Měli podle svých slov namířeno přes Prahu do Německa a na cestu do metropole si vzali taxi… Je to další důkaz, že nelegální imigranti se naprosto volně pohybují na našem území. Odmítáme masovou imigraci a požadujeme možnost kontroly našich hranic, aby se sem nemohli dostat nelegální imigranti a teroristi.

Policie loni v celém Česku odhalila 4992 cizinců, kteří v Česku pobývali nelegálně, zmínila ČTK. Je to o 254 více než v roce 2017.

Připomeňme, že na konci září pracovníky firmy v průmyslové zóně na Rychnovsku překvapili tři nelegální migranti, kteří vyskočili z návěsu kamionu. Zadržela je cizinecká policie. Prý se jedná o Afghánce. A sluníčkáři a ministr vnitra Hamáček z ČSSD budou stále opakovat tu starou písničku, že tu migranti nejsou – to už je opravdu směšné. Takových případů nelegálních migrantů u nás je přece ale mnohem více…

Připomeňme, že plzeňský soud nedávno odmítl vyhostit nelegální imigrantku– podvodnici, která před dvěma lety nelegálně připlula do Evropy na falešné doklady a poslední rok a půl pobývala v České republice, kde se živila jako striptýzová tanečnice. Dále máme případ afrického migranta Abdallaha Ibrahima Diallo, který podle všeho znásilnil českou dívku u Lukavce.

Drogy v centru Prahy jsou distribuované africkými imigranty. Policie zadržela v okolí Václavského náměstí během osmi měsíců více než sto dealerů – v drtivé většině šlo o Afričany. Byli mezi nimi i žadatelé o azyl v zemích EU. Policisté u nich našli kokain, extázi i marihuanu.

V červenci v kamionu převážejícím melouny přicestovalo do pražských Řeporyjí pět migrantů. Rovněž v červenci se imigrant ze Sýrie na Praze 9 vloupal do zaparkovaného auta. Cizinec bez dokladů při zadržení policisty začínal být agresivní a dokonce zvolal: „Allah Akbar“ a pokusil se o útěk. Policie například zastavila na začátku dubna na dálnici D1 nákladní auto značky Mercedes, ve kterém byli nelegální migranti. Policie zadržela 13 lidí, z toho tři děti.

Autor: Tomio Okamura

Komentáře