Dieter Stein, šéfredaktor německého plátku Junge Demokratie, hovoří o začátku občanské války, která hrozí Německu po událostech v Kolíně nad Rýnem, kde bylo během Nového roku napadeno na 80 žen. Muslimští uprchlíci v tomto městě spustili vlnu obav mezi obyvateli celého Německa, kteří se z těchto incidentů vzpamatovává do dnešního dne.

Angela Merkelová uvrhla svým rozhodnutím náš kontinent v chaos

Německo se tak obává z dalších útoků, které mohou způsobit muslimští uprchlíci, nacházející se v německé metropoli. Vláda německé kancléřky Angely Merkelové může podle redaktora německého deníku za tuto současnou situaci a nebezpečí, které hrozí obyvatelům Německa. Po těchto útocích Dieter Stein varuje, že se v současné chvílí Německo nachází na prahu započetí občanské války v zemi.

Dieter Stein varuje: Německo je po incidentech na Nový rok na prahu započetí občanské války v zemi

K tomuto prohlášení vedou redaktora incidenty ve městě Kolín nad Rýnem, kde bylo na Nový rok nahlášeno přibližně 80 napadení žen a ublížení na zdraví od takřka tisícovky muslimských přistěhovalců, kteří žijí v současné době v Německu. Migranti také podle informací zapalovali a házeli petardy do davu lidí. K těmto případům ublížení na zdraví a sexuálního obtěžování se vyjádřila starostka města, která považuje za dostatečné vydání příručky pro ženy, jenž napadeným ženám radí, jak k těmto případům napadení v budoucnosti předejít.

Foto: 360b / Shutterstock.com

Komentáře