Ivan David, exministr zdravotnictví komentoval současnou situaci ohledně integrování muslimů do naší společnosti, které podle tohoto bývalého politika není možné, jelikož nejsme zcela schopni integrovat ani vlastní obyvatelstvo. David totiž tvrdí, že je dnešní společnost čím dál více desintegrována, proto není zcela možné integrovat žadatele o azyl, kteří jsou členy naprosto odlišné komunity. Bývalý poslanec tak reaguje na statisíce muslimských uprchlíků, kteří míří do Evropské unie.

Tento rok se dokonce očekává další milion uprchlíků, kteří budou chtít migrovat do Evropy. Již v dnešních dnech má Německo aktuálně zatížený rozpočet a hrozí, že se země dostane kvůli uprchlíkům do velkých finančních potíží. David také zmiňuje, že jsou v současné době na ulici desetitisíce lidí bez domova o které se stát nemůže postarat.

Bývalý politik a exministr zdravotnictví Ivan David tvrdí, že stát nebude v budoucnosti schopen integrovat uprchlíky

Podle exministra zdravotnictví je aktuálně v České republice nezaměstnáno celkem 450.000 lidí, ale skutečnost však bude mnohem horší, míní David. Tento počet podle Ivana Davida značně ovlivní tito muslimové, kteří nebudou schopni se zařadit a integrovat do naší společnosti. Tento bezútěšný stav společnosti nevzrušuje ty, od kterých se čeká náprava, tvrdí Ivan David. Problémem se zařazením žadatelů o azyl bude podle exministra řeč, kterou uprchlíci neovládají a jejich radikální náboženství.

Zdroj: Prvnizpravy
Foto: Chat des Balkans / Shutterstock.com

Komentáře