V rozhovoru s Tuckerem Carlsonem z Fox News Channel prohlásil, že v existenci UFO a neidentifikovatelných létajících předmětů nevěří. Když byl dotázán, co si myslí o UFO, které nahlásili piloti námořnictva, prohlásil:

,,Nechci se k tomuto moc vyjadřovat. Já osobně o tom pochybuji.“

Prezident Donald Trump a UFO
Takto se prezident Trump vyjádřil poté, co byl informován o pozorováních Pentagonem. A to právě piloty, kteří pod přísahou tvrdí, že opravdu viděli zvláštní objekty.

,,Je to zvláštní svět, věřit v takové věci.“

Naznačuje snad prezident Trump, že lidé, kteří nepopírají existenci UFO a jsou této myšlence nakloněni, jsou nějakým způsobem odlišní od ostatních? Je důvod jim věřit méně, než ostatním lidem? Carlson tak požádal prezidenta o vyjádření o existenci a pozorování UFO v jeho vlastním vzdušném prostoru. Dle svědků UFO následovalo letadlo prezidenta Trumpa během jeho kampaně a dvakrát v den jeho inaugurace. Další čtyři pozorování byly hlášeny na golfovém hřišti prezidenta Trumpa ve Skotsku v roce 2018. Nechtěl snad prezident vědět více o zmíněných pozorováních?

Zvláštní svět
Uvěřil by případně zprávě či potvrzení z prostředí toho ,,zvláštního světa“, tedy od lidí, kteří se fenoménem UFO zabývají? Carlson tedy prezidentovi připomněl, že USA ukrývá několik vraků UFO na základnách. V minulosti se zmiňovalo několik nehod či sestřelení UFO.

Prezident se vyjádřil následovně:

„Nepředpokládám, že je to pravda. Ale mám otevřenou mysl, Tuckere. “
Prezident tedy oficiálně (možným důvodem je národní bezpečnost?) existenci UFO popírá a vylučuje, ačkoliv několik pilotů námořnictva svým prohlášením riskovalo svou kariéru. I tito vysoce postavení členové námořnictva tedy můžeme zařadit do ,,zvláštního světa“. Můžeme ale dělit svět na skupiny? Ti, kteří věří a nevěří?

(zdroj: suenee.cz, foto: NewsWeek)

 

Komentáře

Sdílejte