Čtyři rumunští migranti údajně bombardovali školačky na sociálních médiích, aby je nalákali do parků v Manchesteru, aby s nimi měli sex.

Doposud byla policie schopna identifikovat tři oběti ve věku 12, 13 a 15 let. Policie se však domnívá, že mohou existovat další oběti, protože ostatní členové gangu jsou stále na útěku.

Mezi čtyřmi z nich byli bratři Sebasitain Baltatu (18 let) a Ilie Daniel Baltatu (22) a jejich bratranci Parizian Calin (20) a Adrian Calin (20) odsouzeni k více než 25 letům vězení.

Během prohlášení o dopadu na oběť jedna z chudých dívek řekla: „Žádná slova nedokážou vysvětlit, čím jsem jsi prošla. Tehdy jsem netušila, proč se to stalo. Moje úzkost se zhoršuje a nenáviděla jsem, že jsem zůstala sama.“

Další oběť uvedla, že prošla „nejhorší dobou života“ a cítila se, jako by „byla plně využita“.

“Cítím se špatně, když přemýšlím o tom, co tito lidé dělají. Myslím, že by mohlo být ještě více obětí, o kterých nevíme,“ dodala mladá dívka.

Během svých poznámek po odsouzení soudkyně Goddard řekla násilníkům: „Doufám, že každý z vás se zamyslí nad tímto děsivým chováním a zváží, jak lze toto zneužití v rámci své komunity ovládnout.“

“Žádná z těchto dívek nenese žádnou odpovědnost. Všechny dívky se musely kvůli tobě a tomu, co jste udělali, odejít z Manchesteru od jejich rodin a přátel,“ řekla soudkyně.

Kromě jejich vstupů do vězení byl každému členu gangu doporučené, aby se zaregistroval do registru sexuálních delikventů.

(Voice, foto: Pixabay)

Komentáře

Sdílejte