Celým Švédskem otřásl případ znásilnění teprve 10-leté dívky, která měla být sexuálně napadena dvěma žadateli o azyl z blízkého východu, kteří přicestovali do Švédska během minulého roku. Švédská matka totiž nabídla dvěma imigrantům přenocovat v pokoji její dcery, což se jí zdálo jako dobrý nápad. Aby měli migranti soukromí, rozhodla se matka přesunout svoji dceru Emmu do svého pokoje. V noci se však dcera vzbudila s pocitem, že jí někdo tlačí na hruď. Po incidentu trpěla Emma bolestmi hrudníku, o kterých nikomu nechtěla říct, jelikož se bála, že se její matka dostane do problémů.

Švédská matka nechala ubytovat ve svém domě dva migranty, kteří v noci sexuálně napadli její dceru Emmu

Mladá dívka o incidentu hovořila až se svým kamarádem, který o hrůzném případu násilí kontaktoval rodiče, jenž informovali matku napadené dcery. Když byl uprchlík konfrontován, tak se přiznal, že osahával poprsí mladé dívky. Na policejní stanici však výpověď změnil s tím, že v rodné zemi má přítelkyni a mladé dívky by se nikdy nedotkl.

Čtěte dále: Španělé se pustili do boje proti stavění mešit radikální metodou

Migrant se vymlouval u soudu, že je mu teprve 15 let, i když na to nevypadal. Soud však pokračoval ve vyšetřování s tím, že je útočníkovi skutečně 15 let a byl obviněn z napadení, přičemž bylo migrantovi nařízeno psychologické poradenství. I přes hrůzný čin, kterého se muž dopustil, může nadále setrvat ve Švédsku.

(KPa, ca.cz, hs.sk, Foto: robbinsbox / Shutterstock.com)

Komentáře