V severní části Stockholmu došlo k sérii vražd a to vyvolává u obyvatel strach. Muž a žena, kteří byli svědky jedné z vražd byli brutálně zavražděni.

Americký prezident Donald Trump před několika týdny uvedl, že ve Švédsku jsou násilnosti vyvolané migranty. Mainstreamová média se snažila Trumpa zdiskreditovat tvrzením, že o konkrétním víkendu, o kterém mluvil Trump, se podle oficiálních údajů nestala ve Švédsku žádná závažná trestná událost.

Nicméně ve Švédsku neuplyne týden, aby migrantská mládež nevyprovokovala nějaký incident, sexuální napadení nebo nedávno, hrůzné vraždy.

Ve stockholmské čtvrti Hallonbergen překračuje procento přistěhovalců 67 procent obyvatel. A zde došlo k hrůznému masakru manželského páru, rodičů dvou malých dětí. Ženě byla téměř useknuta hlava a muž byl zmasakrován nesčetnými bodnými ranami. Podle zranění ženy bylo zřejmé, že se vrazi pokusili přímo o popravu.

Podle zpráv, byl pár svědkem vraždy, která se zde stala před několika dny, údajně měli mlčet. Kromě dvou migrantů, zadržených na místě, a kteří se svému zatčení hlasitě smáli, byli zbývající migranti zatčeni během jedné hodiny, šlo o dva mladíky ve věku 20 a 21 let a dva mladíky ve věku 15 a 16 let.

Všechny osoby zatčené žijí v severní části Stockholmu a mají cizí jména. Podle zpráv a prohlášení policie by se jednalo o alespoň jednoho Afričana, ostatní jsou arabského původu pochází z území Středního východu či ze severní Afrky.

Tento incident nebyl jen poslední ze série vražd ve Stockholmu. Ve středu večer dva muži byli střeleni do hlavy, když seděli v autě v oblasti Stockholmu.

Stockholmský policejní šéf Ulf Johansson nyní žádá národního policejního šéfa o posily, a šéf vyšetřovatelů Patrick Ungsäter řekl, že nemůže vyloučit další vraždy.

Incident znovu dokazuje, že Donald Trump měl pravdu, když řekl, že Švédsko má obrovské problémy v důsledku otevírání dveří masové migraci.

(KPa, pz.cz, Foto: Shutterstock)

Komentáře