Široké přehled

Na Akcniceny.cz najdete každý den desítky tisíc položek za zvýhodněné ceny. Kromě supermarketů, jejichž letáky zpravidla najdeme i ve svých poštovních schránkách (např. aktuální akční leták Kaufland), portál Akcniceny.cz sleduje zvýhodněné nabídky prodejců nábytku, elektroniky, drogistického zboží, léků a doplňků stravy, knih, náhradních dílů pro automobily, kuchyňských potřeb, oblečení atd. Počet firem, jejichž akční nabídky najdete na tomto webu se pohybuje v řádu desítek.

Aktuálnost

Přehled akčních nabídek na Akcniceny.cz je aktualizován každý všední den. O jednotlivých akcích se tedy dozvíte včas. Vzhledem k tomu, že zvýhodněné nabídky často platí do vyprodání zásob, je to právě včasná informovanost, co rozhoduje o tom, jestli se Vám podaří zboží nakoupit.

Přehlednost

Na Akcniceny.cz najdete jak jednotlivé akční letáky, tak přehled akčních nabídek rozdělených do logických kategorií – potraviny, drogerie a parfumerie, elektronika a bílé zboží, dům – byt a zahrada, textil – sport a volný čas, hračky, léky, knihy a papírenské zboží, autodoplňky.

Kromě toho se také vždy dozvíte výši slevy a dobu jejího trvání. Snadno tak budete moci porovnat, který z prodejců zrovna nabízí položky z Vašeho nákupního seznamu nejvýhodněji.

Strážce slev

Pro ty z Vás, kteří mají spadeno na konkrétní zboží či kategorii produktů, připravil portál Akcniceny.cz funkci „Strážce slev“, která za Vás pravidelně prochází aktuální akční nabídky a kontroluje, jestli se v nich nenachází to, jež odpovídá Vašim podmínkám. Funkce je zdarma a k registraci Vám stačí e-mailová adresa, na níž Vám budou zasílány informace o tom, že některá z nabídek splňuje Vámi určené parametry.

Začněte šetřit již dnes

Právě teď najdete na Akcniceny.cz desítky tisíc položek za zvýhodněných podmínek, navštivte ještě dnes tento portál a začněte šetřit na svých nákupech

Komentáře

Sdílejte