Internetem otřáslo nově pořízené video z Německa, které zachycuje útok uprchlíka v německém metru, jenž zaútočil na staršího muže, který přišel na pomoc mladé dívce. Mladá dívka byla pravděpodobně tímto muže obtěžována a starý pán, který byl následně napaden, ji přišel zachránit. Jak je zřejmé z videa, k potyčce mezi starým muže a muslimem se připletlo několik dalších muslimských mužů, kteří bránili svého “krajana”.

Jedná se tak o další z mnoha potíží, které žadatelé o azyl v Německu a po celé Evropské unii způsobují. Některé potíže, které způsobují uprchlíci v Evropské unii se před médii utajují, aby se předešlo panice. Je známo několik případů ze samotného Německa nebo Rakouska, o kterých se média dozvěděla až po několika týdnech, aby se předešlo kritice.

Uprchlíci napadli starého muže, který bránil dívku před obtěžováním od těchto mužů a sám na to doplatil

Případy napadení od uprchlíků hlásilo dokonce i Španělsko v prosinci minulého roku, kde se muslimové ohrožovali mačetami. Rakousko nebo Německo zaznamenalo také několik případů znásilnění, zejména pak na Nový rok, během kterého zažila celá Evropa četné útoky žadatelů o azyl. Německá policie však tyto případy napadení od žadatelů o azyl promlčuje, aby nedošlo k veřejné panice, kterou mohou tito uprchlíci způsobit.

Zdroj: Konzervativnyvyber

Komentáře