Tentokrát se stal Zeman terčem posměšků za své hraní na klavír v Šanghaji. „Bylo to opravdu trapné a ubohé. Stydím se za svého prezidenta. Sedět u hraní na klavír může skutečně jen křupan. To takový Jiří Drahoš by u toho jistě stál,“ napsal ve svém včerejším komentáři šéfredaktor serveru Forum24 Pavel Šafr. A přidávají se i další osobnosti. „Češi si prostě neumějí vládnout. Já to musím pořád opakovat, i přesto, že mě nikdo neposlouchá. To Zemanovo hraní na klavír bylo plebejské a netolerantní. Něco takového by třeba takový Václav Havel nikdy neudělal,“ říká bývalý Havlův poradce Jiří Pehe.

„Zeman ukázal, že ja naprosto troska. Seděl u klavíru jako zařezaný a byl na něj opravdu tristní pohled. Kdybyste zvolili mě, tak já bych u hraní na klavír stál a ještě k tomu hrál na kytaru,“ zlobí se skoroprezident Jiří Drahoš. „Zeman si může podat ruku s knězem Piťhou. Podáme na něj také trestní oznámení,“ informovala Česká ženská lobby. Režisér Jan Hřebejk hodlá o dalším prezidentově trapasu natočit celovečerní film. „Bude se jmenovat Hloupý muž, který seděl při hře na klavír a už mi na to v ČT dali rovnou peníze. Jestli nezískám Oscara za tohle, tak už fakt nevím,“ cítí se Hřebejk natěšeně.

Přímo v Šanghaji byl hře na klavír v Zemanově podání přítomen také náš reportér Jakub Unda. „Hanbou jsem se málem propadl do země. A o mně přece všichni vědí, že já jsem splachovací a nestydím se vůbec za nic. Nejhorší na celé věci bylo, že notičky podstrčil Zemanovi Putin. Český prezident tak hrál podle ruských notiček. Však se také hře na klavír učil v Moskvě. Je to vlastizrádce a měl by už konečně skončit před polním soudem. Když dohrál a všichni odešli, tak jsem ten klavír rozmlátil na cimpr Cemper,“ vzpomněl Unda lišácky významného českého homo aktivistu a svého osobního přítele.

(eportal.cz, foto: Pixabay)

Komentáře

Sdílejte