Německá vláda musí v současnosti řešit případy sexuálního obtěžování, kterého se podle tamějších zpráv dopouštějí žadatelé o azyl z blízkého východu, kteří se v minulém a letošním roce přicestovali do země. V této souvislosti Německo spustilo nové kurzy pro tyto migranty, aby se naučili správně flirtovat s německými ženami. Jedná se o další z mnoha kurzů pro migranty z blízkého východu v souvislosti s integrací muslimů do německé společnosti, která se zásadně liší od té, odkud uprchlíci do Evropy přicestovali.

Německo uspořádalo další z mnoha kurzů v souvislosti s integrací muslimů a učí uprchlíky jak správě flirtovat

Integrační kurzy pro žadatele o azyl z blízkého východu přichystal vedoucí projektu Christian Zech, který v německém městě Eichstätt představuje způsobuje, jak se chovat k ženám v Německu a efektivně s nimi flirtovat. Jak okomentoval průběh kurzů pro uprchlíky samotný jejich tvůrce, uprchlíci nemají vůbec žádné ponětí, jak se správně chovat v Německu k ženám.

Čtěte dále: Neúspěšný žadatel o azyl umlátil železnou tyčí ženu

Jak bylo uvedeno pro televizi Bayerischer Rundfunk, během krátkého workshopu byla provedena malá ukázka z celého kurzu. Mladí uprchlíci sedí v kruhu společně s dívkami, se kterými se snaží navázat kontakt. Migranti na konci kurzu obdrží podle informací brožuru, kde jsou sepsány rady v otázkách sexu.

(KPa, ca.cz, hs.sk, Foto: hs.sk)

Komentáře