Herec, režisér, scenárista, producent, mistr bojových umění, bluesový zpěvák Steven Seagal má zájem se připojit k dalším celebritám, jako je Roy Jones a Gerard Depardieu, kteří už ruské občanství mají.

Seagalovy výkony ve filmech z 80. a 90.let, kde předvádí své mistrovské bojové umění, jsou stále trháky. Je populární stále v Rusku a východní Evropě. Seagal přijal srbské občanství v lednu, sliboval dostat “Hollywood do Srbska” a zdá se nyní, že má stejný zájem o ruské občanství.

“Myslím, že ruské občanství je někde na obzoru,” říká Seagal, při návštěvě filmovém festivalu v Južno-Sachalinsku,” rád bych strávit několik měsíců v roce se svými přáteli v Rusku, s lidmi, kteří mě milují a čekají mě tady”.

Steven Seagal poznamenat, že Sachalin – je jednou z částí Ruska, která ho osobně zajímá. Mluvil také nadšeně o kultuře na ruském Dálném východě. Setkal se také s guvernérem Sachalinu, který ho pozval na návštěvu regionu.

“Přitahuje mě umístění Sachalinu, protože je tak blízko Japonska,” řekl herec.

Seagal se setkal v Kremlu několikrát s ruským prezidentem Vladimirem Putinem. Získat ruské občanství může Seagal na základě prezidentského dekretu, aniž by musel umět mluvit rusky nebo pobýval v Rusku nějakou dobu.

(KPa, pz.cz, Foto: Ondrej Deml / Shutterstock.com)

Komentáře