Avšak paradoxně právě ženy byly ve společnosti k otázce imigrace tolerantnější, o vítačkách ani nemluvě, a připravily si tak toto vytunelování emancipace z velké části samy. Nakonec, imigrantské (převážně islámské) politické strany nyní ani ženám neslibují, větší emancipaci, ale „větší důstojnost“ (jen blbky ovšem ještě nevědí, že vyplývající z poslušnosti a kázně…).

Všude v západoevropských městech je pro ženy o strach vracet se nočními ulicemi domů, zejména po nějaké párty či posezení ve večerních podnicích. Rozjařené a extravagantně sexy oblečené ženy v nočních ulicích jsou přímo trnem v oku morálním paradigmatům mnoha imigrantů. Ti takovým ženám spílají a často je brutálně fyzicky napadají. A pokud je ve skupině žen, nějaká imigranského původu, mravokárný výprask je téměř pravidlem. Minulou středu byly surově zmláceny mladé ženy (jedna stále v kómatu) vracející se noční Ženevou, o víkendu to zas zažil švýcarský Curych.

Když se o víkendu vracela matka dvou dcer Géraldine N. se svou imigrantskou přítelkyní tamilského původu z noční pouliční párty ve švýcarském Curychu, neunikly pozornosti imigrantů. Ti je sepsuli jak si to představují se takhle chovat, a nadali jim do šlapek. Když se Géraldine N. ohradila, že je matkou dvou dětí a žádná šlapka, schytala plivanec do tváře. A když imigranty chtěla odstrčit, byl to pro ně vrchol drzosti, všichni se na nivrhhli a brutálně zlynčovali. Policie pátrá, pátrá…

Ve švýcarských městech jako Bern, Lozán, Basilej a Curych se již konají protestní akce proti „epidemii“ imigrantského násilí na ženách, a téma se už stává voličsky a politicky brizantní. Tím, že se politický a mediální mainstream zdráhal imigrantské násilí na ženách řešit, ho imigrantům de facto legitimizoval a nechal narůst do takto obludných rozměrů. Inu, dilema mezi emencipací s právy žen a multikulturalizmem pro neomarxisty není jistě jednoduché.

(euportal.cz, foto: Facebook)

Komentáře