Kontroverzní řeporyjský starosta na Facebooku zveřejnil „list pomsty“, která prý bude následovat poté, co se stane „Nikým“.

„Pár skotů a tři brka a rozhodnutí dát zase mediální prostor jiným, no, ale, že jo, abych to nějak to, no, jakože co se nějaký rešerše výstupů týče, tak, no jo, ale já už nemůžu napsat banda zm… dyť jsem slíbil panu předsedovi… ech… no… taklenc: List pomsty, až se stanu Nikým,“ píše v úvodu řeporyjský starosta.

ásledně začal konkrétně vyjmenovávat lidi, kterých se list týká. Je jich celkem deset a na prvním místě je ekonom Jiří Weigl.

„1. (Smrdutý oposum, ne tuplovaný oposum) Jiří Weigl, 2. prof. Ivo Budil, 3. Petr Štěpánek, 4.Stanislav Huml, 5. Karolína Stonjeková, 6. Pavel P. Kopecký, 7. Vadim Petrov, 8. Petr Viktorýn, 9. Štěpán Kotrba,
10. Karla Maříková,“ vyjmenoval Novotný svůj seznam nepřátel.

Ke svému statusu pak dodal, že „když se nestane Nikým a bude to jenom List pomsty, tak je prostě nechá po připojení Třebonic coby imperátor hodit krokodýlům“.

Reakce lidí z „listu pomsty“
K tomu, co Novotný napsal, se jako jedna z prvních vyjádřila poslankyně za SPD Karla Maříková. Ta v nadsázce prohlásila, že neví, zda se má Novotného bát nebo to brát jako úspěch.

„Tak nevím, zda to mám brát jako úspěch nebo se Pavlíka začít bát, že jsem obsadila na jeho listu pomsty 10. místo. (Bojím bojím) Pájo, já snad o tobě začnu mluvit už jen v dobrém, ale nemůžu slíbit, zda to vydržím, ale plně si uvědomuji, že ty za to nemůžeš, a proto doporučuji konzultaci u MUDr. Davida, ráda ti to domluvím, ber to jako vánoční dárek,“ napsala na sociální síti.

Jako další se k celé věci vyjádřil mediální analytik Petr Štěpánek. I ten si tento list pochvaloval.

„Wow! To vůbec není špatné být na bedně spolu s doktorem Weiglem a profesorem Budilem,“ stálo v jeho reakci.

Reakce pod komentáři obou „účastníků listu pomsty“ tak na sebe dlouho nenechaly čekat. Lidé psali, že je Novotný blázen a že je nemocný. Prý by mu pomohla odborná pomoc.

„A Chocholoušek má už asi plno…,“ podotkl jeden z uživatelů.
Další si zase myslí, že k tomu už snad nejde ani nic víc dodat: „Tohle se mi nechce komentovat! Chudák…“

„Pokud není duševně nemocný, tak je to trestný čin,“ stálo v jednom z komentářů.
Reakce lidí tak vůči slovům Novotného nebyly zrovna pozitivní.

(zdroj: cz.sputniknews.com)

Komentáře

Sdílejte