset let starý dokument “Scénáře pro budoucnost technologií a mezinárodního rozvoje”. Autorem je Rockefellerova nadace a Global Business Network. Vznikl ještě v květnu 2010.

Jako první na něj poukázal známý antiglobalistů, americký ekonom a politolog z Princetonské univerzity, William Engdahl. Ještě 10. března vydal článek “Uzamčení. Nejde o futuristický scénář. Panika v postpandemickej budoucnosti “.

Senzační důkaz

Engdahl šokující prohlásil, že scénář “pandemické paniky”, který nyní naplno zažíváme, byl naplánován ještě před deseti lety!

Zmíněný dokument je dílem dvou organizací. Rockefellerovy nadace a Global Business Network. Většina projektů Rockefellerovy nadace, osvobozené od daní, se zaměřuje na řešení různých problémů, jako jsou antikoncepce, snížení světové populace, zavedení nového hospodářství bez potřeby průmyslu a podobně. Tyto úkoly má na starosti Římský klub. Vytvořil ho v roce 1968 David Rockefeller. Jeho hlavním cílem je učinit z vládců peněz i pány celého světa. Tedy nastolit jednotnou světovou vládu.

Uzamčení (LOCK STEP)

Dokument, na který veřejnost upozornil William Engdahl, hovoří o čtyřech možných scénářích vývoje světa po globální finanční a hospodářské krizi v letech 2007 až 2009. První se shoduje s tím, co pozorujeme dnes. Ve zprávě ho nazvali “LOCK STEP”. Ostatní tři prozatím nechme stranou.

Ve zprávě se například uvádí: “V roce 2012 vypukne největší pandemie, na kterou svět čekal mnoho let. Na rozdíl od viru prasečí chřipky z roku 2009 se tento nový kmen chřipky šířené divokými husami ukázal jako mimořádně nebezpečný. Dokonce i některé země, které se připravili na vznik takové pandemie, byly touto chorobou postiženy. Virus globální nakazil asi 20% populace. Prvních 7 měsíců po příchodu nového kmene zemřelo 8 milionů lidí. Většina mrtvých byli zdraví mladí lidé “.

Přirozeně. Na první pohled jde o nesoulad. Pandemie začala o 8 let později. Původcem nejsou husy, ale netopýři. A COVID-19 nezabíjí hlavně mladých a zdravých, ale starších se špatným zdravotním stavem.

Po vydání zprávy v roce 2010 byla mezitím zjevně “vylepšená”. Zdá se, že bylo rozhodnuto, že mladí a zdraví mohou být stále užiteční jako levná a vysoce produktivní pracovní síla. A zbavit se třeba především “zátěže”. Tedy slabých, nemocných a starších. Toto je dnešní verze zákulisní politiky elity, která se za každou cenu snaží “optimalizovat” světovou populaci na “zlatou jednu miliardu”.

Komentár Valentína Katasonova (Fond strategickej kultúry)

Komentáře