Zlobí mě, že se mi média i moji odpůrci neustále posmívají. Klidně se mé manželky zeptejte a ona vám to potvrdí. Stejnětak se zeptejte Angely Merkelové, jestli jsem ji někdy štípal laškovně do zadnice jako třeba Juncker nebo Erdogan. Staré ženy mě vážně nevzrušují, protože nejsem zvrhlík,“ ujistil na tiskové konference Macron novináře.

Jako důkaz, že nemluví jen tak do větru, předložil fotku ze svého rodinného alba. Na inkriminované fotografii leží na lůžku a na něm se vyjímají ctěná záda jakéhosi mladého syrského inženýra z Nigérie. Macron se pod oním mladíkem tváří navýsost spokojeně a z jeho pohledu je naprosto zřejmé, že pod postarší ženou by se tak šťastně rozhodně necítil. „Tak co tomu říkáte? Ještě může někdo věřit těm pomluvám, že jsem gerontofil?,“ zeptal se zkoprnělých zástupců sedmé velmoci rozkurážený prezident Francie a zachránce EU, který hodlá zastavit Salviniho, Wilderse, Le Penovou a další „nepřátele Evropy“.

Na závěr tiskové konferenci prezident vyzval novináře, aby o něm psali příště jako o „homosexuálovi se zaměřením na mladé uprchlíky z Afriky“. „Když mohl papež František líbat nohy uprchlíkům, proč bych s nimi já nemohl souložit? Netíží mě celibát a slib manželský pro mě není zavazující. Už jenom proto, že je manželka fakt jako stará a navíc je to ženská,“ vysvětlil Macron novinářům z pokrokové BBC, Spiegelu a Guardianu, kteří již stáli v tu chvíli ve stoje a tleskali jeho pokrokovosti, politické korektnosti, liberálnímu přístupu a zesměšňování tradičního manželství.

Macronovi tleská i Jakub Unda, který byl na této tiskové konferenci přítomen. „Macron je skutečný chlap. Společně s Dominikem Feri a Věrou Jourovou EU zachráníme. Salvini a spol. nemají šanci. Zeptal jsem se prezidenta, jestli by si nechtěl zahrát v mém artovém filmu. Řekl však, že jsem unda a nejdřív ať zčernám. Nevím, jak to myslel, ale to nevadí. Hlavně, že dostal Putin zase na frak a evropské hodnoty byly zachráněny,“ konstatuje Unda.

(eportal.cz, foto: Facebook, foto titulní: Pixabay)

 

Komentáře

Sdílejte