Proměny si povšiml dokonce i francouzský prezident, který je známý svoji slabostí pro starší ženy„Na tváři měla stála takový až dívčí ruměnec a viditelně se jí zapalovala lýtka. Natolik omládla, že bych jí nehádal víc jako 145 let. Nebýt ženatý se svoji devadesátiletou matkou, patrně bych se neudržel,“ špital prý lehce společensky unavený Macron při slavnostní recepci do ouška Angele Merkelové.

Albrightová rozkvetla jako louka s jarním kvítím i podle mnoha dalších účastníků slavnostní recepce. Muži všech věkových kategorií ji hltali očima a mnozí prý využívali každé příležitostí, aby se o ni mohli aspoň lehce otřít. „Madlenka byla v ráží a flirtovala doslova se všemi najednou. Je vidět, že se ji ne nadarmo říká balkánská řeznice. Takhle si připravit i třeba o sedm generace mladší „masíčko“, to by dokázala málokterá dáma v jejich letech,“ uvedl nejmenovaný zdroj, který se pohybuje v její blízkosti. Přes výše uvedené se však paní Madlenka, řečená smyslná orchidej,  nejvíc držela neznámého šviháka s brýlemi.

Paní Madlenka jeho identitu pečlivě tajila a on sám se s médii také nebavil. Europoslankyně Michaela Šojdrová došla k závěru, že jde o syrského sirotka a chtěla jej paní Madlence odloudit. Lehce dezorientovaný Pavel Šafr zase nabyl dojmu, že jde o agenta Vladimira Putina a udal jej na místní policejní stanici. Náš reportér Jakub Unda si zase usmyslel, že je to jeden herec z jeho artového filmu. Nejspíš jde ale o občana Kosova. „Paní Albrightová tam vlastní každou druhou vesnici a nařídila zdejším rodinám, že ji musí odvádět vedle zbraní a lidských orgánů také nejmladšího syna. Jej to takové novodobé nevolnictví,“ prozradil nám nejmenovaný zdroj.

(eportal.cz, foto: archiv)

Komentáře