Podle nejmenovaného zdroje je jeho manželka jeho sestrou. „Podívejte se na tu společnou fotografii. Jsou si podobní jako vejce vejci. A kdybyste slyšeli zpívat a hrát oba na ukulele, bylo by vám to jasné,“ sdělil nám rodinný přítel, který zná oba sourozence od jejich pěti let. Manželé-sourozenci však považují vše za pouhou nactiutrhačnou kampaň. „Narodila jsem se v Gottwaldově a Marek ve Zlíně. Je proto jasné, že nemůžeme být sourozenci,“ říká manželka-sestra Marka Hilšera a drží se přitom za své ukulele.

Veškerá obvinění odmítá i jejich tatínek. „Ne, Marek a Monika nejsou sourozenci. Jako jejich tatínek o tom přece něco vím, ne?,“ durdí se starý pan Hilšer. Do případu se vložil Libor Michálek, který s Hilšerem prohrál ve 2. kole senátorských voleb a ještě před tím strávil s paní Hilšerovou tři noci. „Vyzval jsem Marka, aby mi zapůjčil svoji manželku jako výraz poděkování, že jsem se za něj přimluvil v Senátu před jeho prezidentskou kandidaturu. Kdybych ale věděl, že je to ve skutečnosti jeho sestra, tak do toho bych vážně nešel. Podávám na Marka určitě trestní oznámení za podvod. Prachsprostě mě podvedl. Místo manželky mi podstrčil do ložnice svoji sestru. To je nechutné!,“ zlobí se Michálek.

Na důkaz, že jde jen o pomluvu, zveřejnili manželé-sourozenci několik lechtivých fotografií ze své dovolené v Bratroňově u Krásné Hory. „Moje sestra….tedy….ehm…..manželka rozhodně není moje sestra. Kdyby byla, myslíte si, že bych ji sahal na zadek a olizoval ušní boltce? Já jsem, společně s Jiřím Drahošem a Pavlem Fischerem, slušný člověk. Jsme jako bratr a sestra, ale to neznamená, že jsme bratr a sestra. To, že máme společnou maminku a otce, ještě neznamená, že jsme sourozenci. Už se k tomu nechci vyjadřovat. Jestli budete dál dotírat, tak se zase svléknu a půjdu protestovat před ruskou ambasádou,“ pohrozil Hilšer, který společně se svoji manželkou-sestrou vychovává aktivistku Anetu Petani, která nedávno sváděla kardinála Duku.

(eportal.cz, foto: Pixabay)

Komentáře

Sdílejte