Naprostou bezmocnost policejního sboru zachytil pozorný občan, který nahrál video, na kterém se marně snaží 11 ozbrojených policistů zpacifikovat jednoho migranta, který pochází údajně ze severní Afriky. Autor videa bohužel neuvedl, ve které z členských zemí Evropské unie se tento incident mezi uprchlíkem a policií odehrál, takže můžeme pouze hádat. Video však mohlo být pořízeno ve Velké Británii vzhledem k pozici zaparkovaných aut a výstroje policistů.

Nemění to však nic na situaci, že si neporadilo 11 plně ozbrojených policistů proti jednomu muži, který policisty a svoje okolí ohrožoval. Na sociálních sítích toto video naprosto šokovalo většinu uživatelů, kteří byli zaraženi neschopností policejního sboru bránit se jednomu žadateli o azyl. Při sledování videa se nabízí otázka, co by dělala policie, kdyby přiběhla taková stovka ozbrojených migrantů.

Migrant zaměstnal 11 policistů, kteří si s ním nevěděli rady, uvádí nové zprávy ze země v Evropské unii


Nezáleží vůbec na místě, kde bylo toto video pořízeno. Tato situace se může totiž odehrát v jakémkoliv městě v Evropské unii, kam už přicestovali žadatelé o azyl ze severní Afriky nebo blízkého východu. Policisté na videu byli plně vyzbrojeni, drželi u sebe teleskopické obušky, střelné zbraně a neprůstřelné vesty, migrant z Afriky byl však téměř k neporažení. Není tedy žádným překvapením, že toto video bodovalo u uživatelů na sociálních sítích, kteří se baví na účet bezmocných policistů.

Zdroj: Hlavnespravy

Komentáře