Původní obyvatelka francouzského města Calais, které je v současné době v obležení uprchlíků, hovořila o zvěrstvech, která tam provádějí migranti a proměnili tak klidné městečko v džungli. Obyvatelka Calais hovořila během svého proslovu o peklu, kterým si každým dnem tamější obyvatelé procházejí a přístup policie k této situaci. Simone hovoří o tom, jak se z jednoho dne na druhý objevily ve městě tisíce migrantů, mezi kterými musí lidé ve Francii žít.

Můj syn byl napaden třemi migranty, když dostal ránu železnou tyčí do hlavy

V této džungli se nachází aktuálně 18 tisíc migrantů, kteří mají podle svědků v malém městečku vytvořeny diskotéky, školy, holiče nebo obchody. V táboře se má dokonce nacházet zařízení pro potěšení pánů. Město také zažívá každým dnem a nocí výtržnosti, jenž provádějí tisícovky uprchlíků. Mlátí do aut železnými tyčemi, napadají lidi, znásilňují a kradou, tvrdí Simone Hericourt.

Původní obyvatelka francouzského města Calais hovoří o pekle, které tam každý den obyvatelé prožívají

Pokud se začneme bránit, máme za zády hned policii, která od nás nepřijímá žádné stížnosti týkající se uprchlíků, popisuje Simone policejní situaci v Calais. Uprchlíci v Calais napadají podle informací dokonce tamější žáky, kteří se vrací ze škol. Na konci ledna způsobili tamější migranti velké výtržnosti, během kterých ničili sochy, cizí majetek a napadali tamější obyvatele.

Zdroj: Hlavnespravy

Komentáře