Vyšetřování Donalda Trumpa je „spontánní kampaní” spolupachatelů Baracka Obamy s cílem skrýt pravdu o jeho „pokryteckém a zrádném režimu”, napsaly The Washington Times.

Úřadující prezident bude i nadále sledován a obviňován za „vztahy s Ruskem“, protože jinak se „domeček z karet“ rozpadne a Američané dozvědí „o rozměrech zločinů Obamy a Clintonové“, uvedla publikace.

Ti američtí patrioti, kteří požadují návrat pořádku a spravedlnosti amerických ideálů svobody a rovné spravedlnosti „v šoku a nevěřícně sledují hru a výsměch ústavě, která se hraje každý večer v televizi“, napsal Todd Wood, novinář The Washington Timesů. „Nerozumíme tomu, proč může tento hon na čarodějnice pokračovat. Nerozumíme tomu, proč se někdo z ministerstva spravedlnosti nezvedne a nezastaví to, co se zdá být spiknutí elity proti legitimně zvolenému americkému prezidentovi,” pokračoval autor.

Podle Wooda problém není v Trumpovi, ale v Baracku Obamovi a Hillary Clintonové. „Rod Rosenstein, Robert Muller a ostatní členové tohoto veselého gangu velmi dobře vědí, že by neměli trestně stíhat Trumpa, a je to jen taktika k dosažení skutečného cíle. Vždyť celé to drama nebylo  rozehráno, aby přivlekli Trumpa k soudu, ale aby se zabránilo zemi pochopit, jak zkažený, zrádný a pokrytecké režim byl ve skutečnosti Barack Hussein Obama,“ tvrdí autor materiálu.

Nemohou zastavit vyšetřování, protože jinak „Hillary, Obama, Kerry, Jarrett, všichni půjdou do vězení”. Mueller není zvláštní prokurátor, ale „brankář”, který brání poznání pravdy. Když se zdraví Borise Jelcina začalo zhoršovat, a bylo zřejmé, že nastal čas pro nového vůdce a „starý dobrý Boris“ si vybral Vladimira Putina. Podle autora Jelcin zvolil Putina, protože byl přesvědčen, že nebude pronásledovat jeho rodinu neprochází za„ukradené miliardy”. Hillary Clintonová měla „hrát roli Putina”, aby se nikdo nedozvěděl, jak hluboká byla „zlodějská králičí díra” Husseina. Z tohoto důvodu se Hillary omluvila Barackovi za porážku ve volbách.

Když se stalo zřejmé, že Trump zvítězí, přišli s jiným plánem: rozhodli se zničit Trumpa prostřednictvím organizované kampaně „najít nebo vytvořit nějaké spojení s Ruskem”.„Barack a jeho veselý gang zrádců záměrně oslabil Ameriku … Převedli stovky miliard dolarů na své šéfy, málem zničili naši armádu, zradili nás nepřátelům, zradili naše spojence, a dělí nás podle rasy. Stručně řečeno, udělali všechno pro to, aby zničili tuto velkou zemi a zároveň se obohatili,” tvrdí autor tohoto materiálu. Mueller se nezastaví, protože jinak by se celý „dům z karet” zhroutí, Obama spolu s Clintonovou půjdou do vězení a úplná míra jejich zločinů proti lidem se stane známou. „Mohou stále výjít z vody suchými,” shrnul The Washington Times.

  Je Obama ve skutečnosti ruským agentem?

(prvnizpravy.cz, foto: Shutterstock)

Komentáře