Zabránila francouzská policie další tragédii? V zábavním parku Disneyland byl podle tamějších zpráv zatčen muslim, u kterého byly nalezeny dvě plně nabité střelné zbraně a Korán. Ozbrojený muslim byl francouzskou policií zatčen v hotelu, který se nachází v blízkosti zábavního parku Disneyland, jenž je určen zejména pro děti. Tamější policie uvedla, že měl u sebe muž dvě plně nabité zbraně, náboje a posvátnou knihu Korán.

Při zatýkání nebyl nikdo zraněn a chod zábavního parku nebyl narušen

Tamější francouzská policie měla podle informací zatknout i muslimovu partnerku, která se v době zatčení muže pohybovala v zábavním parku Disneyland a zřejmě se tak připravovala na útok s jejím partnerem. Oba podezřelí jsou aktuálně ve vazbě a budou zřejmě čelit žalobě a páru tak bude hrozit několik let ve vězení.

Francouzská policie zřejmě zabránila další tragédii, když byl zatčen v tamějším parku plně ozbrojený muslim

O tomto hrůzném případu z Francie informovaly agentury DPA a AP, které se odvolávají na vyjádření tamější policie. Zprávy z Francie tvrdí, že 28-letý muž si pronajal pokoj v hotelu New York, který se nachází v blízkosti tohoto zábavního parku. Policie také upozornila, že muslimova partnerka nebyla ozbrojena a při zatýkání nebyl nikdo z podezřelých zraněn. Chod zábavního parku nebo hotelu tato policejní akce nenarušila.

Zdroj: Konzervativnyvyber
Foto: Pavel L Photo and Video / Shutterstock.com

Komentáře