Sunnitský fundamentalista Nassim Abdi řekl ve svém kázání, že použití veřejného pisoáru je vážný hřích. Podle něj je to akt nečistoty a Alláh ty muže potrestá.

Nassim Abdi z ultra-konzervativní asociace Ahlus Sunnah Wal Jammah řekl věřícím v mešitě na západě australského města Sydney, že ti, kteří si po močení neočistí boty a kalhoty, budou potrestáni i “v hrobě”.

Kazatel z Auburnu obvinil muslimské muže z napodobování nevěřících, také známých jako kafíry, tím, že vystavují své soukromé části u nástěnných pisoárů ve veřejných toaletách.

„Osoba, která pisoáry užívá, močí před očima každého, kdo přijde a bude bez hanby pozorovat  pisoáry,” řekl ke konci 32-ti minutového náboženského kázání.

„Tak může islámský muž kombinovat dva zjevné a zakázané činy v jednom skutku, neskrývají  své soukromé části před pohledem druhých a ani se po močení řádně neočistí,” hřímal kazatel.

Nassim Abdi, již dříve kritizoval, že je hříšné, aby manželka odmítla žádost manžela o sex, a nyní pokračoval v kritice,  že muslimové, kteří by nesprávně močili, tak znehodnotí své modlitby.

„Každá veřejná toaleta má nyní pisoáry, kde stojí muži vedle sebe jako zvířata a močí před sebe,” rozčiluje se kazatel.

„Ale to nejhorší je, že i muslimové používají tyto pisoáry,“  upozorňuje Nassim Abdi.

Nassim Abdi, fundamentalistický sunnitský muslim, již dříve uvedl, že je hříšné pro vyznavače islámu přát křesťanům Veselé Vánoce.

Odsoudil také muslimy, kteří nechají své děti poslouchat hudbu v autě a islámské ženy, které ukazují své uši na veřejnosti.

(zdroj: prvnizpravy.cz, foto: archiv)

Komentáře

Sdílejte