Osobně jsem čekal město nabité čmoudy a “poštovními schránkami”. V okrajových čtvrtích, kterými jsem projížděl zely ulice prázdnotou anebo na nich bylo pár místních obyvatel bílé pleti. Obchod, kde jsem se ptal na cestu provozovali Vietnamci. Slušně mne pozdravili, mladší pěknou češtinou mi řekl kam dále. Při odjezdu z města jsem potkal pouze pracující Cikány pro nějakou stavební firmu na silnici. Potud v pořádku.

A teď to v nepořádku. Na D8 na výjezdu Roudnice n. Labem zastavili příslušníci dálniční policie osobní vůz pašeráků lidí plný krimigrantů podle vizáže z Bangladéše či Afghánistánu. Na pumpě OMV Siřejovice čmoudík sbírající odpadky. Turek nebo Kurd v autě s německou SPZ, kterému se zjevně nechtělo uhýbat bílému kafírovi z cesty.

Cesta zpět Praha. Stojím v koloně u opery a vedle v koloně stojí dodávka Mercedes s SPZ Karlovarský kraj. Za volantem čmoud. Drzý vyzývavý pohled z jeho strany. Z mé strany pohled smrt. Raději popojel o metr dopředu. Na další křižovatce, kde se nachází FSV UK, celé stádečko poštovních schránek. Pankrác. Dva černoušci v téplákách a sandálkách. Takto turisté nevypadají. Někde tam trvale bydlí. A nejenom tito dva.

Dobříš. Hned na příjezdu do města čmoud s Mercedesem stojící u krajnice a psychoticky mávající o “pomoc”. Jednoznačně člen gangu prodejců mosazného “zlata”. Volám na něj Městskou policii.

Jsem téměř doma. Příbram. Přímo u OC Skalka další šátková bába, tentokráte poměrně bílá. Asi místní kolaborantka-settlerka.

(Muslimský settler — placený agent islámu, okázale propagující atributy islámu, aby si na jejich přítomnost místní populace zvykla)

Takže si to shrňme:

Přestaňte mít falešný dojem, že se vás to netýká a do vaší obce žádní krimigranti potažmo islámští teroristé se nemohou dostat

Ptejte se politiků, kdo jim dal a kdy jakýkoli mandát zamořovat naši vlast imigranty z cizích etnik a žeňte je k odpovědnosti

Připravujte se na krizové situace vnější i vnitřní, protože ty s touto politikou otevřené země za nedlouho PŘIJDOU.

Zajímejte se o své okolí a dění v něm, organizujte se a spojujte.
Neváhejte volat PČR nebo MP a nahlašujte jim zjištění o pohybu a činnosti cizích osob ve vašem okolí.

Kdyby někdo argumentoval proč svá tvrzení nedoložím fotografiemi, tak proto, že při řízení motorového vozidla je zakázáno používaní multimediálních zařízení!

(zdroj: nwoo.org, foto: Pixabay)

Komentáře